Nowe zdjęcie od Hunga

Hung dodał na swojego Instagrama nowe selfie Seleny. Fotografia oczywiście tak naprawdę nie jest nowa, została wykonana podczas przygotowań do We Day California, ale światło dzienne ujrzała dopiero teraz.

Napisane przez Kylie dnia 24/05/2017 | Skomentuj post (0)
Nowe nagranie zza kulis teledysku do “Kill Em With Kindness”!

Hung Vanngo opublikował na swoim Instagramie nowe nagranie, które pochodzi zza kulis nagrywania teledysku do “Kill Em With Kindness”. Przypominam, że teledysk wychodzi już jutro!

hungvanngo: Tak!!!😊😊 Moja ulubiona piosenka z albumu 😛 #Repost @selenagomez
・・・
Put down the weapons you fight with- Teledysk do #KillEmWithKindness JUTRO!💋


Napisane przez Kylie dnia 05/06/2016 | Skomentuj post (0)
Selena pozuje do nowej sesji!

Już tylko dwa tygodnie dzielą Selenę od światowej trasy “Revival Tour”, do której przygotowuje się całymi dniami, po kilka godzin dziennie, ale wczoraj (sobota) popołudniu zrobiła sobie przerwę na sesję zdjęciową w Los Angeles.

Głównym fotografem jest Guy Aroch, który mieszka także w Ameryce, ale pochodzi z Izraela. Jego zdjęcia są oparte o modę. Profesjonalnie specjalizuje się w portretach urody, mody i gwiazd. Stylem naszej idolki zajął się Chris Classen– znany na całym świecie projektant odzieży i nie tylko. Fryzura Gomez została ułożona przez Lonę Vigiktórą doceniło już mnóstwo amerykańskich celebrytów, np. Katy Perry. Natomiast makijażem zajął się Hung Vanngoz którym Selena niedawno miała okazję się zobaczyć (między innymi więcej o tym tutaj i tutaj). Nad manicure pracował Tom Bachikktóry ma już blisko dwudziestoletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

Panna Gomez podzieliła się z nami fotografiami oraz dwoma filmikami zza kulis. Zerknijcie. :)


 

EDIT: Pojawiły sie dwa kolejne zdjęcia z planu. Sprawdźcie koniecznie!

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2016 | Skomentuj post (2)
Hung Vanno wypowiada się o Selenie!

Hung Vanno jest profesjonalnym makijażystą. Zajmował się make-up’em nie tylko naszej Seleny, ale i także Taylor Swift i innych znanych piosenkarek, czy aktorek. Wczoraj wypowiedział się on na temat naszej panny Gomez w wywiadzie. Oto fragment wypowiedzi:

“I don’t work with her full-time, but she does fly me out for special things: The Oscars, The American Music Awards, The Victoria’s Secret Awards. She’s always gorgeous, always beautiful.”

 

“Nie pracuję z nią w pełnym wymiarze czasu, ale zauważyłem, że zdobyła kilka specjalnych nagród: Oscarów, American Music Awards, Victoria’s Secret Awards. Ona jest zawsze wspaniała, zawsze piękna.”

Napisane przez Kylie dnia 16/04/2016 | Skomentuj post (1)