Paparazzi: Na kolacji z Abelem

Wczorajszego wieczoru (5 czerwca) Selena wybrała się na romantyczną kolację ze swoim chłopakiem do restauracji Rao’s, która serwuje dania z kuchni włoskiej. Do galerii trafiło ponad 20 zdjęć HQ z tego wydarzenia.

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2017 | Skomentuj post (0)
Za kulisami koncertu The Weeknd

Jak zapewne wszyscy wiemy, Selena dzielnie wspiera swojego chłopaka podczas jego światowej trasy koncertowej. Nie inaczej było 28 maja, kiedy to artysta występował w Ottawie. Do galerii dodałam kilka zdjęć zza kulis show.

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2017 | Skomentuj post (0)
2017 MET Gala at The Metropolitan Museum of Art

Wczoraj, tj. 1 maja, w nowym Jorku odbyło się wydarzenie modowe 2017 MET Gala at The Metropolitan Museum of Art, na którym zgodnie z zapowiedziami, pojawiła się nasza Selena. Tego dnia zdecydowała się na piękną, długą sukienkę od Coach. Panna Gomez po raz pierwszy na czerwonym dywanie pojawiła się w towarzystwie swojego ukochanego, z którym chętnie pozowała na czerwonym dywanie.

Napisane przez Kylie dnia 02/05/2017 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Opuszczając koncert The Weeknd

30 kwietnia paparazzi sfotografowali Selenę i jej chłopaka, kiedy Ci opuszczali arenę The Forum w Inglewood, gdzie odbył się koncert Abela.

Napisane przez Kylie dnia 02/05/2017 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Na kolacji z Abelem

22 kwietnia paparazzi sfotografowali Selenę i Abela, kiedy to para opuszczała restaurację Matsuhisa. Para nie była zbytnio zadowolona z widoku paparazzi i próbowała zasłaniać twarze przed fotoreporterami.

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2017 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: Selena na festiwalu Coachella

Jak zapewne doskonale wiecie, Selena miała się pojawić na znanym festiwalu Coachella. No i oczywiście nie było inaczej! ;-) Panna Gomez przybyła do Indio w towarzystwie swojego ukochanego i jak możemy wywnioskować po zdjęciach – bawiła się wyśmienicie!

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2017 | Skomentuj post (0)
E!Online o Ablenie

Portal E!Online napisał dość spory artykuł na temat związku Seleny i Abela! Poniżej możecie znaleźć przetłumaczony fragment:

“Selena nie mogłaby być bardziej szczęśliwa, niż jest teraz. Bardzo szybko i mocno zauroczyła się w Abelu.” powiedział przyjaciel, który używa prawdziwego imienia The Weeknd, Abel. “Stale nie mają siebie dość. Kiedy nie są razem, tęsknią za sobą jak szaleni i nie mogą się doczekać kiedy znów się zobaczą. Dzwonią do siebie przez FaceTime i piszą sms-y przez cały dzień, codziennie. Wzajemnie siebie inspirują. Abel bardzo wspiera Selenę w utrzymywaniu jej trzeźwości. Mają dużo wspólnych zainteresowań, które uwielbiają robić razem i są to inne rzeczy niż chodzenie po klubach. Ich związek nie opiera się na klubach i imprezach. Wolą spędzać czas w domu. Oni po prostu cieszą się byciem razem. Mogą się świetnie bawić, a między nimi niezaprzeczalnie jest chemia. Kiedy przebywają razem, Abel bardzo dba o Selenę. On jest nieco starszy od niej i bardziej dojrzały, a ona to w nim uwielbia. Mogą rozmawiać ze sobą na różnych poziomach: co robią w życiu, o muzyce, będąc ciągle obserwowanym przez innych. Ona po prostu kocha to w jaki sposób on stawia ją na szczycie świata, stawia ją na postumencie i sprawia, że czuje się najważniejszą i specjalną dziewczyną na świecie. To bardzo dobrze wpływa na poczucie jej wartości. Jest pewna siebie, kiedy z nim jest. Ich związek potoczył się tak szybko, ponieważ oboje podróżują po świecie, widzą inne kultury i dzielą się życiowym doświadczeniem. Ona kocha bycie z nim w trasie, byciem częścią tego tłumu, oglądać i wspierać swojego mężczyznę z boku. Kocha jego muzykę i uważa, że jest bardzo utalentowany i seksowny. Jest bardzo dumna kiedy go obserwuje. To szalenie dobre uczucie. Ona jest teraz w dobrym miejscu i robi co może, aby unikać stresujących sytuacji. Jej umysł jest czysty i stara się otaczać ludźmi, którzy mają dobry wpływ. Odcięła się od tego całego szumu i ma więcej narzędzi, które pozwalają się się odciąć od hejterów.

Napisane przez Kylie dnia 13/04/2017 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • >