Selena Marie Gomez: Przyjaciele


Ashley Cook
Selena i Ashley znają się już kilka lat, jeszcze zza czasów mieszkania w Teksasie. Ashley przez wiele lat byłaasystentką Sel, ale po dzień dzisiejszy spędza z nią każdą chwilę i wspiera ją w trudnych momentach.


Courtney Barry
Do ścisłego grona przyjaciółek zdecydowanie można zaliczyć Courtney Barry, która spędza sporo czasu z naszą idolką. Dziewczyny niejednokrotnie zorganizowały wspólny wypad do Disneylandu czy na kolację.


Theresa Marie Mingus
Selena zdecydowanie uwielbia, kiedy to bliska przyjaciółka jest również jej asystentką. Tak właśnie jest w wypadku Theresy Marie Mingus, która jest stale blisko panny Gomez i dba o to, aby nasza idolka czuła się komfortowo.


Raquelle Stevens
Jedną z najlepszych przyjaciółek Sel jest również Raquelle Stevens, z którą artystka często się spotyka na babskich wieczorach.


Francia Raisa
Selena i Francia znają się od 2008 roku. Jest jedną z najbliższych osób w otoczeniu Seleny. To właśnie Franci, Selena zawdzięcza swoje życie, gdyż to ona podarowała Sel swoją nerkę. Panna Gomez w wywiadzie wypowiedziała się o Franci:

Nie mogłabym być bardziej wdzięczna, za to że Bóg zaufał mi z czymś, co nie tylko uratowało moje życie, ale także zmieniło mnie w tym procesie.


Petra Collins
Petra i Selena poznały się w 2015 roku, kiedy to robiły wspólną sesję dla Wonderland Magazine. Selena pokochała twórczość Petry i zbliżyła się do niej. Dziewczyny od tego czasu często pokazują się razem, a także razem współpracują, tworząc m.in. teledysk do piosenki “Fetish”.


Taylor Swift
Selena i Taylor zaprzyjaźniły się mniej więcej w 2010 roku i od tego czasu są nierozłączne! Dziewczyny pojawiają się razem na przeróżnych galach, ale również w życiu prywatnym często się spotykają i plotkują przy herbacie.

DALSI ZNAJOMI:


Samantha Droke
Selena i Samantha poznały się najprawdopodobniej na planie filmu “Program Ochrony Księżniczek” i mimo, iż tam grały wrogów to w prawdziwym życiu są przyjaciółkami. Dziewczyny często nagrywają wspólne filmiki np. z okazji urodzin Seleny.


Ashley Tisdale
Selena i Ashley poznały się najprawdopodobniej dzięki ich wspólnej znajomej Sammy Droke. Przyjaciółki często spędzają razem czas, a Selena zawsze może liczyć na pomoc Tisdale.


Vanessa Hudgens
Selena i Vanessa poznały się planie filmu “Spring Breakers” i pomimo wielu plotek na temat rzekomej nienawiści wobec siebie, dziewczyny bardzo się polubiły i nawet po zakończeniu zdjęć często spędzają razem czas.

Podstrona przygotowana na potrzeby SelenaGomez.pl - bardzo prosimy o nie kopiowanie!
» Dodaj Komentarz: