Selena Marie Gomez: Tatuaże


Pierwszym tatuażem Seleny jest nutka na prawym nadgarstku, który symbolizuje, że muzyka jest zawsze w jej sercu. Panna Gomez zdecydowała się wytatuować ten symbol, kiedy ogłosiła przerwę w karierze muzycznej w lutym 2012 roku.

To nutka. Wszyscy z jakiegoś powodu myśleli, że to serce, ale to muzyka ma bardzo duży wpływ na moje życie. Zostałam nazwana na cześć piosenkarki, jestem piosenkarką, ale jest też dużo osobistych powodów, dla których go mam.


Kolejnym tatuażem, na który zdecydowała się Selena jest liczba LXXVI, czyli 76, co symbolizuje rok urodzenia jej mamy (1976). Tatuaż został wykonany 29 września 2012 roku w studiu Bang Bang, w Nowym Jorku. Sama Selena stwierdziła, że jego wykonanie było bardzo bolesne, ale wspierała ją w tym przyjaciółka. Jeden z pracowników Bang Bang wypowiedział się na temat tatuażu naszej idolki:

Tatuaż jest hołdem dla członka jej rodziny, który jest dla niej bardzo ważny. Selena była trochę zdenerwowana i mogło ją nieco boleć, jednak przez cały czas trzymała za rękę przyjaciółkę. Wykonała świetną robotę.


Trzecim tatuażem Seleny jest jej ulubiony fragment Biblii wytatuowany na biodrze. Tatuaż został wykonany latem 2013, jednak światło dzienne po raz pierwszy ujrzał 28 października, podczas pobytu w Miami [zobacz zdjęcia] i już wtedy pojawiły się spekulacje na temat znaczenia nowej dziary. Pojawiały się plotki, że jest to fragment piosenki Justina, ale zdementowała to sama Selena, 5 listopada podczas wizyty w programie “On Air With Ryan Seacrest”.

To mój ulubiony werset listu do Filipian 4:13. “I can do all things through Christ who strengthens me.” (pl. “Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia.”)


W lipcu 2014 roku podczas podróży do Nowego Jorku, Selena postanowiła ponownie ozdobić swoje ciało. Tym razem udała się do studia Bang Bang, gdzie wytatuowała arabski napis “أحب نفسك أولا”, co można przetłumaczyć jako “Najpierw kochaj siebie“. O nowym nabytku Sel wypowiedziała się autorka tatuażu – Bang Bang McCurdy:

Selena miała już napisane, co by chciała mieć. Tatuaż ma około 10 centymetrów, a jego zrobienie nie trwało zbyt długo, około 35-40 minut. Najdłużej zajęło znalezienie odpowiedniego miejscach. Ciągle go przemieszczaliśmy, aż znaleźliśmy idealnie miejsce.


4 czerwca 2015 roku Selena pokazała nam swój piąty tatuaż – literkę “G” za uchem, który wykonała dla swojej siostry Gracie.


Podczas zabawy w wodzie w Miami [zobacz zdjęcia] Selena pokazała nam swój kolejny tatuaż – x31, który zdecydowała się uwiecznić na swoim lewym biodrze. Jest to symbol Om – najświętszej sylaby hinduizmu.


7 tatuażem Seleny jest mały napis “Sunshine”, który znajduje się na jej prawej stopie i został zainspirowany jej babcią Debbie Jean Gibson, która często tak na nią mówiła.


9 kwietnia 2017 roku Selena wraz z aktorami z serialu “13 Reasons Why” – Tommy’m Dorfman oraz Alishą Boe, wybrała się do salonu tatuażu Shamrock Tattoo, gdzie na lewym nadgarstku wytatuowała sobie średnik [;]. Jest to symbol wsparcia dla osób borykających się z depresją, uzależnieniami i próbami samobójczymi.

Ostatnia aktualizacja: Kwiecień 2017

Podstrona przygotowana na potrzeby SelenaGomez.pl - bardzo prosimy o nie kopiowanie!
» Dodaj Komentarz: