Znamy oficjalną datę wpływu “We Don’t Talk Anymore” do “Pop Radio”!

“We don’t talk anymore” jest duetem Charlie’go Puth’a i Seleny . Utwór miał premierę 28 stycznia tego roku. Piosenka pochodzi z pierwszego, debiutanckiego albumu wspomnianego artysty- “Nine Track Mind”. Odstatnio piosenka została oficjalnie trzecim singlem z tego krążka.

Tysiące jak nie setki tysiące fanów Charlie’go i Seleny niecierpliwie oczekuje teledysku do tego duetu. Artysta na własnym Twitterze potwierdził, że videoclip powstanie w najbliższym czasie. Teraz wystarczy czekać!

W środę piosenkarz na własnym profilu na Instagramie udostępnil zdjecie, reklamujące “We don’t talk anymore”. Zapoznajcie się z tłumaczeniem opisu pod fotografią:

“And the next single for the summer is “We don’t talk anymore” featuring @selebagomez. I produced this song  on my tiny laptop, while traveling last year. The guitar part was literally recorded on my iphone. Probaby my favourite song on the album.”

I następnym singlem na lat zostało “We don’t talk anymore” wraz z udziałem @selenagomez. Napisałem tę piosenkę na moim małym laptopie, kiedy podróżowałem ubiegłego roku. Część gitary została nagrana na moim iphonie. Najprawdopodobniej to moja ulubiona piosenka z całego albumu.

Niżej można dowiedzieć się nieco o dacie wpływu singla do “Pop Radio”. Zerknijcie. :)

“We don’t talk anymore”  Charlie’go Puth’a wraz z Seleną Gomez zostanie wysłany do “Pop Radio” już za dwa tygodnie!

Wykonawca “Ona Call Away”, czyli Charlie Puth zna już datę wysyłki utowru do “Pop Radio”.

“Arlantic” ogłosiła, że “We don’t talk anymore” będzie miał pierwszy wpływ do “Pop Radio” w formie oficjalnej pop 24 maja (wtorek).

Jego wcześniejszy singiel, czyli “One Call Away” wspiął się na szczyt notwania Top 10 “Pop Radio” i osiągnął najwyższe miejscew gorącym “Adult Contemporary”.

Gomez natomiast reprezentuje “Kill Em With Kindness”, który wszedł do Top 40 “Pop Radio” w zeszłym tygodniu.

Napisane przez Kylie dnia 12/05/2016 | Skomentuj post (0)
82 miejsce “Kill Em With Kindness”

Ostatnio, panna Gomez oficjalnie potwierdziła, że najnowszym singlem (prawdopodobnie ostatnim) został utwór z solowej płyty„Revival”„Kill Em With Kindness” (pol. „Zabij je z życzliwością”). Selena wybrała tę właśnie piosenkę, aby podziękować własnej mamie. W jednym z wywiadów oznajmiła, że:

„To „najmocniejsza” piosenka na całej płycie. Bardzo ją lubię, nie tylko pod względem tekstu.”]

Resztę wywiadu przeczytacie kilka postów niżej, właśnie tutaj.😉 Ponadto powstanie teledysk do utworu, jak do poprzednich singli z tego i innych krążków. Więcej na temat “Kill Em With Kindness” tutaj.

Teraz nadszedł czas na “Kill EmWith Kindness”. Utwór osiągnął 82. pozycję w Radiu Pop!

Oficjalnie został ogłoszony singlem ponad dwa tygodnie temu, ale “Kill Em With Kindess”  już zyskuje w notowaniach Pop Radio.

“Kill Em With Kindness” jest singlem tuż po “Hands To Myself”, który zastąpił “Same Old Love” i “Good for You”.Napisane przez Kylie dnia 19/04/2016 | Skomentuj post (0)