Selena w sesji dla Coach

Informacja o współpracy Seleny z marką Coach pojawiła się już stosunkowo dawno. Panna Gomez co prawda promuje markę cały czas, ale dopiero ostatnio pojawiła się oficjalna sesja zdjęciowa na potrzeby kampanii!

Napisane przez Kylie dnia 05/07/2017 | Skomentuj post (0)
Pierwsze zdjęcie promujące Coach

Na Instagramie Seleny pojawiło się nowe zdjęcie, które promuje markę Coach. Widzimy na nim Sel pozującą z torebką Coach “Dinky”, wartą $295.

Będąc w stanie tworzyć moją ulubioną rzecz na świecie. Jestem tak bardzo podekscytowana byciem częścią wizji i rodziny Coach oraz mam zaszczyt projektować z @stuartvevers – ahhhh

Napisane przez Kylie dnia 17/12/2016 | Skomentuj post (0)
Selena o współpracy z Coach!

Parę dni temu pisałam o nowej współpracy między Seleną a marką Coach. Selena wypowiedziała się co nie co o marce oraz o nadchodzącej współpracy.

Jestem bardzo podekscytowana pracą z Coach, kocham ubrania i akcesoria zaprojektowane przez Stuart Vevers. Szczególnie czekam na poznanie zespołu Coach, a także poznać wszystko od podszewki.

Kampania z Seleną jest planowana na sezon Jesień 2017!

Napisane przez Kylie dnia 16/12/2016 | Skomentuj post (0)
Selena podpisała kontrakt z Coach?

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, jakoby Selena miała podpisać kontrakt z marką odzieżową Coach.

Selena Gomez podpisała duży, warty 10 milionów dolarów kontrakt z Coach, gdzie zaprojektuje swoją linię ubrań oraz zostanie twarzą ekskluzywnej kolekcji.
Gomez została okrzyknięta w ubiegłym roku najpopularniejszą gwiazdą na Instagramie, z ilością 104 milionów obserwujących.
Źródło zdradziło nam, że częścią kampanii będzie zaprojektowanie przez Gomez jej własnej linii dla Coach oraz wystąpienie w reklamie.

Źródło: PageSix.com

EDIT: Informacja została potwierdzona! Selena oficjalnie podpisała kontrakt z Coach!


Napisane przez Kylie dnia 12/12/2016 | Skomentuj post (0)