Selena w wywiadzie dla Journal De Quebec

Z okazji festiwalu Le Festival d’été de Québec, Selena udzieliła wywiadu dla Journal De Quebec.

Czy tytuł albumu Revival odzwierciedla stan umysłu, w którym byłaś podczas jego tworzenia?
W środku, nie byłam pewna, ale znalazłam wskazówkę. Postanowiłam udać się do Meksyku z moim zespołem i znaleźć inspirację. To jest miejsce gdzie stworzyliśmy tytułową piosenkę, która okazała się duchem tego albumu.

Wraz z wydaniem pierwszego albumu, zwłaszcza z zespołem The Scene, niektórzy krytycy twierdzili, że głos jest twoją słabą stroną. Czy to jest coś, nad czym pracowałaś?
Uważam, że to co jest, jest najlepszym z mojego głosu. Znam swoje mocne strony i wiem, że tak mogę wyrazić swoje emocje i pokazać serce. Mam nadzieję, że to widać.

Jesteś na świeczniku całego świata od najmłodszych lat. Jakie są dobre i złe chwile w byciu gwiazdą?
Taką drogę wybrałam, więc nie będę narzekać na jej wady.

Masz coś, czego Ci brakuje?
Mam wiele zainteresowań, w tym gotowanie. Mówię to często, ale jeśli jeden dzień miałby się zatrzymać, to byłabym szczęśliwa mogąc wrócić do Teksasu, aby zacząć żyć normalnie.

W filmie The Big Short zagrałaś zabawny epizod, w którym wyjaśniasz skomplikowane pojęcia. Jakie to było doświadczenie?

Kocham to, zwłaszcza że jestem wielką fanką reżysera Adama McKay. Kiedy pierwszy raz czytałam mój scenariusz, nie wiedziałam co znaczą pojęcia, które miałam powiedzieć przed kamerą. Musieliśmy to wyjaśniać.

Ostatnio na scenie Bell Centre, kiedy zobaczyłaś plakaty z napisem “We Are Worth It”, które zostały zrobione przez fanów, co wtedy poczułaś?
To był dla mnie piękny moment. Głęboko wierzę w przesłanie mojej piosenki Who Says i widząc, że moi fani podzielają to, nie mogłam opisać swoich emocji.

Post został napisany przez Kylie dnia 12/07/2016 | Zostaw komentarz (0)
» Dodaj Komentarz: