Selena była w centrum medycznym?

Zapewne wielu z fanów zastanawiało się, gdzie zniknęła Selena. Artystka zniknęła z mediów na prawie miesiąc. Według “The Blast”, Selena udała się do centrum medycznego, w którym spędziła dwa tygodnie!

Według “The Blast” Selena spędziła dwa tygodnie w centrum medycznym w Nowym Jorku, gdzie próbowała poradzić sobie z lękiem, atakami paniki i depresją. Źródła podają, że Selena skupia się na leczeniu poprzez zdrowe odżywianie, jej posiłki przygotowywane są przez szefa kuchni, a ona sama uczęszcza na pilates oraz medytuje.
Podczas leczenia Selena mogła mieć przy sobie swój telefon i robić to na co miała ochotę, nawet pracować [stąd jej spotkanie biznesowe w styczniu].
Ostatnie miesiące były dla Seleny okropne, włączając w to jej przeszczep nerki i problemy rodzinne. Dlatego zdecydowała się zadbać o siebie. Czuła, że to co robi wyjdzie jej na dobre i planuje tam jeszcze wrócić w tym roku. Nasze źródła mówią, że Justin Bieber o wszystkim wiedział i wspierał ją w jej wyborach dotyczących zdrowia.

Post został napisany przez Kylie dnia 02/02/2018 | Zostaw komentarz (0)
» Dodaj Komentarz: