Niepotwierdzone: Fragment tekstu piosenki z SG2?

TSRares, które jest znane z publikowania rzadkich informacji dotyczących Seleny, które w późniejszym czasie zazwyczaj się potwierdzają, wrzuciło na swój Twitter najprawdopodobniej fragment tekstu piosenki z nowego albumu Seleny!

PL: Kiedy to spada w dół, powracają wspomnienia.

Napisane przez Kylie dnia 12/04/2017 | Skomentuj post (0)
“Kill Em With Kindness” w wersji akustycznej!

Na profilu VEVO Seleny pojawiło się nowe nagranie! Tym razem jest to nowa, akustyczna wersja przeboju panny Gomez – “Kill Em With Kindness”. Piosenka została wydana na potrzeby “!3 Reasons Why”. Ja osobiście uwielbiam tą wersję, a Wy co o niej myślicie?

Napisane przez Kylie dnia 07/04/2017 | Skomentuj post (0)
Nowy utwór Seleny – “Only You”!

Selena na swoim oficjalnym kanale VEVO umieściła nowy utwór, a dokładnie cover piosenki “Only You”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do serialu ’13 Reasons Why’. Koniecznie dajcie znać co myślicie o tym utworze! :-)

Napisane przez Kylie dnia 06/04/2017 | Skomentuj post (0)
“It Ain’t Me” już dostępne!

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiejszego dnia odbyła się premiera nowej piosenki Seleny nagranej z Kygo – “It Ain’t Me”. Utwór można zakupić na iTunes, a także posłuchać za darmo na oficjalnym spotify Seleny!

Kup utwór na ITUNES
Posłuchaj utwór na SPOTIFY

Koniecznie dajcie znać co myślicie o piosence!

PS. Hasztag #ItAintMe znalazł się na pierwszym miejscu w światowych trendach na Twitterze!

Napisane przez Kylie dnia 16/02/2017 | Skomentuj post (0)
Znana jest data premiery “It Ain’t Me” + krótki teaster piosenki i teledysku!

Znana jest już nam data premiery najnowszej piosenki z udziałem Seleny, która została nagrana wspólnie z DJ Kygo – premiera przypada na 17 lutego 2017 roku, czyli za nieco ponad tydzień! Poniżej znajdziecie również zdjęcie, które prawdopodobnie nawiązuje do nowej muzyki Sel, pojawiło się jako nowa ikonka na Twitterze i Instagramie artystki.Oraz teaster piosenki i teledysku!

Napisane przez Kylie dnia 09/02/2017 | Skomentuj post (0)
“It Ain’t Me” to piosenka z nowego albumu Seleny?

Znane konto z rzadkimi informacjami o Selenie, opublikowało na swoim Twitterze zdanie “It Ain’t Me”. Piosenka o takim samym tytule została zarejestrowana na stronie ASCAP, jako utwór należący do Seleny! Piosenka pochodzi najprawdopodobniej z SG2 i oznacza to, że już wkrótce usłyszymy muzyczne nowości od panny Gomez!

Napisane przez Kylie dnia 01/02/2017 | Skomentuj post (0)
Selena nagrała piosenkę z Jax Jones

Selena nagrała prawdopodobnie utwór na nową płytę Jaxa Jonesa. Na jednym z portali społecznościowych ukazał się snippet owej piosenki:


Napisane przez Kylie dnia 24/01/2017 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >