Premiera “Kill Em With Kindness” w radio już w maju!

Ostatnio, panna Gomez oficjalnie potwierdziła, że najnowszym singlem (prawdopodobnie ostatnim) został utwór z solowej płyty “Revival”“Kill Em With Kindness” (pol. “Zabij je z życzliwością”). Selena wybrała tę właśnie piosenkę, aby podziękować własnej mamie. W jednym z wywiadów oznajmiła, że:

“To “najmocniejsza” piosenka na całej płycie. Bardzo ją lubię, nie tylko pod względem tekstu.”

Resztę wywiadu przeczytacie kilka postów niżej, właśnie tutaj.😉 Ponadto powstanie teledysk do utworu, jak do poprzednich singli z tego i innych krążków.

Oficjalnie utwór zostanie wysłany do “Pop Radio” dokładnie 3 maja, czyli za niecały miesiąc. Informacja ta, została oficjalnie potwierdzona przez Interscope.😊

“Kill Em With Kindness” to czwarty singiel z “Revival“. Jego “poprzednicy” to:
“Hands To Myself”– utwór wydany pod koniec 2015 roku, dokładniej 22 grudnia. Pokrył się już kilka razy złotem i platyną w kilku krajach. Posiada ponad 90 milionów odsłon na YouTube.
“Same Old Love”– piosenka miała swoją premierę w drugim półroczu 2015 roku, dokładniej 7 października. Pokryła się dwukrotnie platyną na terenie Kanady oraz kilkakrotnie złotem w innych państwach. Aktualnie zebrała ponad 180 milionów wyświetleń na serwisie YouTube.
“Good For You” (feat. A$AP Rocky)- singiel wydany krótko przed wakacjami w 2015 roku, czyli 26 czerwca. Pokrył się kilka razy złotem w ponad 5 krajach i między innymi dwukrotnie platyną w Kanadzie. Posiada blisko 275 milionów odsłon na YouTube.

“Kill Em With Kindness” możecie słuchać już dzisiaj na Youtube oraz Spotify. 

Post został napisany przez Kylie dnia 06/04/2016 | Zostaw komentarz (1)

[…] Resztę wywiadu przeczytacie kilka postów niżej, właśnie tutaj.😉 Ponadto powstanie teledysk do utworu, jak do poprzednich singli z tego i innych krążków. Więcej na temat „Kill Em With Kindness” tutaj. […]

» Dodaj Komentarz: