Selena: Wszyscy popełniamy błędy, ale nie chcę zawieść moich fanów

Strona TheSun.co.uk opublikowała ciekawy artykuł, który jest oparty na wywiadzie Seleny z magazynem USA Today.

Film, który jest od osiemnastu lat, pokazuje nam narkotyki, noże, pistolety, wulgaryzmy i seks, co jest nieodpowiednie dla jej zwykłych fanów, którzy się jeszcze uczą.

Według gazety USA Today, w filmie widzimy “przypadkowy seks i nagość”, Los Angeles Times nazwał go “sprośnym”.

Selena, 20, mówi: “Jeśli istnieje jakiś sposób, aby pozbyć się łatki, która została mi przyczepiona przez filmy jakie robiłam, to ten film jest właśnie takim sposobem.”

W filmie występują Selena, Vanessa Hudgens, Ashley Benson i Rachel Korine, jako cztery studentki, które decydują się na napad na restaurację, aby mieć pieniądze na przerwę wiosenną. [Selena] powiedziała: “Ten film to coś, co każda aktora chce zrobić.”

“Nie bałyśmy się tego, jak możemy być po nim postrzegane. Dla mnie był to doskonały krok od dziecięcych filmów do poważniejszych ról, zostałam otoczona najlepszymi dziewczynami, które mnie chroniły i czuję się bezpiecznie.”

I choć ostatnie zachowanie Justina było aroganckie w stosunku do fanów i fotoreporterów, Selena – która sławę zyskała dzięki roli w serialu “Czarodzieje z Waverly Place” – nie odwróciła się całkowicie od swojej strony grzecznej dziewczynki.

Przyznaje, że nie ma prawdziwego, życiowego doświadczenia w skandalicznym zachowaniu, jakie odgrywa w filmie, a jej mama nigdy by jej na to nie pozwoliła.

Selena, która zaczęła występować w wieku dziewięciu lat, w serialu dziecięcym “Barney i przyjaciele”, dodaje: “Nie jestem typem imprezowiczki, która chce balować do szóstej rano. Mam naturalny instynkt, by nie przesadzać. To nie dlatego, że boję się złego rozgłosu, ale dlatego, że wiem że można się dobrze bawić i nie tracić przy tym kontroli, tylko dlatego, że inni ją tracą. Ludzie muszą sami zdecydować jak daleko mogą się posunąć i zachować zdrowy rozsądek. Wszyscy popełniamy błędy i musimy się na nich uczyć, w ten sposób to działa. Myślę, że moi fani mi ufają, znają mnie w pewnym stopniu, a ja nie chcę ich zwieść.”

Selena jest świadoma, że jej młodsi fani nie powinni oglądać tego filmu. Jak sama mówi: “Oczywiście, że ten film nie jest skierowany do nastolatków, a ja staram się to mówić rodzicom, powinni być świadomi, że nie jest taki jak serial Disneya. Swoje zadanie staram się wykonywać jak najlepiej potrafię. U każdej młodej osoby przychodzi czas zmian, i nie ma sensu od tego uciekać.”

Rozpadły się dwa głośne związki Seleny. Najpierw spotykała się z gwiazdą Zmierzchu, Taylorem Lautnerem, następnie była dziewczyną Justina Biebera przez prawie dwa lata, zanim rozstali się w styczniu. Bycie sławną sprawiło, że stała się bardziej ostrożna w doborze potencjalnych chłopaków i mówi, że teraz jest szczęśliwa jako singiel.

Dodaje: “To sprawia, że jesteś bardziej ostrożny w nawiązywaniu nowych znajomości, bo nie wiesz czy chcą się do ciebie zbliżyć i cię wykorzystać, czy chcą się z tobą po prostu dobrze bawić. Jestem typem romantyka i chcę być otwarta i ufna, ale muszę się bronić. Chciałabym znaleźć wielką miłość, ale póki co nie szukam tego jedynego.”

Selena pracuje obecnie nad czwartym albumem wraz ze swoim zespołem Selena Gomez & The Scene i pod koniec roku ma zaplanowaną światową trasę koncertową.

Mówi: “Czuję, że dużo zrobiłam w swoim życiu, nawet jeśli nie poszłam na studia i nie mam zwykłego życia, jak większość nastolatków. Mam elastyczny czas pracy, nie muszę myśleć tylko o niej.”

Post został napisany przez Kylie dnia 17/03/2013 | Zostaw komentarz (0)
» Dodaj Komentarz: