Trasa Seleny w Vancouver

Wczoraj późnym wieczorem nasza Selena zaśpiewała w Vancouver– mieście w zachodniej Kanadzie, w prowincji Kolumbii Brytyjskiej, przy ujściu rzeki Fraser do Pacyfiku. Czy panna Gomez pobiła liczebność sprzedanych biletów? Otóż tak! Widownia do tej pory przekroczyła 20 tysięcy, a dokładnie 21 312 fanów na widowni.  Bilety w tym mieście wyprzedane zostały w zaledwie 35 minut, co przebiło szybkość sprzedaży wejściówek na koncert Justina Biebera. Ponadto stroje nadal nie uległy zmianie, ale liczymy, że wprowadzone zostaną małe poprawki. :)

Dziennikarz tamtejszej gazety lokalnej zapytał fankę, która zaledwie przed chwilą miała okazję zrobić sobie zdjęcie i przytulić Selenę:

Czy ona jest naprawdę taka dobra, jak na scenie?

“Jest o wiele lepsza, pokazuje siebie na scenie, nie jak inne gwiazdy kreując nieprawdziwość. Ona jest autentyczna. Najwspanialsza osoba, jaką dotychczas spotkałam.”

Ile trwało twoje spotkanie/rozmowa z Seleną?

“Byłam na wielu koncertach, mając Meet & Greet. Zwykle spotkanie trwało najdłużej minutę. Robisz zdjęcie, ewentualnie przytulasz, czy ściskasz, wymieniasz kilka słów i odchodzisz. Tutaj było całkiem inaczej. Jak inni fanowie miałam możliwość zrobienia wielu zdjęć, przytulenia (nadal nie wierzę, że dałam jej całusa,  a ona mi) i porozmawiania przez dłuższą chwilę. Rozmawiałam z nią blisko 10 minut, a wydawało mi się, że znamy się od zawsze. Ona jest taka ciepła, życzliwa i kochana. Nigdy jej nie zapomnę. Kocham ją od zawsze i tak już zostanie. Dla niej wybieram się jeszcze na 3 koncerty, może 4. Zobaczymy. Uwielbiam ją.”

Jesteście ciekawi, jak wyglądało Meet Greet i koncert w Vancover? Zajrzyjcie do naszej galerii, albo poniżej.😉

Część 1
Revival {
1} {2}
Same Old Love {1} {2} {3}
Come & Get It {1} {2}
Sober {1} {2}
Część 2
Wejściówka {1}
Good For You {1} {2}
Survivors {1} {2}
Slow Down {1} {2} {3}
Love You Like a Love Song {1}
Hands To Myself {1}
Część 3
Wejściówka {1}
Who Says {1}
Transfiguration (Cover Hillsong United) {1}
Nobody {1}
Feel Me {1}
Część 3
Wejściówka {1}
Me & My Girls {1}
Me & The Rhythm {1}
Body Heat {1}
Część 4
Sweet Dreams (Cover Eurythmics) {1}
Kill ‘Em With Kindness {1}
I Want You To Know {1}
Revival (Remix) {1}

Profesjonalne zdjęcia od fotografów

Zdjęcia od fanów

Napisane przez Kylie dnia 15/05/2016 | Skomentuj post (0)
Revival Tour także w Seattle!

W piątek minął już tydzień od pierwszego koncertu trasy światowej, promującej “Revival” w Las Vegas. Tym razem panna Gomez odwiedziła Seattle. Zaśpiewała dla widowni, liczącej blisko 20 000 widzów. Setlista nadal nie uległa zmianie (nie licząc kilku coverów). Te same stroje sceniczne nadal zachwycają oko. Poza tym panna Gomez po każdym koncercie nie zapomina o fanach i odwiedza ich przed areną, robiąc kilkadziesiąt zdjęć, mimo licznych upomnień własnej ochrony. Na scenie Selena pokazuje swoje umiejętności, co przenosi się na powiększające się grono fanów, próbujących zdobyć bilet na kolejny koncert. Ta trasa będzie najprawdopodobniej trasą, która sprzeda się lepiej od do tej pory najlepszej trasy Ariany.

Obejrzyjcie profesjonalne zdjęcia, kte wykonał znany fotograf, który zajmuje się głównie uwiecznianiem koncertów, między innymi Taylor Swift, czy Katy Pery. Nie zapomnijcie o przyjrzeniu się z bliska reszcie zdjęć w naszej galerii.😉 A tym czasem ja, przygotuję kolejną relację z koncertu w Vancouver.

Odświeżajcie co chwilę stronę.👌

Napisane przez Kylie dnia 15/05/2016 | Skomentuj post (0)
“Revival Tour” w San Jose

Selena o trasie i albumie:

Nie mogę uwierzyć w to, że mogę stworzyłam ten album [“Revival”]. Teraz wiem, ile czasu mi to zajęło. On [album] jest wszystkim. Trasa będzie najlepsza, na jakiej kiedykolwiek byłam, od dawna chciałam już koncertować, być blisko z moimi fanami. Bardzo mi tego brakowało.

Selena odbyła już czwarty koncert w ramach “Revival Tour”. Pierwszy z nich odbył się w Las Vegas, następny w Fresno, kolejny w Sacramento, aż nadszedł czas na San Jose.

San Jose to miasto w USA, w stanie Kalifornia, zlokalizowane na południowym krańcu zatoki San Francisco, w obrębie Doliny Krzemowej. Znane jest głównie z malowniczych krajobrazów i pól.

W SAP Center w San Jose, CA (o pojemności ponad 19 tysięcy osób) bilety zostały ponownie wyprzedane! Zapewniły wielką noc i pokazały wszystkim obecnym niesamowite występy Seleny, która nie omieszkała podkreślić, podczas jednych z momentów rozmowy z publicznością, że

“Gdy wszyscy byli przeciwko mnie, byliście tam dla mnie.”

Zapoznajcie się z filmikiem za kulis, jak i zdjęciami wykonanymi podczas koncertu. :)

Meet Greet, czyli Selena z fanami

 

Profesjonalne zdjęcia, wykonane podczas koncertu w San Jose

Napisane przez Kylie dnia 12/05/2016 | Skomentuj post (0)
Najnowsza piosenka Seleny na koncercie w Las Vegas

Panna Gomez podczas dzisiejszego koncertu w Las Vegas zaśpiewała nową piosenkę- “Feel Me”. Najprawdopodobniej jest to utwór o Justinie Bieber’ze.  Zapoznajcie się z występem Seleny oraz słowami piosenki.

[Verse 1]
No one love you like I love you
I never cheated, never lied
I never put no one above you
I gave you space and time
And now you’re telling me you miss me
And I’m still on your mind
We were one in a million
Our love is hard to find

[Pre-Chorus]
Do you stay up late just so you don’t dream?

[Chorus]
Every time your lips touch another
I want you to feel me, I want you to feel me
Every time you dance with somebody
I want you to feel me, I want you to feel me
Do your days get a little bit lonely?
Nights get a little bit lonely
Are you a little bit lonely?
Days get a little bit lonely?
Nights get a little bit lonely
Are you a little bit lonely?

[Verse 2]
When you’re running, who you run to?
Where do you go to hide?
When she ain’t giving you enough to get you through the night
I won’t be caught up in the middle
Through your highs and your lows
Baby, ‚long as you’re not with me, you’ll always be alone

[Pre-Chorus]
Do you stay up late just so you don’t dream?

[Chorus]
Every time your lips touch another
I want you to feel me, I want you to feel me
Every time you dance with somebody
I want you to feel me, I want you to feel me
Do your days get a little bit lonely?
Nights get a little bit lonely
Are you a little bit lonely?
Days get a little bit lonely?
Nights get a little bit lonely
Are you a little bit lonely?

 

Napisane przez Kylie dnia 07/05/2016 | Skomentuj post (0)
Nagrania z pierwszego koncertu “Revival Tour”

“Revival”, najnowszy projekt muzyczny Seleny z powodzeniem porusza się pomiędzy pop fonograficznym scenariuszem poprzednich piosenek. Piosenkarka rozpoczęła swoją długo oczekiwaną trasę “Revival” w piątek w centrum konferencyjnym w Mandalay Bay w Las Vegas, USA.

Gwiazda prezentowała się na arenie wypełnionej 12.000 widzów. Panna Gomez zaśpiewała o 5:00 czasu polskiego. Już dzisiaj możecie obejrzeć filmiki poszczególnych piosenek wykonanych przez Selenę. :)

“Revival”

“Same Old Love”

“Come & Get It”

“Sober”

 “Good For You”

“Hands To Myself”

 “Who Says”

 “Nobody”

 “Feel Me”

 “Me & My Girls”

 “Sweet Dreams”

 “I Want You To Know”

 “I Want You To Know”/ “Kill Em With Kindness”

Napisane przez Kylie dnia 07/05/2016 | Skomentuj post (0)
Znamy europejskie daty koncertów!

„Revival Tour” to druga solowa trasa koncertowa naszej Seleny, która ma się rozpocząć w Las Vegas, Nevada w Mandalay Bay Events Center w dniu 6 maja 2016 roku, a planuje się zakończyć w Guadalajarze w Meksyku w Telmex Auditorium w dniu 18 grudnia 2016.

W dniu 1 października 2015 r. panna Gomez ogłosiła, że zacznie zwiedzanie Ameryki Północnej późną wiosną następnego roku w celu wsparcia jej  albumu „Revival”. Przy omawianiu trasy stwierdziła:

„I have a very exciting announcement: I am launching my Revival World Tour. I will be going through the US and Canada from May to July and then later in the year going overseas. I’ll do anything for my fans are everything to me, as a family.”

„Mam bardzo ekscytujące ogłoszenie: niedługo zacznie się moje „Revival World Tour”. Zwiedzę  USA i Kanadę od maja do lipca, a potem jeszcze w tym samym roku będę za granicą. Zrobię wszystko dla moich fanów, są dla mnie wszystkim, jak rodzina.”

“Revival Tour” rusza już za blisko dwa tygodnie! Jak wiecie nasza idolka odwiedzi między innymi Singapur i Malezję.

Dzisiaj natomiast, nocą ukazały się daty koncertów europejskich. Na liście widzimy Finlandię, Szwecję, Norwegię, Danię, Niemcy, Francję. Niestety Selena podczas światowej trasy “Revival Tour” nie zagości w Polsce.

Na czerwono podkreślone zostały koncerty, które odbędą się u naszych sąsiadów. :)

daty
Już w październiku panna Gomez wystąpi w Niemczech, następnie we Francji oraz Czechach, oraz później dwukrotnie w Niemczech. 

Napisane przez Kylie dnia 25/04/2016 | Skomentuj post (2)
Bea Miller będzie supportem na 25 koncertach Seleny!

Jak już z całą pewnością wiecie, że między innymi Bea Miller będzie otwierała koncerty podczas światowej trasy Seleny. Pisałyśmy o tym więcej tutaj. Oprócz niej gościnnie pojawi się także Charlie Puth, oraz wiele innych gwiazd, niekoniecznie znanych z świata muzyki, ale i również, z kręgu aktorów.

Bea, czyli amerykańska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. Zajęła ona 9 miejsce w drugim sezonie amerykańskiej wersji „The X Factor”. Pierwszy koncert z jej udziałem odbędzie się 10 maja w Sacamento, Kalifornii w „Sleep Train Arena”.

Dotychczas zostaliśmy poinfomowani, że Bea Miller otworzy jeden z pierwszych wystąpień “Revival Tour” w Kalifornii, ale wczoraj dowiedzieliśmy się, że wspomniany gość przywita publiczność aż na 25 koncertach! Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Bea pochwaliła się taką ilością supportów. Zapoznajcie się z jej wpisem na w/w portalu.


Napisane przez Kylie dnia 23/04/2016 | Skomentuj post (1)