Sel producentem kolejnego serialu!

Pojawiły się kolejne informacje odnośnie nowych projektów Seleny. Jak się okazuje, Gomez poważnie podeszła do swojej roli producenta i właśnie okazało się, że oprócz “13 Reasons Why” i “Latina Emipre” Selena będzie miała też swój udział przy produkcji jednego z serialów Network z serii LifeTime. Co ciekawe, główny wątek serialu będzie się opierał na doświadczeniach Seleny i będzie inspirowany jej życiem! Poniżej możecie przeczytać fragment artykuły ze strony deadline.com, zdradzający pierwsze szczegóły!

Selena Gomez ma być producentem wykonawczym dramatu inspirowanego przez jej doświadczenia życia dla Lifetime, który jest również produkowany przez znanych z “Trigger Streets” Kevina Spacey i Dana Brunetti. Projekt jest jednym z najwyższych punktów rozwoju USA Network, który został odsłonięty dziś w związku z ustalonymi prezentacjami Lifetime.

To działa do szukania pisarza, który przechodzi do roli projektu Seleny Gomez bez nazwy, która zdobywa doświadczenie młodej aktorki do kierowania swoją karierą w Hollywood, na oczach swoich przyjaciół, który szybko zdobyła w swoich kręgach większe zaufanie. Dramat, który czerpie wzorce od Entourage HBO Comedy, zainspirowany jest życiem producenta wykonawczego Mark Wahlberg, który jako młody aktor w Hollywood w otoczeniu swoich najbliższych przyjaciół, jest również producentem wykonawczym obok Mandy Teefey, Samantha Droke i Troy Searer.

Gomez rozkręca swoja portfolio jako producent. Ona i Teefey są również producentem wykonawczym nadchodzącej serii Netflix “13 Reasons Why”, dla których pierwsze dwa odcinki nakręci Tom McCarthy, a także Latina Empire przy współpracy z Freeform.

Post został napisany przez Kylie dnia 21/04/2016 | Zostaw komentarz (1)
Komentarz napisany przez Kiiniaa dnia 24/04/2016 o godzinie 11:03

Selena reżyserem- najlepiej.😄😍

» Dodaj Komentarz: