Selena Gomez gwiazdą tysiąclecia według Billboard

Selena Gomez, Ariana Grande i Demi Lovato zostały mianowane gwiazdami tysiąclecia w rankingu zorganizowanym przez Billboard. Wynika to z sukcesów na listach przebojów, w social media, telewizji oraz sprzedaży płyt.

Dziecięca kariera: Gomez rozpoczęła karierę w telewizji “Barney i przyjaciele”, następnie “Czarodzieje z Waverly Place”, a teraz jest gwiazdą filmową.

Dominacja na Instagramie: Ma 77,8 milionów osób śledzących ją na Instagramie, co czyni ją najpopularniejszą osobą na tym portalu (niestety Taylor).

Prowadząca SNL: Zaprezentowała niesamowity pokaz jako gość muzyczny w styczniu, śpiewając “Hands To Myself” na łóżku.

Album #1: Gomez zadebiutowała z dwoma albumami studyjnymi na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Stars Dance w 2013 roku oraz Revival w 2015.

Napisane przez Kylie dnia 30/05/2016 | Skomentuj post (0)
Wywiad Seleny dla “Marie Claire”

Jak już zapewne wiecie wczoraj ukazała się najnowsza sesja zdjęciowa dla magazynu “Marie Claire” (więcej tutaj i tutaj). Dzisiaj natomiast możemy przyjrzeć się bliżej artykułowi, zamieszczonemu na oficjalnej stronie czasopisma, w którym znajdziemy fragmenty wypowiedzi panny Gomez. W rozmowie dowiemy się trochę o sposobach randkowania Seleny oraz o jej karierze. Zapoznajcie się z tłumaczeniem, oraz filmikiem, nakręconym podczas w/w sesji.

“Revival” to nie tylko nazwa najnowszego krążka oraz trasy Seleny Gomez. Jest to również opis historii jej życia.

Świat jest przedstawiony tylko jak smak liceum oraz Instagram. To dzięki nim, wiemy, kto aktualnie jest popularny, jak Selena Gomez. Selena najzabawniejszą dziewczyną na tym portalu (Instagram).

Czy martwi Cię odpowiedzialność, związana z posiadaniem 72 milionów (aktualnie ponad 78 milionów obserwujących? Myślisz o rzuceniu tego portalu?

Usunięcie tego profilu, myślę, że będzie jedną z ostatnich czynności, które zapoczątkowałyby ewolucję. Albo rewolucję. Zakorzeniona przed 7 jak w “Barney”, a następnie u swojej matki (która została jej pierwszą pomocniczką) znajduje ulotkę dla otwartego catingu do serialu, w między czasie, mieszkając w Grand Prairie w Teksasie, kiedy rodzice Gomez mieli 16 lat, ona urodziła się, podczas gdy oni nie byli małżeństwem. Oni pobrali się z innymi ludźmi, a ona ma dwie przyrodnie siostry, po jednej z każdej ze stron.

Gomez (23 lata) posiada czerwono-brązowe włosy, pasma związane w koński ogon i złote, kołyszące kolczyki. Na sesji bada menu w “Penisula Hotel” w Beverly Hils. Jest ubrana w bluzkę z krótkim rękawem (pożyczyłem sobie ją od twojej przyjaciółki Courtney, która mieszka w Los Angeles), jeansy i ulubionego Vuitton’a.

Prawie bez makijażu, mogła uchodzić za zwykła czternastolatkę. To jest właśnie to, co świat wie o jej drugim serialu, czyli “Czarodzieje z Waverly Place” od Disney (wcześniej pojawiła się także w serialu “Hannah Montana”). Gomez była gwiazdą Disney’a podobnie jak Miley Cyrus, Demi Lovato, Vanessa Hudgens, itp. Każdy został sławną gwiazdą, a następnie musiał dorosnąć i dowiedzieć się dokładie, kim jest.

“Ja odchodzę. Byłam na wielu spotkaniach w tamtym okresie. Nie ufam nikomu, więc datowanie może być świetną zabawą, jeśli będę wiedziała, że będę się dobrze bawić.”

O tym, w jaki sposób zajmuje się menadżerami i agentami

“Autentyczność jest moim własnym życiem. Wykonują oni wielkie wybory, a to ja dokonuję ich dostatecznie.”

O tym, że jest kojarzona z tym, z kim się spotykała, a nie kim jest

“Próbują reklamować coś, co kocham, a cały wywiad będzie o moim życiu prywatnym. Zostawiam w spokoju to pytanie.

O pełnej kontroli nad własną karierą

Bałam kiedyś zadać sobie to głupie pytanie. Miliony rzeczy osiągnęły taki etap, że zaczęłam zastanawiać się, co robię i czy dojrzałam do tego w pełni.

O własnym filmie z trasy

Zawsze na koniec trasy chciałam tego. Chciałam tworzyć. Nie zastanawiam się. Wiedziałam. Nie chcę, aby ludzie patrzyli na jak na kogoś, kto jest tylko celebrytą i gwiazdą.

Napisane przez Kylie dnia 14/05/2016 | Skomentuj post (0)
Selena o piosenkach na “Revival Tour”

Już za blisko jeden dzień, panna Gomez zaczyna swoją kolejną trasę koncertową- “Revival Tour”, do której przygotowania już trwają. Efekty pracy Seleny będziemy mogli zobaczyć na scenie w kilkunastu krajach, między innymi w Indonezji, Malezji, Singapurze, Japonii, Chinach (czytaj dalej).

Selena Gomez opowiedziała w wywiadzie dla amerykańskiej bulwarówki “Entertainment Weekly” o swojej liście piosenek, które wykona podczas trasy “Revival Tour”. Prześledźcie tłumaczenie artykułu, który właśnie ukazał się w tamtejszym magazynie. :)

Album “Revival” Seleny Gomez miał kilka pierwszych razy w karierze gwiadzy [nowe single]. Była to pierwsza płyta, która zaskoczyła “Hollywood Records”. Disney- właśnie tam się zaczęło. Był to także pierwszy raz, gdy pracowała jako producent wykonawczy na jej płycie. Nic dziwnego, że Gomez ma większe uznanie dla nowej muzyki niż ich wcześniejsze prace. 

Jednak, jak piosenkarka przygotowuje się do rozpoczęcia Revival Tour w piątek w Las Vegas? Ona wie, że nie może zignorować swojego starego materiału, w tym projektów rozpoczętych jako “Selena Gomez & The Scene”. “Mam dojrzałą perspektywę na temat tego, co moja stara muzyka mówiła”, mówi o swoich młodzieńczych latach.

“Hands To Myself”

“Mam pełne pasmo dla każdego toru i przyniosę inny smak do wszystkiego, co zrobiłam. Wszystkie utwory mają swój urok, tak jak ten. Nie, tak naprawdę to brzmi ta piosenka jak cały album. “Hands To Myself” na pewno był ten utwór, który najbardziej mnie zmienił.”

“Good For You”

“Musieliśmy to przyspieszyć. To było trochę powolne. Dodano więcej wsparcia na gitarze w środku, aby dopasować tempo, ale to brzmi pięknie.”

“Come & Get It”

“Kocham ją przede wszystkim, ale dla mnie, to jest bardzo trudne do przedstawienia na żywo. To nie jest moja muzyka. Dla mnie wydaje się to podobne do Rihanny. Pracuję nad nią na nowym dysku. To był dopiero początek. Byłam bardzo młoda. Chciałam hitu. “Nie wiem, czy muszę tworzyć hity, ale może ludzie szanują mnie? “. Jestem wdzięczny za to, co”Come & Get It” dał mnie.”

“Who Says”

“Ta piosenka sprawia, że płaczę z tego dnia, bo wiem, co dała mi, gdy miałam 18 lat. To właśnie wtedy uświadomiłem sobie, że miał wpływ na pokolenia , które mówi, że nie jesteś doskonałe. “Kto mówi, że nie jesteś piękna?”, “Kto powiedział, że nie warto?”.

 “The Heart Wants What It Wants”

“Są w niej pewne rzeczy, które mają dla mnie przykre wspomnienia. Nie mogę tego powiedzieć. Nie będę jej śpiewała na trasie, bo nie. To jak jakby, kiedy czujesz zapach i zabiera Cię z powrotem do momentu, który być może nie był najlepszy. Tego rodzaju rzeczy są nieco bardziej skomplikowane.”

“Love You Like A Love Song”

“Ten utwór został wyprodukowany przez: Rock Mafia, znam ich od 14 lat. Opracowali pierwszy singiel, który uruchomił “Tell Me Something I Don’t Know” dla filmu telewizyjnego. Byli ze mną od zawsze. Wiem, mój głos i wie, dokąd się udać. “Love You Like A Love Song” po raz pierwszy brzmiał jak mój dźwięk. Kiedy słyszę, że to moja muzyka. To była wielka chwila dla mnie. Stworzyliśmy to wersja jeszcze bardziej cool na trasę. Nic nie daje mi więcej radości.”

Rzeczy, które są niezbędne w Selenie podczas trasy

Chicken Pot Pie: “W mojej pierwszej trasie miałam kurczaka w cieście, gorące Cheetos, Gatorade i Red Bull, gdybym miała przyspieszyć. Ale nie mogę tego zrobić. Muszę być bardziej świadoma. Mój trener nie pozwala mi jeść “bzdur”, ale wciąż mogę mieć moje placki, tylko nie każdego dnia”.

Świece: “Ja po prostu staram się stawiać je wszędzie tam, gdzie będzie mój dom. Kocham podróże i zwiedzanie, ale trzeba wziąć małe rzeczy, które sprawiają, że czuję się jak w domu”.

Notebook: “Mogę podłączyć go do dowolnego telewizora. Uwielbiam mieć moje filmy, moją bibliotekę i moje rzeczy zawsze pod ręką.”

Olejki: “Będę mogła je umieścić, gdzie zechcę. Pieprz lub lawendę i pozostawić całą noc, kiedy będę spać. To naprawdę mi pomaga.”

Napisane przez Kylie dnia 06/05/2016 | Skomentuj post (1)
Selena przekaże część pieniędzy z trasy na rzecz ALR

Na stronie Billboard pojawił się artykuł dotyczący nadchodzącej trasy Seleny. Revival Tour rozpocznie się już jutro w Las Vegas. Jak podaje strona, część pieniędzy z trasy trafi na konto Alliance for Lupus Research, organizacji zajmującej się leczeniem i zapobieganiem chorby zwanej toczeniem rumieniowatym, na który choruje również nasza idolka. Jak się okazuje, na setliście trasy znajdą się jedynie trzy stare utwory, w tym nowa wersja Come & Get It.

W 2013 roku Selena Gomez anulował część swojej Stars Dance Tour po rozpoznaniu tocznia rumieniowatego i przeszła przez chemioterapię. Teraz, prawie trzy lata później. Gomez ma zamiar powrócić w trasę dzięki Revival Tour, tym razem, przekaże część zysku z każdego sprzedanego biletu do Alliance for Lupus Research, według jego przedstawiciela.

Znajdujący się w Nowym Jorku, ALR to krajowa organizacja dobrowolna, której zadaniem jest znalezienie lepszych metod leczenia i zapobiegania tocznia. Przedstawiciel Gomez mówi, że ALR został wybrany ze względu na jego zakres [działań]. Gomez ujawniła swoją diagnozę tocznia w wywiadzie dla Billboard w 2015 roku.

