Czy nowa seria Seleny będzie jej autobiografią?

Mimo że wiele osób stwierdziło, że nowa seria kanału “Lifetime”, wyprodukowany przez pannę Gomez, to autobiografia, opowiadająca jej historię życia. Natomiast zaufana strona “Gossip Cop” zaprzecza temat. Ta strona jest znana obalania różnych pogłosek, nie tylko o Selenie, ale i też innych aktorkach i piosenkarkach, przynosząc prawdziwą wersję sytuacjach. Sprawdź, przy użyciu przetłumaczonego materiału z “Gossip Cop”, który będzie prawdziwym tematem serialu naszej idolki:

Jak już “Gossip Cop” wcześniej wskazało, proponowana seria to “fikcja”. Strony takie jak “Entertainment Weekly” poinformowały, że Gomez produkuje serię “o własnym życiu”.

Długo błędnie wskazywano, że seria “opowie o błyskawicznym wzroście młodej gwiazdy z nastolatki, podkochującej się w znanym mieście Hollywood. Oczywiście, mimo złej reputacji stron przypuszcza się, że związek z Justin’em Bieber’em będzie wśród serii.”

Ale nic z tego nie jest prawdą. Przedstawiciel Gomez potwierdza twierdzenie “Gossip Cop”, że seria jest jeszcze bez tytułu i na wynosi 100 procent “nie jest autobiograficzna. “Zamiast tego, powiedziano nam, że przyjęty jest skrypt. Będzie to “jednogodzinny dramat, z jednej kamery o grupie dziewcząt w poruszającej, wstępnej fazie dorosłości na scenie Hollywood”. Gomez będzie producentem wykonawczym serialu, wraz z Kevinem Spacey, Dana Brunetti, Samantha Droke.

Poza tym projektem Gomez może wypuścić serię dla “Freeform” o latynoskich nastolatkach, który są zdeterminowane, aby stać się sławne, pomimo życia wśród ubogich. Przygotowywuje także adaptację serialu “Netflix” dla  książki “13 reasons why”, ale na razie Gomez będzie w “Revival World Tour”, który rozpocznie się 6 maja.

Więcej o serialu, którego samym reżyserem będzie nasza idolka przeczytacie tutaj i tutaj.

Post został napisany przez Kylie dnia 27/04/2016 | Zostaw komentarz (1)
Komentarz napisany przez Kiiniaa dnia 27/04/2016 o godzinie 18:04

Już tak długo czekam na 13 reasons why, aż wreszcie się doczekałam. Mega mocno się cieszę, że Sel będzie rozwijać się też jako reżyser i wgl.💌

» Dodaj Komentarz: