3 lata od premiery “The Heart Wants What It Wants”

Dzisiaj mijają dokładnie 3 lata od premiery jednej z najpopularniejszych piosenek w karierze Seleny – “The Heart Wants What It Wants”. 6 listopada 2014 roku na kanale Vevo Seleny pojawił się teledysk, który na dzień dzisiejszy ma ponad 531 milionów wyświetleń!

Napisane przez Kylie dnia 06/11/2017 | Skomentuj post (0)
Selena o piosenkach na “Revival Tour”

Już za blisko jeden dzień, panna Gomez zaczyna swoją kolejną trasę koncertową- “Revival Tour”, do której przygotowania już trwają. Efekty pracy Seleny będziemy mogli zobaczyć na scenie w kilkunastu krajach, między innymi w Indonezji, Malezji, Singapurze, Japonii, Chinach (czytaj dalej).

Selena Gomez opowiedziała w wywiadzie dla amerykańskiej bulwarówki “Entertainment Weekly” o swojej liście piosenek, które wykona podczas trasy “Revival Tour”. Prześledźcie tłumaczenie artykułu, który właśnie ukazał się w tamtejszym magazynie. :)

Album “Revival” Seleny Gomez miał kilka pierwszych razy w karierze gwiadzy [nowe single]. Była to pierwsza płyta, która zaskoczyła “Hollywood Records”. Disney- właśnie tam się zaczęło. Był to także pierwszy raz, gdy pracowała jako producent wykonawczy na jej płycie. Nic dziwnego, że Gomez ma większe uznanie dla nowej muzyki niż ich wcześniejsze prace. 

Jednak, jak piosenkarka przygotowuje się do rozpoczęcia Revival Tour w piątek w Las Vegas? Ona wie, że nie może zignorować swojego starego materiału, w tym projektów rozpoczętych jako “Selena Gomez & The Scene”. “Mam dojrzałą perspektywę na temat tego, co moja stara muzyka mówiła”, mówi o swoich młodzieńczych latach.

“Hands To Myself”

“Mam pełne pasmo dla każdego toru i przyniosę inny smak do wszystkiego, co zrobiłam. Wszystkie utwory mają swój urok, tak jak ten. Nie, tak naprawdę to brzmi ta piosenka jak cały album. “Hands To Myself” na pewno był ten utwór, który najbardziej mnie zmienił.”

“Good For You”

“Musieliśmy to przyspieszyć. To było trochę powolne. Dodano więcej wsparcia na gitarze w środku, aby dopasować tempo, ale to brzmi pięknie.”

“Come & Get It”

“Kocham ją przede wszystkim, ale dla mnie, to jest bardzo trudne do przedstawienia na żywo. To nie jest moja muzyka. Dla mnie wydaje się to podobne do Rihanny. Pracuję nad nią na nowym dysku. To był dopiero początek. Byłam bardzo młoda. Chciałam hitu. “Nie wiem, czy muszę tworzyć hity, ale może ludzie szanują mnie? “. Jestem wdzięczny za to, co”Come & Get It” dał mnie.”

“Who Says”

“Ta piosenka sprawia, że płaczę z tego dnia, bo wiem, co dała mi, gdy miałam 18 lat. To właśnie wtedy uświadomiłem sobie, że miał wpływ na pokolenia , które mówi, że nie jesteś doskonałe. “Kto mówi, że nie jesteś piękna?”, “Kto powiedział, że nie warto?”.

 “The Heart Wants What It Wants”

“Są w niej pewne rzeczy, które mają dla mnie przykre wspomnienia. Nie mogę tego powiedzieć. Nie będę jej śpiewała na trasie, bo nie. To jak jakby, kiedy czujesz zapach i zabiera Cię z powrotem do momentu, który być może nie był najlepszy. Tego rodzaju rzeczy są nieco bardziej skomplikowane.”

“Love You Like A Love Song”

“Ten utwór został wyprodukowany przez: Rock Mafia, znam ich od 14 lat. Opracowali pierwszy singiel, który uruchomił “Tell Me Something I Don’t Know” dla filmu telewizyjnego. Byli ze mną od zawsze. Wiem, mój głos i wie, dokąd się udać. “Love You Like A Love Song” po raz pierwszy brzmiał jak mój dźwięk. Kiedy słyszę, że to moja muzyka. To była wielka chwila dla mnie. Stworzyliśmy to wersja jeszcze bardziej cool na trasę. Nic nie daje mi więcej radości.”

Rzeczy, które są niezbędne w Selenie podczas trasy

Chicken Pot Pie: “W mojej pierwszej trasie miałam kurczaka w cieście, gorące Cheetos, Gatorade i Red Bull, gdybym miała przyspieszyć. Ale nie mogę tego zrobić. Muszę być bardziej świadoma. Mój trener nie pozwala mi jeść “bzdur”, ale wciąż mogę mieć moje placki, tylko nie każdego dnia”.

Świece: “Ja po prostu staram się stawiać je wszędzie tam, gdzie będzie mój dom. Kocham podróże i zwiedzanie, ale trzeba wziąć małe rzeczy, które sprawiają, że czuję się jak w domu”.

Notebook: “Mogę podłączyć go do dowolnego telewizora. Uwielbiam mieć moje filmy, moją bibliotekę i moje rzeczy zawsze pod ręką.”

Olejki: “Będę mogła je umieścić, gdzie zechcę. Pieprz lub lawendę i pozostawić całą noc, kiedy będę spać. To naprawdę mi pomaga.”

Napisane przez Kylie dnia 06/05/2016 | Skomentuj post (1)