Nowe zdjęcia od #RevivalTour

Selena podczas “We Day” na temat “Revival Tour”:

“Ta trasa jest dla mnie wszystkim. To podczas niej rozwinę do końca swoje strzydła, to ona właśnie nauczy mnie pełnej dojrzałości muzycznej, wskarze w niej drogę, którą będę kroczyć w przeszłości! Do zobaczenia na Revival Tour.”

“This tour is everything to me. What when it develops to the end of their strzydła, she would just teach me full of musical maturity, you specify the name of the path that I walk past! See you at the Revival Tour.”

Instagram Seleny, który poświęcony jest jej trasie – @RevivalTour cieszy się dużym zainteresowaniem i jest na bieżąco aktualizowany o najróżniejsze nowości. Wczoraj pojawiły się z nowe fotografie, dzięki którym możemy wiedzie, jak wyglądają ciągłe przygotowania do koncertowania. Trasa startuje już 6 maja! Przyjrzyjcie się zdjęciom zza kulis nagrywania filmików, które będą wyświetlane na scenie  w przerwach między piosenkami i nie tylko.


Na Instagramie trasy pojawił się także krótki filmik:

 

When they release the dates for Europe! #RevivalTour tickets available online! [link in bio]

Film zamieszczony przez użytkownika Revival Tour (@revivaltour)

 

“Kiedy udostępnili daty naEuropę! #RevivalTour Bilety dostępne online [link]”

Aby być na bieżąco, co dzieje się zza kulisami przygotowań do koncertowania, obserwuj @RevivalTour!

 

Post został napisany przez Kylie dnia 26/04/2016 | Zostaw komentarz (1)
Komentarz napisany przez Kiiniaa dnia 27/04/2016 o godzinie 18:01

Czy jest gdzieś dostępne to zdjęcie Sel, co jest jako pierwsze w tym wpisie, bo szukam i nie mg znaleźć bez waszego znaku wodnego.😂

» Dodaj Komentarz: