Miejsce Seleny na AMA

W sieci pojawiło się zdjęcie wykonane przez obsługę American Music Awards, na którym widzimy w którym miejscu będzie siedziała nasza Selena. Okazuje się, że zajmie miejsce tuż obok Shawna Mendesa oraz Nialla Horana, a za nią będzie siedział Jared Leto.

Ponadto, potwierdzone zostało, że Marshmello dołączy do Sel na scenie podczas występu.

Napisane przez Kylie dnia 16/11/2017 | Skomentuj post (0)
Selena sprzedaje swój dom w Teksasie

Niestety, ze względu na skutki uboczne tocznia, Selena zmuszona została odwołać trasę Revival. Dzień po wydaniu oficjalnego oświadczenia, w sieci pojawiła się oferta sprzedaży jej posiadłości w Teksasie, a dokładniej w dzielnicy Fort Worth, na osiedlu Montserrat w Dallas. Willa posiada 5 sypialni oraz 7 łazienek i została wystawiona na sprzedaż za cenę $3,499,000. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia wnętrza.

Napisane przez Kylie dnia 26/09/2016 | Skomentuj post (1)
Selena z przyjaciółmi na mszy Paschalnej (27.03)

Selena obchodziła święta (niedzielną Paschę) po południu w towarzystwie swoich przyjaciół Ashley Cook, Courtney Barry, Caroline Franklin i Raquelle Stevens biorąc udział w mszy usług Hillsong w Los Angeles (Kalifornia)! Wiemy to dzięki Caroline Franklin, która wrzuciła na swój profil Instagram zdjęcie ekipy:

Wielkanocne chwile 🙌🏼🐣💜

Oprócz tego zdjęcia pojawiło się także video z mszy, na którym ledwo co widzimy Selenę:

Napisane przez Kylie dnia 28/03/2016 | Skomentuj post (0)
Selena na liście “What Is Sexy”

Marka “Victoria’s Secret”, która gościła Selenę jako wykonawcę/gościa specjalnego, stworzyła doroczną listę “What Is Sexy”, na której w tym roku pojawiła się Selena. Gomez została wyróżniona w kategorii: “Sexiest Red-Carpet Look / Najseksowniejszy wygląd na czerwonym dywanie”.


(Aby zobaczyć pełną listę – kliknij na obrazek powyżej!)

Napisane przez Kylie dnia 28/03/2016 | Skomentuj post (0)
64 miliony obserwujących!

Selena na swoim koncie Instagram przekroczyła liczbę 64 milionów obserwujących! Przypomnę, że konto Gomez jest trzecim najpopularniejszym instagramem zaraz po oficjalnym koncie serwisu i Taylor Swift. Gratulacje!

Napisane przez Kylie dnia 08/02/2016 | Skomentuj post (0)
Selena pojawi się na Grammys

Jak podaje wiele źródeł, Selena pojawi się na gali wręczenia nagród Grammys! Całość odbędzie się już 15 lutego i będzie transmitowane w telewizji CBS.

Napisane przez Kylie dnia 08/02/2016 | Skomentuj post (0)
Wszystkiego najlepszego Selena!

Dzisiaj, 22 lipca nasza idolka obchodzi swoje 23 urodziny! 22 lipca 1992r w Grand Prairie na świat przyszła Selena Marie Gomez, która kilka lat później podbiła serca milionów ludzi na całym świecie, jednocząc ich jako Selenators.

Pragnę złożyć Selenie najserdeczniejsze życzenia, aby kariera rozwijała się jeszcze bardziej, jej single i płyty zyskiwały jeszcze większą popularność, a filmy z jej udziałem przyciągały do kin jeszcze większą ilość osób!

KOCHAMY CIĘ SELENA! :-)

A poniżej nagranie, na którym Selena świętuje swoje 23 urodziny w Londynie:

Napisane przez Kylie dnia 22/07/2015 | Skomentuj post (0)