Karl Lagerfeld o twórczości Seleny

Po każdym z koncertów omawiamy stroje, które Selena prezentuje, podczas „Revival Tour”. Ubrania są projektem Karla Lagerfelda. Wczoraj wspomniany znany paryski projektant wyraził swoje zdanie, dotyczące Seleny. Zapoznajcie się z tłumaczeniem jednego z artykułów w amerykańskim czasopiśmie.

„Jego projekty sprawiają, że czuję się dobrze. To jedno z najlepszych odczuć na świecie” powiedziała Selena Gomez, wspominając się o ubraniach, według pomysłu Karla Lagerfelda do jej światowej trasy „Revival”.

Piosenkarka (23 lata) wystąpiła na swoim pierwszym show w Las Vegas w jedwabnej sukni z muślinu. Trasa obejmuje około 110 koncertów w przeciągu ośmiu miesięcy.

Gomez powiedziała, że była bardzo zżyta z zespołem, który przenaczył ponad 200 godzin w pracowni paryskiego Lagerfelda. Sukienka w zestawieniu z legginsami z czarnego winylu i rękawiczki bez palców jest wyłożona 12.000 pereł, koralików i cekinów na świecącym efekcie w kolorze srebrnym i czarnym. Selena pojawi się w nim maksymalnie do 6 razy podczas śpiewania „Hands To Myself”. Christian Classen, jej stylista i dyrektor mody wybrał ten projekt, by zrównoważyć stylizację.

„Uwielbiam jej muzykę. Jest bardzo silna”- powiedział Lagerfeld, który właśnie powrócił z Hawany, gdzie wydał swoją kolekcję dla „Coco Chanel”, przeznaczonej dla Kuby, wspomniał także, że jest „szczęśliwy i dumny” z Gomez.

Napisane przez Kylie dnia 11/05/2016 | Skomentuj post (0)
Czy Selena naprawdę konkuruje z Taylor?

Jak zapewne wiecie panna Gomez nadal przygotowuje się do trasy. W czwartek (28 kwietnia), znalazła jednak czas na to, aby porozmawiać z prasą. Dzisiaj ukazał się kolejny wywiad, przeprowadzony za kulisami prób do “Revival Tour”.

Artykuł ukazał się dzisiejszego ranka w “ExtraTv”, czyli program telewizyjny jak i magazyn, zapewniający potwierdzony zasięg wydarzeń. Od niedawna postawił też jeszcze większy nacisk na wywiady i zapowiedzi poufnych, nadchodzących projektów filmowych i telewizyjnych.

Rozmowę prowadziła Renee Bargh  australijska gwiazda i prezenterka telewizyjna. Zerknijcie na tłumaczenie.😉

Selena Gomez dojrzała i jest gotowa do drogi- “Revival Tour”. Porozmawiała o tym ze mną- Renee Bergh, o tym, co łączy ją z Taylor.

Dzięki swoim nowym piosenkom Selena konkuruje z Taylor Swift w corocznym konkursie “Billboard” w kategorii: “Najlepsza Artystka”. Piosenkarki są ostatnio nierozłączne i zjawiają się na większości gali, o czym mówi Selena: “Zawsze staram się wyjść do ludzi, być na tego typu wydarzeniach. Wiem, że z nią często konkuruję w tego typu kategoriach, ale jej obecność sprawia, że nie biorę tego na poważnie, uznaję to za zabawę”.

Selena jest skoncentrowana i przygotowana do swojego pierwszego występu w Las Vegas 6 maja: “Jestem bardzo szcześliwa, że mogę pokazać siebie na scenie w najlepszy możliwy sposób. Z tego powodu nie mogę ani spać ani jeść. To szalone, że nie dbam wtedy o siebie, ale to jest w interesie dla moich fanów”- mówi.

Jest skoncentrowana i daje z siebie wszystko podzczas przygotowań do trasy: “Naprawdę chcę śpiewać bardzo dużo. Codziennie robię godzinę śpiewu, aby nauczyć się czegoś od nowa, nowego.
Mam lekcje gry na fortepianie, ponieważ będę po raz pierwszy grała i śpiewała jednocześnie”- dodaje.

Piosenkarka jest z modą za pan brat: “Jestem bardzo podekscytowana. Moje stroje są niesamowite! Myślę, że się rozpłaczę. To był jeden z piątków “na mieście”, kiedy je zobaczyłam. One są niesamowite, zawsze chciałam takie mieć”- mówi o współpracy z Karlem Lagerfeld’em. (więcej tutaj)

Napisane przez Kylie dnia 04/05/2016 | Skomentuj post (1)
Wywiad dla “InStyle” :)

“InStyle” jest międzynarodowym miesięcznik dla kobiet poświęcony modzie, urodzie i życiu gwiazd. Po raz pierwszy magazyn ukazał się w 1994 r. w Stanach Zjednoczonych. Ukazuje się on także m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemczech i Australii.

Również podczas różnych wywiadów, udzielonych przez Selenę ostatnio (28 kwietnia) Selena mówiła dla “InStyle” o kostiumach, które ukażą się na występach podczas koncertów na”Revival Tour” i ujawniła, że jednym z jej ulubionych jest specjalnie zaprojektowany dla niej przez nikogo innego, jak znanego projektanta Karla Lagerfelda. Sprawdź artykuł opublikowany przez czasopismo na stronie “InStyle”:

Został tylko tydzień do początku trasy “Revival Tour”. Selena Gomez był a rozpromieniony jak mówiła o tym, czego fani mogą sie spodziewać i dlaczego jest tak podekscytowana, by zobaczyć jak reagują jej widok.

“Nigdy nie przepadałam za zwiedzaniem, jakby mi nie zależało”- powiedziała wokalista podczas prób w “L. A. Sports Arena” w Los Angeles w czwartek. Podczas przenoszenia zestawu do złamania bieli z Atea Oceanie Gomez dodała: “Spędziłam półtora roku pracy nad tym albumem. I nigdy nie wyobrażałam sobie sukcesu, ponieważ jest to pierwszy raz, kiedy naprawdę zrobiłam to. Teraz kladę to wszystko razem. Jestem szalona, ale wszystko jest pod moją kontrolą.”

Omawiając swoją pracę, była gwiazda Czarodziei z Waverly Place powiedziała nam, że były “ekstazje”, gdy uczęszczała na swoją próby po raz pierwszy w środę. Dodaje: “Chcę, aby ludzie czuli się związani z innymi ludźmi. Ciężko pracuje i wiem, że widać to, gdy jestem na scenie.”

Jeśli chodzi o sposób, w jaki ona chce w nas wszystkich rozniecić płomień na scenie, podczas każdego show, Gomez uśmiecha się, gdy zaczyna mówić o tym, że pojawią się ciekawe stroje: “Jestem podekscytowana, co do ubrań.”

“To niesamowite, bo jestem w innym miejscu niż zwykle moim życiu… To szalone, bo różni projektanci, z którymi zawsze chciałam pracować, także chcą ze mną pracować, ciągnęła. “Nie mogę się doczekać, by ludzie mogli je zobaczyć, bo są naprawdę różne. Każdy z wyglądem mają poczucie i przejście do innego miejsca… Myślę, że ludzie będą kochać moją szafę.”

Gomez była szczególnie podekscytowana przez zestaw zaprojektowany przez Karla Lagerfelda.”To był jeden z najlepszych pomysłów, by umieścić jego ubrania, kiedy były gotowe, i byłam bardzo szczęśliwa.” powiedziała. “Czułam się bardzo silna. To najlepsze uczucie na świecie.”

Oprócz swojej trasy koncertowej, gwiazda dołączyła także do sił Coca-Coli dla kampanii #ShareaCoke, która zastąpi nazwy ich opakowań na listy swoich przebojów “Love You Like a Love Song” i “Me & rytm”.

Napisane przez Kylie dnia 01/05/2016 | Skomentuj post (1)