Niepotwierdzone: Fragment tekstu piosenki z SG2?

TSRares, które jest znane z publikowania rzadkich informacji dotyczących Seleny, które w późniejszym czasie zazwyczaj się potwierdzają, wrzuciło na swój Twitter najprawdopodobniej fragment tekstu piosenki z nowego albumu Seleny!

PL: Kiedy to spada w dół, powracają wspomnienia.

Napisane przez Kylie dnia 12/04/2017 | Skomentuj post (0)
“Kill Em With Kindness” w wersji akustycznej!

Na profilu VEVO Seleny pojawiło się nowe nagranie! Tym razem jest to nowa, akustyczna wersja przeboju panny Gomez – “Kill Em With Kindness”. Piosenka została wydana na potrzeby “!3 Reasons Why”. Ja osobiście uwielbiam tą wersję, a Wy co o niej myślicie?

Napisane przez Kylie dnia 07/04/2017 | Skomentuj post (0)
Nowy utwór Seleny – “Only You”!

Selena na swoim oficjalnym kanale VEVO umieściła nowy utwór, a dokładnie cover piosenki “Only You”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do serialu ’13 Reasons Why’. Koniecznie dajcie znać co myślicie o tym utworze! :-)

Napisane przez Kylie dnia 06/04/2017 | Skomentuj post (0)
“It Ain’t Me” już dostępne!

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiejszego dnia odbyła się premiera nowej piosenki Seleny nagranej z Kygo – “It Ain’t Me”. Utwór można zakupić na iTunes, a także posłuchać za darmo na oficjalnym spotify Seleny!

Kup utwór na ITUNES
Posłuchaj utwór na SPOTIFY

Koniecznie dajcie znać co myślicie o piosence!

PS. Hasztag #ItAintMe znalazł się na pierwszym miejscu w światowych trendach na Twitterze!

Napisane przez Kylie dnia 16/02/2017 | Skomentuj post (0)
Znana jest data premiery “It Ain’t Me” + krótki teaster piosenki i teledysku!

Znana jest już nam data premiery najnowszej piosenki z udziałem Seleny, która została nagrana wspólnie z DJ Kygo – premiera przypada na 17 lutego 2017 roku, czyli za nieco ponad tydzień! Poniżej znajdziecie również zdjęcie, które prawdopodobnie nawiązuje do nowej muzyki Sel, pojawiło się jako nowa ikonka na Twitterze i Instagramie artystki.Oraz teaster piosenki i teledysku!

Napisane przez Kylie dnia 09/02/2017 | Skomentuj post (0)
“It Ain’t Me” to piosenka z nowego albumu Seleny?

Znane konto z rzadkimi informacjami o Selenie, opublikowało na swoim Twitterze zdanie “It Ain’t Me”. Piosenka o takim samym tytule została zarejestrowana na stronie ASCAP, jako utwór należący do Seleny! Piosenka pochodzi najprawdopodobniej z SG2 i oznacza to, że już wkrótce usłyszymy muzyczne nowości od panny Gomez!

Napisane przez Kylie dnia 01/02/2017 | Skomentuj post (0)
Selena nagrała piosenkę z Jax Jones

Selena nagrała prawdopodobnie utwór na nową płytę Jaxa Jonesa. Na jednym z portali społecznościowych ukazał się snippet owej piosenki:


Napisane przez Kylie dnia 24/01/2017 | Skomentuj post (0)
Nowa piosenka Seleny z The Chainsmokers już w piątek!

Dobre wiadomości nadchodzą! :-) Już w najbliższy piątek (6 stycznia) pojawi się nowa piosenka The Chainsmokers, w której prawdopodobnie występuje nasza Selena! Informację potwierdziła sama grupa na swoim Twitterze!


Artystka najprawdopodobniej zaśpiewa jedynie w tle, ale nie jest to potwierdzona informacja.

Napisane przez Kylie dnia 01/01/2017 | Skomentuj post (0)
Selena w piosence ku pamięci ofiarom w Orlando

Po podpisaniu petycji dotyczącej zmianom w używaniu broni w Stanach Zjednoczonych, przyszedł czas na kolejny krok. Selena wraz z Britney Spears, Pink, Jennifer Lopez oraz Gwen Stefani nagrała piosenkę “Hands” napisaną przez Julię Michaels, Justina Tranter oraz Blood Diamonds ku pamięci ofiarom strzelaniny w Orlando. Fragment z udziałem Seleny zaczyna się od 1:15 (“Doesn’t matter who you love, All that matters is you love” / “Nie ma znaczenia kogo kochasz. Wszystko co się liczy to to, że kochasz.”). Piosenka została nagrana w tour busie Seleny.

Napisane przez Kylie dnia 06/07/2016 | Skomentuj post (0)
Nowa muzyka już wkrótce?

Część fanów zdążyła już zauważyć, że Selena zmieniła swoją ikonkę na Twitterze na zupełnie czarną. Wielu fanów spekulowało, iż oznacza to nadchodzącą muzykę. Podczas Meet & Greet Selena została zapytana przez jednego z Selenator co znaczy jej ikonka:


Powiedziała “nowe rzeczy nadejdą naprawdę niedługo” o czarnej ikonce i naprawdę szeroko się uśmiechnęła ☺


Zapytałam ją czy dostaniemy nowy singiel w lipcu, a ona powiedziała “Nie tak szybko, ale wkrótce.”

Napisane przez Kylie dnia 30/06/2016 | Skomentuj post (2)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >