Kolejny wywiad z Seleną!

Do sieci właśnie trafił najnowszy wywiad panny Gomez, mający na celu promocję drugiej trasy koncertowej- „Revival World Tour”. W rozmowie Selena wspomina o zespole DNCE, aplikacji Instagram, o swojej bliskiej przyjaciółce Taylor Swift oraz o wydaniu czwartego singla z krążka „Revival”- „Kill Em With Kindness”. Cały wywiad jest do wysłuchania poniżej, natomiast niżej jest streszczenie rozmowy.

Na temat zespoły DNCE

Selena wspomina, ze zna Joe Jonasa odkąd ma 13 lat, czyli blisko 10 lat. Dodaje również, że zaczęła próby do trasy koncertowej, która zacznie się już w najbliższym miesiącu.

Na temat aplikacji Instagram

Wokalistka uwielbia tę aplikację. Kocha możliwość dodawania fotografii i kontaktu z różnymi osobami. Wspomina, że są takie chwile, w których usuwa aplikację z telefonu i rozmawia ze swoimi znajomymi, jakie zdjęcie i dlaczego powinna dodać. Twierdzi również, że trudno jest mieć w posiadaniu bardzo dobre zdjęcia z żywymi barwami.

Na temat najnowszego singla- „Kill Em With Kindness”

Selena wybrała tę właśnie piosenkę, aby podziękować własnej mamie. Panna Gomez uwielbia utwór nie tylko pod względem tekstu. Sądzi, że to „najsilniejsza” piosenka w całym albumie. Mówi również, że jest to najprawdopodobniej ostatni singiel z płyty „Revival”.

Na temat obecnego miejsca pobytu

Nasza idolka przebywa aktualnie w Los Angleles, gdzie przygotowywuje się w dzień do trasy, natomiast w nocy chodzi do studia.

Na temat Taylor Swift

Na samym początku piosenkarka stwierdza, że: „Ona jest super”. Wspomina także, że widziała się z nią (Taylor Swift) dwa dni temu. Zdradza również, że mieszka niedaleko Tay, mając do niej zaledwie 10 minut drogi. Jej poprzedni dom był daleko od centrum, a teraz mieszka blisko swojej przyjaciółki i znacznie bliżej miasta we własnym mieszkaniu. Na samym końcu dodaje, że lubi Calvin’a Harris’a.

Post został napisany przez Kylie dnia 03/04/2016 | Zostaw komentarz (5)
Komentarz napisany przez Kinia dnia 03/04/2016 o godzinie 11:57

Świetny, wyczerpujący post. Czekam na kolejne. :) Kiedy zmienicie wygląd stronki?

[…] się na nowym albumie, nad którym wokalistka właśnie zaczęła pracować, więcej o tym tutaj. Na nagraniu widzimy naszą idolkę oraz producenta w scenerii studyjnej. Panna Gomez ma w zwyczaju […]

[…] wywiadu przeczytacie kilka postów niżej, właśnie tutaj.😉 Ponadto powstanie teledysk do utworu, jak do poprzednich singli z tej i innych […]

[…] wywiadu przeczytacie kilka postów niżej, właśnie tutaj.😉 Ponadto powstanie teledysk do utworu, jak do poprzednich singli z tego i innych krążków. […]

[…] wywiadu przeczytacie kilka postów niżej, właśnie tutaj.😉 Ponadto powstanie teledysk do utworu, jak do poprzednich singli z tego i innych […]

» Dodaj Komentarz: