Nowy album Seleny najbardziej wyczekiwaną płytą roku!

Rolling Stone opublikował na swojej stronie artykuł, który mówi o tym, że nowy album Seleny jest najbardziej wyczekiwaną płytą tego roku! Poniżej możecie przeczytać przetłumaczony fragment artykułu:

Selena udowodniła swoją popową waleczność w 2015 roku wydając Revival oraz kontynuując zabawę z własną personą i dźwiękiem w singlach z 2017 roku, które zawierają “Bad Liar” oraz uwodzicielski “Fetish”. Jej bitwa z toczniem, w jakiś sposób, utrzymała pewne elementy w muzycznej karierze Gomez: Aktorka i piosenkarka odwołała część swojej trasy i poddała się przeszczepowi nerki tego lata. Mimo tego, nadal pojawiała się w studio z takimi osobami jak Justin Tranter oraz Julia Michaels (ten duet stoi za “Bad Liar” oraz kilkoma utworami z “Revival”), a także Jacob Kasher, Ryan Tedder czy Futuristic. Gomez nadal, wydaje się, spędza czas nad nowym albumem, mówiąc Billboardowi, że tworzy coś nowego.

Lubię sposób, w jaki pokazaliśmy nową muzykę w tym roku, ponieważ to nie był agresywny sposób, czułam że to było bardzo prawdziwe.

Post został napisany przez Kylie dnia 12/01/2018 | Zostaw komentarz (0)
» Dodaj Komentarz: