Kolejny sukces “Trust Nobody”

“Trust Nobody”, czyli piosenka Cashmere Cat, Tory Lanez oraz Seleny odniosła kolejny sukces! Utwór został odtworzony w serwisie Spotify już ponad milion razy!

Napisane przez Kylie dnia 12/04/2017 | Skomentuj post (0)
Teledysk do “Trust Nobody”

Na oficjalnym kanale Cashmere Cat pojawił się oficjalny teledysk do piosenki “Trust Nobody”, która została nagrana z gościnnym udziałem Seleny i Tory’ego Laneza. Niestety, w wideoklipie nie widzimy naszej idolki. Poniżej znajdziecie zarówno teledysk jak i wypowiedź Tory’ego na temat tego jak powstało “Trust Nobody”.

Cashmere jest jedną z moim bliższych znajomych. Należymy również do tej samej wytwórni, więc już wcześniej dużo współpracowaliśmy przy muzyce. Pracował przy moim albumie a ja pomagałem przy fragmentach jego singli. Szczerze, to było jak mieszanka narkotykowa. Zrobili nagranie i w oryginale była w nim [tylko] Selena. Później [Selena] została zapytana czego jej brakuje w tej piosence. Cashmere i Selena natychmiastowo stwierdzili, że będę dobrym dopełnieniem. Pierwotnie zaśpiewała swoje wersy, a wytwórnia wysłała to do mnie, ponieważ byłem w trasie.

Napisane przez Kylie dnia 17/11/2016 | Skomentuj post (0)
“Trust Nobody” już dostępne!

Niestety z lekkim opóźnieniem z mojej strony, za co gorąco przepraszam, ale wreszcie mogę poinformować o nowej piosence z udziałem Seleny. O jakim utworze mowa? O “Trust Nobody”, która powstała we współpracy z Cashmere Cat oraz Tory Lanez.

Napisane przez Kylie dnia 06/10/2016 | Skomentuj post (0)
“Trust Nobody” z gościnnym udziałem Seleny już jutro!

Zapewne doskonale pamiętacie, że Selena jakiś czas temu wraz z Cashmere Cat nagrała piosenkę “Trust Nobody”. DJ-ka i producentka potwierdziła na swoim Twitterze, że owy utwór usłyszymy już jutro!


Napisane przez Kylie dnia 29/09/2016 | Skomentuj post (0)
Selena nagrała piosenkę z Cashmere Cat

Podczas wizyty w Kansas City 1 lipca, Selena udała się do studia nagraniowego Chapman Recording & Mastering, gdzie nagrała wokal do nowej piosenki z producentem muzycznym Cashmere Cat!

“Wokalna sesja” Seleny Gomez. Podczas wizyty w mieście na jej show na Sprint Center pop ikona Selena Gomez i jej producent TEK przyszli pracować nad nowym projektem. Singiel “Trust Nobody” został wyprodukowany przez Cashmere Cat z udziałem Seleny. Sesja była nadzorowana przez Matt Peters.

Napisane przez Kylie dnia 26/08/2016 | Skomentuj post (0)