Najnowszy wywiad Seleny

W ciągu dnia w czwartek (28 kwietnia) Selena udzieliła kilka wywiadów dla różnych magazynów i stron internetowych, mówiących o jego przygotowaniach do “Revival Tour” i nie tylko. Panna Gomez wspomina o swoim udziale w nowej kampanii Coca-Cola i jej przyjaźni z Jennifer Aniston. Sprawdź tłumaczenie wywiadu dla “The Insider With Yahoo”:

Co robi przed wejściem na scenę:

“Jestem bardzo niespokojna, więc staram się zachować spokój. Ale z jakiegoś powodu, wydaje mi się, że potrzebuję trochę czasu i przestrzeni dla mnie przed zrobieniem czegoś na scenie. Próbuję się zrelaksować. Lubię też czuć się żwawa, ale oczywiście modlę się także przez występem, a następnie po dziesięciu sekundach, czuję, że jestem w stanie robić to, co muszę zrobić.”

O relacji z “drużyną” podczas koncertowania

“Stają się moją rodziną. Bardziej niż cokolwiek innego. Jestem otoczona przez ludzi. Będę podróżować po świecie, więc muszę to być osoby, które kocham, które mnie inspirują.”

O tatuażach, które mają większe znaczenie

“Istnieją dwa. Mam na szyi rok, w którym moja matka urodziła się, czyli 1976 i “G” za uchem na cześć mojej siostry, Gracie.” (Jeśli chcesz wiedzieć, jakie znaczenie ma reszta tatuaży Seleny przeczytaj ten post)

O dołączeniu do kampanii #ShareaCoke Coca-Cola

“Mając na butelkach moje teksty piosenek jest surrealistyczne.”

O przyjaźni z Jennifer Aniston

“Ona jest bardzo słodka i bardzo czuły. Myślę, że pod koniec dnia, wspaniale jest mieć kogoś, kto jak ja otwarcie ma obsesję. Ale to był przykład z mojego życia, odkąd pamiętam, więc miło jest zobaczyć, jak ona była w stanie poradzić sobie i uważam, że to niesamowite.”

Czy w ramach przyjaźni można zadzwonić do niej w dowolnym czasie?

“Nie mam jak z tego skorzystać.  Myślę, że byłbym bardzo zdenerwowana. Ale, tak, wierzę, że gdybym zadzwoniła to na pewno by odebrała.”Kilka zdjęć, wykonanych podczas rozmowy z panną Gomez znajdziecie tutaj.

Post został napisany przez Kylie dnia 30/04/2016 | Zostaw komentarz (1)
Komentarz napisany przez Kiiniaa dnia 30/04/2016 o godzinie 13:49

Ona jest taka uczuciowa.😍💖💕 Jeszcze tylko kilka miesięcy i ją zobaczę.

» Dodaj Komentarz: