“Good For You” i “Same Old Love” pokryły się platyną w Polsce!

Wspaniała wiadomość! Pierwsze dwa single z najnowszej płyty Seleny, czyli “Good For You” oraz “Same Old Love” pokryły się platyną w Polsce! Tytuły platynowych płyt nadane zostały 15 czerwca.

platyna

Napisane przez Kylie dnia 20/06/2016 | Skomentuj post (0)
Oficjalna okładka singla “Kill Em With Kindness”

Aby nieco bardziej wypromować najnowszy singiel Seleny, wytwórnia Interscope Records zdecydowała się na wypuszczenie oficjalnej okładki dla “Kill Em With Kindness”.

Napisane przez Kylie dnia 11/06/2016 | Skomentuj post (0)
“Good For You” pokrył się podwójną platyną w AU!

Pierwszy singiel z albumu Revival – “Good For You” pokrył się podwójną platyną w Australii, sprzedając się w ilości 140 tysięcy kopii! To kolejne świetne osiągnięcie tego utworu, brawo Selena! :-)

Napisane przez Kylie dnia 30/05/2016 | Skomentuj post (0)
Selena o piosenkach na “Revival Tour”

Już za blisko jeden dzień, panna Gomez zaczyna swoją kolejną trasę koncertową- “Revival Tour”, do której przygotowania już trwają. Efekty pracy Seleny będziemy mogli zobaczyć na scenie w kilkunastu krajach, między innymi w Indonezji, Malezji, Singapurze, Japonii, Chinach (czytaj dalej).

Selena Gomez opowiedziała w wywiadzie dla amerykańskiej bulwarówki “Entertainment Weekly” o swojej liście piosenek, które wykona podczas trasy “Revival Tour”. Prześledźcie tłumaczenie artykułu, który właśnie ukazał się w tamtejszym magazynie. :)

Album “Revival” Seleny Gomez miał kilka pierwszych razy w karierze gwiadzy [nowe single]. Była to pierwsza płyta, która zaskoczyła “Hollywood Records”. Disney- właśnie tam się zaczęło. Był to także pierwszy raz, gdy pracowała jako producent wykonawczy na jej płycie. Nic dziwnego, że Gomez ma większe uznanie dla nowej muzyki niż ich wcześniejsze prace. 

Jednak, jak piosenkarka przygotowuje się do rozpoczęcia Revival Tour w piątek w Las Vegas? Ona wie, że nie może zignorować swojego starego materiału, w tym projektów rozpoczętych jako “Selena Gomez & The Scene”. “Mam dojrzałą perspektywę na temat tego, co moja stara muzyka mówiła”, mówi o swoich młodzieńczych latach.

“Hands To Myself”

“Mam pełne pasmo dla każdego toru i przyniosę inny smak do wszystkiego, co zrobiłam. Wszystkie utwory mają swój urok, tak jak ten. Nie, tak naprawdę to brzmi ta piosenka jak cały album. “Hands To Myself” na pewno był ten utwór, który najbardziej mnie zmienił.”

“Good For You”

“Musieliśmy to przyspieszyć. To było trochę powolne. Dodano więcej wsparcia na gitarze w środku, aby dopasować tempo, ale to brzmi pięknie.”

“Come & Get It”

“Kocham ją przede wszystkim, ale dla mnie, to jest bardzo trudne do przedstawienia na żywo. To nie jest moja muzyka. Dla mnie wydaje się to podobne do Rihanny. Pracuję nad nią na nowym dysku. To był dopiero początek. Byłam bardzo młoda. Chciałam hitu. “Nie wiem, czy muszę tworzyć hity, ale może ludzie szanują mnie? “. Jestem wdzięczny za to, co”Come & Get It” dał mnie.”

“Who Says”

“Ta piosenka sprawia, że płaczę z tego dnia, bo wiem, co dała mi, gdy miałam 18 lat. To właśnie wtedy uświadomiłem sobie, że miał wpływ na pokolenia , które mówi, że nie jesteś doskonałe. “Kto mówi, że nie jesteś piękna?”, “Kto powiedział, że nie warto?”.

 “The Heart Wants What It Wants”

“Są w niej pewne rzeczy, które mają dla mnie przykre wspomnienia. Nie mogę tego powiedzieć. Nie będę jej śpiewała na trasie, bo nie. To jak jakby, kiedy czujesz zapach i zabiera Cię z powrotem do momentu, który być może nie był najlepszy. Tego rodzaju rzeczy są nieco bardziej skomplikowane.”

“Love You Like A Love Song”

“Ten utwór został wyprodukowany przez: Rock Mafia, znam ich od 14 lat. Opracowali pierwszy singiel, który uruchomił “Tell Me Something I Don’t Know” dla filmu telewizyjnego. Byli ze mną od zawsze. Wiem, mój głos i wie, dokąd się udać. “Love You Like A Love Song” po raz pierwszy brzmiał jak mój dźwięk. Kiedy słyszę, że to moja muzyka. To była wielka chwila dla mnie. Stworzyliśmy to wersja jeszcze bardziej cool na trasę. Nic nie daje mi więcej radości.”

Rzeczy, które są niezbędne w Selenie podczas trasy

Chicken Pot Pie: “W mojej pierwszej trasie miałam kurczaka w cieście, gorące Cheetos, Gatorade i Red Bull, gdybym miała przyspieszyć. Ale nie mogę tego zrobić. Muszę być bardziej świadoma. Mój trener nie pozwala mi jeść “bzdur”, ale wciąż mogę mieć moje placki, tylko nie każdego dnia”.

Świece: “Ja po prostu staram się stawiać je wszędzie tam, gdzie będzie mój dom. Kocham podróże i zwiedzanie, ale trzeba wziąć małe rzeczy, które sprawiają, że czuję się jak w domu”.

Notebook: “Mogę podłączyć go do dowolnego telewizora. Uwielbiam mieć moje filmy, moją bibliotekę i moje rzeczy zawsze pod ręką.”

Olejki: “Będę mogła je umieścić, gdzie zechcę. Pieprz lub lawendę i pozostawić całą noc, kiedy będę spać. To naprawdę mi pomaga.”

Napisane przez Kylie dnia 06/05/2016 | Skomentuj post (1)
200 milionów wyświetleń “Same Old Love”

“Same Old Love” zyskał już status podwójnej platyny w Kanadzie (więcej tutaj), teraz nadszedł czas na kolejne osiągnięcie, czyli ponad 200 000 000 wyświetleń na serwisie YouTube. Dzięki temu dołączył do swoich wcześniejszych singlów, czyli między innymi “Come & Get It” lub “The Heart Wants What It Wants”.

Piosenka znalazła się między innymi na szczycie notowania “Pop Radio”, oraz kilka razy w “Top 10” na Spotify. Ponadto utwór pokrył się platyną, złotem i srebrem łącznie w kilkunastu krajach.

To drugi utwór, który promuje najnowszy album piosenki. W tle możemy usłyszeć Charli XCX, która jest jedną z autorek tekstu. Teledysk do utworu nagrany został w teatrze Palace w Los Angeles, podczas Revival Event.

Selena wypowiadała się niejednokrotnie na temat videoclipu, jego kulisach, czy przygotowaniach do niego. W jednym z wywiadów powiedziała:

“Same Old Love” to utwór, który nie został przypadkowo drugim singlem. Pokazuje mnie nie tylko z zewnątrz, ale i też środek mnie. Samo nagrywanie teledysku sprawiło mi dużą przyjemność, tak samo jak przygotowania. Poznałam i zawarłam więzi z kilkoma twórcami, reżyserami. Podczas nagrań poczułam siebie, co dało mi dalszą motywację do działania i pracowania nad sobą.”

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądało nagrywanie “Same Old Love” obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii: tutaj.

“Same Old Love” dostępne jest na Spotify, YouTube i iTunes.😉

Napisane przez Kylie dnia 04/05/2016 | Skomentuj post (1)
Nowe zdjęcia z sesji Seleny dla IHeart Radio (2015)

Pamiętacie galę IHeart Radio, która odbyła się na koniec 2015 roku? Selena wzięła udział w sesji portretowej na zakończenie imprezy i właśnie teraz pojawiły się nowe zdjęcia! Na fotografiach widzimy Gomez pozującą ze znakami, które opisują po kolei kawałek tekstu piosenki “Good For You”. Koniecznie zajrzyjcie do galerii:

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2016 | Skomentuj post (1)
280 milionów wyświetleń “Good For You” na Youtube!

Pierwszy singiel z “Revival”, czyli “Good For You” uzbierał już 280 000 000 wyświetleń na portalu Youtube, dzięki czemu stał się 3 piosenką naszej panny Gomez z taką dużą ilością odsłon na wspomnianym portalu.

W “Good For You” przeważa R&B. Każdy znajdzie w utworze coś dla siebie. Tekst piosenki posiada “drugie dno”, o czym przekonała nas panna Gomez w jednej z rozmów:

“Today there was a new chapter in my musical career. With this song, I realized that the feelings reflect our souls and feelings play one of the most important roles in our lives. ~ Selena Gomez, Los Angeles, June 2015.”

“Dzisiaj nastąpił nowy rozdział w mojej karierze muzycznej. Dzięki tej piosence zrozumiałam, że uczucia odzwierciedlają nasze dusze, a uczucia odgrywają jedną z najważniejszych ról w naszym życiu. ~Selena Gomez, Los Angeles, czerwiec 2015.”

Natomiast w wywiadzie do jednej z gazet podzieliła się z nami zdaniem na temat koncepcji teledysku:

“I always wanted to feel needed, important for someone, usually it felt, but it was not enough, something was missing. During the recordings for the video I realized that I did not know their value, video, and others taught me something. When I was offered this form of music video, from the times I agreed to start something new, a new life, another chapter in music. ~ Selena Gomez Los Angeles, July 2015.”

“Zawsze chciałam poczuć się potrzebna, ważna dla kogoś, zwykle to odczuwałam, ale to mi nie wystarczało, brakowało czegoś. Podczas nagrań do teledysku zrozumiałam, że nie znałam własnej wartości, to teledysk i inni mnie czegoś nauczyli. Gdy zaproponowano mi taką formę teledysku, od razy zgodziłam się, aby zacząć coś na nowo, nowe życie, kolejny rozdział w muzyce. ~Selena Gomez, Los Angeles, lipiec 2015.”

“Good For You” osiągnął status platyny, złota, srebra między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii. Utwór podbił serca słuchaczy Spotify, bo aż 5 razy znalazł się na szczycie notowania, natomiast aż 11 razy w “Top 10”.

Jak wyglądały kulisy teledysku do “Good For You”? Mogę Wam zdradzić, że dla Seleny były bardzo wyczerpujące, ale sądzi, że było warto. Przekonacie się o tym, oglądając poniższy filmik, który ukazuje od drugiej strony nagrania. Zerknijcie.😊W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć zza kulis, czy z samego teledysku. Przyjrzycie się nim za jednym kliknięciem, o tutaj, zapraszamy.😉Zapoznajcie się z teledyskiem na YouTube. Niedługo minie 10 miesięcy od premiery na w/w serwisie, 26 kwietnia.👌Napisane przez Kylie dnia 22/04/2016 | Skomentuj post (1)