Pierwsze stillsy z teledysku do “Bad Liar”

Selena podzieliła się z nami pierwszymi stillsami z oficjalnego teledysku do piosenki “Bad Liar”, który swoją premierę ma mieć już dzisiaj!

Napisane przez Kylie dnia 14/06/2017 | Skomentuj post (0)
Pierwsze zdjęcia z teledysku do “Bad Liar”

Do premiery singla “Bad Liar” pozostało już tylko 8 godzin, a tym czasem do dyspozycji mamy pierwsze stillsy promujące teledysk!

Napisane przez Kylie dnia 17/05/2017 | Skomentuj post (0)
Carpool Karaoke z Seleną!

Wreszcie, po długim oczekiwaniu mamy w końcu możliwość zobaczenia “Carpool Karaoke” z Seleną! Artytka zaśpiewała swoje hity takie jak “Same Old Love”, “Hands To Myself”, “Come & Get It”, “Kill Em With Kindness” oraz “Love You Like a Love Song”, a także piosenkę swojej przyjaciółki Taylor Swift “Shake It Off”. Na nagraniu widzimy gwiazdę śpiewającą “Come & Get It” na rollercoasterze oraz zamawiającą jedzenie w McDonalds :-)

Napisane przez Kylie dnia 22/06/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia promujące “The Fundamentals Of Caring”

Z racji zbliżającej się premiery najnowszej produkcji filmowej z Seleną “The Fundamentals Of Caring” (już 24 czerwca!) Netflix wydało kilka nowych stillsów z filmu oraz jedno nowe zdjęcie promujące. Ponadto na stronie JustJared pojawiła się krótka wypowiedź producenta Roba Burnett!

Selena przyniosła emocjonalne zrozumienie dla postaci Dot. Dodaje w odpowiednim momencie przekonywującą energię. Z pośród wielu wspaniałych cech Seleny myślę, że moimi dwoma ulubionymi są to, że ciężko pracuje i nie ma wygórowanego ego. Wzięła trzy razy udział w castingu co jest rzadko spotykane u osób z jej rangą. Bardzo podobała mi się nasza współpraca.

Napisane przez Kylie dnia 07/06/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe stillsy z Spring Breakers

Mimo, iż od premiery “Spring Breakers” minął rok to właśnie teraz ukazały się nowe zdjęcia promujące film! Do galerii dodałam cztery nowe stillsy pochodzące z owej produkcji, na których widzimy filmową Faith. Stillsy są naprawdę świetne więc koniecznie zobaczcie je w galerii! :-)

GALERIA ZDJĘĆ: Produkcje filmowe (Spring Breakers) » Stillsy

Napisane przez Kylie dnia 19/04/2014 | Skomentuj post (0)
Nowy stills z “Behaving Badly”

Piękna, uwodzicielska, kobieca… te trzy słowa chyba idealnie określają Selenę, którą możemy zobaczyć na nowym stillscie, który promuje film “Behaving Badly”. Widzimy na nim naszą idolkę w pięknej, zwiewnej sukience, która posyła całusa do (jeszcze) nieznanej nam osoby. Koniecznie zobaczcie fotografię w pełnym rozmiarze, warto! ;-)

GALERIA ZDJĘĆ: Produkcje filmowe (Behaving Badly) » Stillsy

Napisane przez Kylie dnia 10/04/2014 | Skomentuj post (0)
Nowy stills oraz plakat z The Getaway

Do galerii trafiły kolejne zdjęcia. Tym razem to plakat oraz stills z filmu The Getaway. Zoabaczcie:

Click to view full size image

Click to view full size image

Napisane przez Kylie dnia 08/08/2013 | Skomentuj post (0)