Nowa reklama promująca Coca-Colę

Cola-Cola opublikowała nową reklamę z Seleną, z okazji dzisiejszego ważnego dla Ameryki święta – Dnia Niepodległości.


Hej ludzie, tu ponownie Selena. To już prawie czas, aby świętować urodziny Ameryki, kto jest podekscytowany? Będę dzielić się tą Colą z USA, ponieważ kojarzy mi się ze spotkaniami z przyjaciółmi, rodziną i częścią kraju, którą nazywam domem. Którym tekstem Ty będziesz się dzielić Ameryce, Ameryko?

Napisane przez Kylie dnia 04/07/2016 | Skomentuj post (0)
Zdjęcia promujące Coca-Colę

Jak zapewne doskonale wiecie, Selena podpisała kontrakt z koncernem Cola-Coli, zostając ich twarzą. Łączy to się zarówno z darmowymi puszkami napoju na Revival Tour jak i nowymi sesjami zdjęciowymi! Do sieci napłynęło właśnie kilka fotografii reklamujących popularną markę. Ponadto 8 czerwca odbyło się spotkanie Sel z fanami w siedzibie Coca-Coli w Atlancie!


Napisane przez Kylie dnia 10/06/2016 | Skomentuj post (0)
Dzień dla prasy i nowa kampania Coca Coli

Wczoraj (28 kwietnia) na arenie gdzie odbywają się próby do Revival Tour pojawili się dziennikarze. Selena udzieliła kilka wywiadów na temat nadchodzącej trasy, kampanii “Share a Coke” oraz wielu innych spraw. Wśród przeprowadzających wywiady znalazła się Renee Bargh z ExtraTv, Andrew Freunda z programu Dish Nation na kanale FOX oraz Kevin Zelman z Access Hollywood ;)


Dużą niespodziankę zrobiła fanom sama Seleny. Na jeden dzień przejęła prowadzenie snapchata Coca Coli, czego efektem jest kilka filmików zza kulis prób do Revival Tour. Na filmikach możemy usłyszeć wykonanie utworu Me & The Rhythm.

SNAP SELENY

SNAP COCA COLI

Napisane przez Kylie dnia 29/04/2016 | Skomentuj post (1)
Selena w nowej kampanii Coca Coli

Koncert Coca Cola postanowił kontynuować znaną nam wszystkim kampanię “Share a Coke”. Tym razem zamiast imion i zwrotów na etykiecie pojawiają się fragmenty utworów. Selena dołączyła do promocji marki i wspiera nową kampanię, prezentując za pośrednictwem Twittera butelki z tekstami swoich utworów. Na butelce znalazły się napisy “You’re the Spark” z “Me & The Rhythm”! A także tytułowy fragment “Love You Like A Love Song”. Są to jedne z najbardziej komentowanych produktów z #ShareaCoke, a mogą powstać kolejne produkty z

Hello Twitter, tu Selena! Mam kilka bardzo ekscytujących wieści z którymi podzielę się z wami pierwszymi. Więc znacie kampanię “Share a coke”, prawda? Cóż, w tym roku, zamiast imion na butelkach są teksty! Chcę widzieć was wszystkich publikujących z #ShareaCoke, swoje ulubione teksty z piosenek! Mam więc zaszczyt być częścią “Share a Coke & a Song”. Miłego lata! “

Napisane przez Kylie dnia 28/04/2016 | Skomentuj post (1)