Wywiad dla “InStyle” :)

“InStyle” jest międzynarodowym miesięcznik dla kobiet poświęcony modzie, urodzie i życiu gwiazd. Po raz pierwszy magazyn ukazał się w 1994 r. w Stanach Zjednoczonych. Ukazuje się on także m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech i Australii.

Również podczas różnych wywiadów, udzielonych przez Selenę ostatnio (28 kwietnia) Selena mówiła dla “InStyle” o kostiumach, które ukażą się na występach podczas koncertów na”Revival Tour” i ujawniła, że jednym z jej ulubionych jest specjalnie zaprojektowany dla niej przez nikogo innego, jak znanego projektanta Karla Lagerfelda. Sprawdź artykuł opublikowany przez czasopismo na stronie “InStyle”:

Został tylko tydzień do początku trasy “Revival Tour”. Selena Gomez był a rozpromieniony jak mówiła o tym, czego fani mogą sie spodziewać i dlaczego jest tak podekscytowana, by zobaczyć jak reagują jej widok.

“Nigdy nie przepadałam za zwiedzaniem, jakby mi nie zależało”- powiedziała wokalista podczas prób w “L. A. Sports Arena” w Los Angeles w czwartek. Podczas przenoszenia zestawu do złamania bieli z Atea Oceanie Gomez dodała: “Spędziłam półtora roku pracy nad tym albumem. I nigdy nie wyobrażałam sobie sukcesu, ponieważ jest to pierwszy raz, kiedy naprawdę zrobiłam to. Teraz kladę to wszystko razem. Jestem szalona, ale wszystko jest pod moją kontrolą.”

Omawiając swoją pracę, była gwiazda Czarodziei z Waverly Place powiedziała nam, że były “ekstazje”, gdy uczęszczała na swoją próby po raz pierwszy w środę. Dodaje: “Chcę, aby ludzie czuli się związani z innymi ludźmi. Ciężko pracuje i wiem, że widać to, gdy jestem na scenie.”

Jeśli chodzi o sposób, w jaki ona chce w nas wszystkich rozniecić płomień na scenie, podczas każdego show, Gomez uśmiecha się, gdy zaczyna mówić o tym, że pojawią się ciekawe stroje: “Jestem podekscytowana, co do ubrań.”

“To niesamowite, bo jestem w innym miejscu niż zwykle moim życiu… To szalone, bo różni projektanci, z którymi zawsze chciałam pracować, także chcą ze mną pracować, ciągnęła. “Nie mogę się doczekać, by ludzie mogli je zobaczyć, bo są naprawdę różne. Każdy z wyglądem mają poczucie i przejście do innego miejsca… Myślę, że ludzie będą kochać moją szafę.”

Gomez była szczególnie podekscytowana przez zestaw zaprojektowany przez Karla Lagerfelda.”To był jeden z najlepszych pomysłów, by umieścić jego ubrania, kiedy były gotowe, i byłam bardzo szczęśliwa.” powiedziała. “Czułam się bardzo silna. To najlepsze uczucie na świecie.”

Oprócz swojej trasy koncertowej, gwiazda dołączyła także do sił Coca-Coli dla kampanii #ShareaCoke, która zastąpi nazwy ich opakowań na listy swoich przebojów “Love You Like a Love Song” i “Me & rytm”.

Post został napisany przez Kylie dnia 01/05/2016 | Zostaw komentarz (1)

[…] Piosenkarka jest z modą za pan brat: „Jestem bardzo podekscytowana. Moje stroje są niesamowite! Myślę, że się rozpłaczę. To był jeden z piątków „na mieście”, kiedy je zobaczyłam. One są niesamowite, zawsze chciałam takie mieć”- mówi o współpracy z Karlem Lagerfeld’em. (więcej tutaj) […]

» Dodaj Komentarz: