Kolejna część wywiadu dla “4music”

Niedawno na naszej stronie ukazały się dwie części wywiadu dla “4Music”, teraz nadszedł czas na kolejną!

Podczas ostatniego pobytu w Wielkiej Brytanii Selena wzięła udział w grze- „Wielka Brytania, czy USA?” dla programu 4Music, czyli jednego z najpopularniejszych kanałów rozrywkowych w całym UK.

Zabawa polegała na tym, aby wybrać jedną z dwóch możliwości, dotyczących Wielkiej Brytanii, albo Stanów Zjednoczonych.

Jeśli ciekawi Was, jaki akcent woli panna Gomez, brytyjski, a może amerykański, albo czy preferuje bardziej „Zmierzch”, czy  Harrego Pottera, prześledźcie tłumaczenie wywiadu, który znajdziecie tutaj.

Następnie opublikowano następną część rozmowy. Podczas wywiadu Selena wspomina między innymi o Franco James’ie, „In Dubious Battle”, „The Big Short”, „Barney i przyjaciele”.  Nagranie z naszą idolką, oraz streszczenie rozmowy przeczytacie tutaj.

W tym wywiadzie Selena opowiada nam o tatuażach, które znajdują się na jej ciele. Każdy z nich ma inną historię i inne znaczenie. Panna Gomez ostatnio zdradziła, dlaczego niektóre z nich są dla niej takie ważne. Zerknijcie. :)

Tatuaż- nutka na nadgarstku: Jest to mój pierwszy tatuaż. Znajduje się on na mojej prawej ręce, ponieważ jestem praworęczna i tą ręką tworzę nową muzykę.

Tatuaż na karku: Jeden znajduje się wyżej- nasz szyi i teraz nie możesz go zobaczyć. Ten natomiast to data urodzenia mojej mamy w postaci rzymskich cyfr.

Tatuaż na szyi: Mam tutaj tylko jeden tatuaż z literą “G”. Moja siostra ma na imię Grace i dlatego zrobiłam go dla niej.

Tatuaż na stopie: Na mojej stopie znajduje się [od niedawna] napis “Sunshine”. Podczas każdej nocy, moja babcia mnie przytulała i codziennie mówiła: “You Are My Sunshine”, dlatego zrobiłam go również dla niej.

Tatuaż na biodrach: Mam dwa tatuaże na biodrach. Jeden po każdej ze stron.

Tatuaż na plecach: Mam tam tylko jeden tatuaż.

Myślę, że to wszystko, jak na razie.

Nagranie z wywiadu jest dostępne na oficjalnej stronie “4Music”, zajrzyjcie, o tutaj.

gif

Post został napisany przez Kylie dnia 22/04/2016 | Zostaw komentarz (2)
Komentarz napisany przez Kiiniaa dnia 24/04/2016 o godzinie 10:51

“You are my sunshine”, ale to słodkie.😍😍😍

[…] „Istnieją dwa. Mam na szyi rok, w którym moja matka urodziła się, czyli 1976 i „G” za uchem na cześć mojej siostry, Gracie.” (Jeśli chcesz wiedzieć, jakie znaczenie ma reszta tatuaży Seleny przeczytaj ten post) […]

» Dodaj Komentarz: