Przygotowania do #RevivalTour

Selena podczas „We Day” na temat „Revival Tour”:

„Ta trasa jest dla mnie wszystkim. To podczas niej rozwinę do końca swoje strzydła, to ona właśnie nauczy mnie pełnej dojrzałości muzycznej, wskarze w niej drogę, którą będę kroczyć w przeszłości! Do zobaczenia na Revival Tour.”

„This tour is everything to me. What when it develops to the end of their rings, she would just teach me full of musical maturity, you specify the name of the path that I walk past! See you at the Revival Tour.”

Instagram Seleny, który poświęcony jest jej trasie – @RevivalTour cieszy się dużym zainteresowaniem i jest na bieżąco aktualizowany o najróżniejsze nowości. Wczoraj pojawiły się z nowe fotografie, dzięki którym możemy zobaczyć, jak wyglądają ciągłe przygotowania do koncertowania. Trasa startuje już 6 maja! Przyjrzyjcie się zdjęciom z prób oraz filmikowi, podczas wykonywania “Me & The Rhythm”.

Wspomniana piosenka zostanie wykonana na scenie podczas trasy, jak i między innymi najprawdopodobniej: “Who Says”, “Come & Get It”, “Slow Down”, “Love You Like A Love Song”, “Sober”, “Camouflage”, “Kill Em With Kindness”, “Good For You”, “Same Old Love”, “Hands To Myself”.

 


All I need is the rhythm, me and the rhythm. #RevivalTour!

Film zamieszczony przez użytkownika Official Revival Tour (@revivaltour)

“Wszystko, co potrzebuję jest rytm, ja i rytm. #RevivalTour

Całą piosenkę możecie przesłuchać tutaj

Napisane przez Kylie dnia 02/05/2016 | Skomentuj post (1)
Dzień dla prasy i nowa kampania Coca Coli

Wczoraj (28 kwietnia) na arenie gdzie odbywają się próby do Revival Tour pojawili się dziennikarze. Selena udzieliła kilka wywiadów na temat nadchodzącej trasy, kampanii “Share a Coke” oraz wielu innych spraw. Wśród przeprowadzających wywiady znalazła się Renee Bargh z ExtraTv, Andrew Freunda z programu Dish Nation na kanale FOX oraz Kevin Zelman z Access Hollywood ;)


Dużą niespodziankę zrobiła fanom sama Seleny. Na jeden dzień przejęła prowadzenie snapchata Coca Coli, czego efektem jest kilka filmików zza kulis prób do Revival Tour. Na filmikach możemy usłyszeć wykonanie utworu Me & The Rhythm.

SNAP SELENY

SNAP COCA COLI

Napisane przez Kylie dnia 29/04/2016 | Skomentuj post (1)
Selena w nowej kampanii Coca Coli

Koncert Coca Cola postanowił kontynuować znaną nam wszystkim kampanię “Share a Coke”. Tym razem zamiast imion i zwrotów na etykiecie pojawiają się fragmenty utworów. Selena dołączyła do promocji marki i wspiera nową kampanię, prezentując za pośrednictwem Twittera butelki z tekstami swoich utworów. Na butelce znalazły się napisy “You’re the Spark” z “Me & The Rhythm”! A także tytułowy fragment “Love You Like A Love Song”. Są to jedne z najbardziej komentowanych produktów z #ShareaCoke, a mogą powstać kolejne produkty z

Hello Twitter, tu Selena! Mam kilka bardzo ekscytujących wieści z którymi podzielę się z wami pierwszymi. Więc znacie kampanię “Share a coke”, prawda? Cóż, w tym roku, zamiast imion na butelkach są teksty! Chcę widzieć was wszystkich publikujących z #ShareaCoke, swoje ulubione teksty z piosenek! Mam więc zaszczyt być częścią “Share a Coke & a Song”. Miłego lata! “

Napisane przez Kylie dnia 28/04/2016 | Skomentuj post (1)