Dla jej własnej Revival Tour – który rozpoczyna się w piątek w Las Vegas – Gomez jest gotowa do powrotu na scenę i bycia w centrum uwagi. “To show jest tak skupiona na mnie, i mówię to w ten sposób, ufna i silna”, mówi Gomez. “Ma piękne znaczenie dodaną do niego [do tej trasy], ale to chodzi o mnie, więc gdybym przyszła pewnego dnia i powiedziała, że chce zmienić [piosenkę] lub coś dodać to mogę to zrobić. Jest to pierwszy raz kied miałam okazję zrobić to w moim życiu. I czuję się z tym dobrze. Już nie zmuszają mnie do wykonywania wszystkich kroków tanecznych.”

“To tak niewiele, chcę udowodnić coś sobie, na tej trasie, a to po prostu opiera się na mnie, na podstawie mojego głosu, w oparciu o to, co mówię publicznie,” dodaje. “To wszystko, czego chcę.”

Przypominając sobie swoją setlistę na koncert, gwiazda pop mówi, że miała “jasną wizję” na trasie: “Siedemdziesiąt procent mojej publiczności to ludzie, którzy byli ze mną od początku, ale jest też duży odsetek ludzi, którzy nigdy nie byli na żadnym z moich koncertów, więc oczywiście na bieżąco muszę o tym pamiętać.”

Gomez twierdzi, że jest bardzo podekscytowanym, że jej fani posłuchają nowej wersji “Come & Get It” zaprezentowanej podczas koncertów, które przede wszystkim koncentrują się na albumie Revival. “My umieścimy tam tylko trzy stare piosenki, to po prostu nowy materiał, który jest taki jaki chciałam go mieć. Możemy dodać kilka rzeczy żeby zaskoczyć, ale zobaczymy.”

Światowe tournee Seleny Gomez ma zaplanowane koncerty aż do 18 grudnia, z datami w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

O dotacji, którą dostanie ALR, wypowiedział się prezes tej organizacji, bardzo chwaląc naszą Selenę.

“Alliance for Lupus Research jest niezwykle wdzięczny Selenie Gomez za ten pokaz ogromnej hojności”, mówi Kenneth M. Farber, prezes ALR. “Jej siła umysłu i odwaga wpływają na naszą społeczność od lat. Jest to choroba, która uderza w młode kobiety w sile ich życia, a ponieważ [Selena] weszła do życia publicznego ze swoją diagnozą, Selena była publicznym przykładem powikłań tej choroby.”

Napisane przez Kylie dnia 05/05/2016 | Skomentuj post (1)
Selena jedną z najlepiej ubranych kobiet na “MET Gali”

Na stronie internetowej „Vogue”, czyli  amerykańskim magazynie o modzie i stylu życia, które wydawany jest  w 21 krajach, umieszczono notowanie “The Best Dressed Celebrities on the Red Carpet” (pol. “Najlepiej ubrane gwiazdy na czerwonym dywanie”), w którym znajduje się także nasza Selena!

Panna Gomez pojawiła się na gali w sukience Luis’a Vuitton’a, czyli w projekcie luksusowego, francuskiego domu mody z Paryżu, gdzie jest organizowany tydzień pokazów najnowszych kolekcji, na którym nasza idolka pojawiła się w tym roku (więcej tutaj).  Biżuteria, którą prezentowała Selena pochodzi także z stolicy Francji. “Cartier” to firma, która produkuje także zegarki światowej klasy.

W notowaniu na wysokim miejscu jest także Taylor Swift– przyjaciółka Seleny, piosenkarka, znana głównie dzięki utworowi “Shake It Off”. Następnie znajduje się Alicia Vikander, czyli  szwedzka aktorka i tancerka. Tuż po niej znalazła się Juno Temple– angielska aktorka. Bee Shaffer to producentka filmowa, która zaskoczyła nas elegancką kreacją Alexandra McQeen’a. Wszystkie celebrytki prezentowały piękne projekty, znanych twórców.

Vogue

Więcej zdjęć z gali, znajdziecie w naszej galerii, o tutaj.

Napisane przez Kylie dnia 03/05/2016 | Skomentuj post (1)