Szybkie newsy

Zebrałam dla Was kilka drobnych newsów, które pojawiły się w sieci w przeciągu ostatnich kilku dni:

» “It Ain’t Me” oraz “Kill Em With Kindness” pokryły się diamentem w Polsce!
» “Hands To Myself” pokryło się diamentem w Brazylii!
» “Good For You” sprzedało się już w ponad 7 milionach egzemplarzy na całym świecie
» Piosenka “Come & Get It” pojawiła się w reklamie Amazon Echo
» Podczas wizyty Seleny w Nowym Jorku (16 stycznia), artystka odwiedziła studio Sony Entertainment, do tego studio nagraniowego należy Zayn Malik, który podobno tego samego dnia również pojawił się w siedzibie Sony Entertainment! Podsyciło to plotki o wspólnym duecie wokalistów!

Napisane przez Kylie dnia 22/01/2018 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcie zza kulis teledysku do KEWK!

Na oficjalnym Instagramie Revival Tour pojawiło się zdjęcie zza kulis nagrywania teledysku do “Kill Em With Kindness”.

@revivaltour: Za kulisami teledysku do #KillEmWithKindness 💋

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2016 | Skomentuj post (0)
Teledysk do Kill Em With Kindness już jutro!

Wspaniała wiadomość! Po długim oczekiwaniu Selena ogłosiła wreszcie datę premiery teledysku do czwartego singla z Revival – Kill Em With Kindness! Wideoklip zostanie wydany już jutro!


>

Napisane przez Kylie dnia 05/06/2016 | Skomentuj post (0)
Coraz lepsze notowania Kill em With Kindness

Kilka dni przed oficjalną premierą w amerykanskich pop radiach, nowy singiel Seleny, “Kill Em with Kindness”, kontynuuje swój wzrost w MediaBase Pop – wykresie radiowym. W tym tygodniu wspiął się na 52. pozycję.

“Kill Em with Kindness” wchodzi do radio Top 60 Pop.

“Kill Em with Kindness”, najnowszy singiel z albumu “Revival” Gomez otrzymał 377 obrotów w ciągu tygodnia od 24 do 30 kwietnia. Ilość ta stawia “Kindness” jako piosenkę 52. w rankingu MediaBase ; W zeszłym tygodniu był na pozycji 63.

Napisane przez Kylie dnia 02/05/2016 | Skomentuj post (1)
Kilka najnowszych wywiadów ;)

Promocja Revival Tour trwa! Jak wiecie pierwszy koncert w ramach trasy odbędzie się już za tydzień, w Las Veges. Z tej okazji Selena udzieliła telefonicznego wywiadu dla lokalnego radia. Oczywiście przedmiotem rozmowy była nadchodząca trasa, ale nie tylko. Sel wspomniała też o swoim najnowszym singlu – “Kill em With Kindness”, a także o tym, że chce być jak najbardziej pozytywna na swoich kontach społecznościowych, ponieważ chce wykorzystywać to, że jest gwiazdą z największą ilością obserwowanych.

Pojawił się też wywiad dla 107,9 Sacramento, California, gdzie Selena o swoim albumie, mówiąc, że spędziła nad nim półtora roku, stwierdziła, że “Revival” to po prostu cała ona. Na pytanie czy woli robić filmy czy muzykę, odpowiedziała, że chce być spektakularna w tym co robi i dlatego teraz poświęciła się muzyce, ale czas pokaże co będzie dalej. Gomez powiedziała również, że to dzięki swojej mamie stąpa twardo po ziemi.

Zostało również uwolnione nagranie z wczorajszego wywiadu dla Access Hollywood. Selena potwierdziła swoją obecność na gali MET, która odbędzie się już w poniedziałek 2 maja w Nowym Jorku. Stwierdziła również, że to rodzaj modowego balu maturalnego.

Napisane przez Kylie dnia 29/04/2016 | Skomentuj post (1)
Ruszyły prace nad teledyskiem Kill Em with Kindness!

Po ogłoszeniu oficjalnego castingu tancerzy do teledysku Kill Em with Kindness wczoraj (19 kwietnia) ruszyło nagrywanie klipu. Selena i ekipa stawili sie na planie nagraniowym w Los Angeles, żeby zabrać się do pracy. Dzięki makijażyście, Hungowi Vanngo, możemy zobaczyć jedno zdjęcie zza kulis, na którym widzimy Selenę w trakcie przygotowań ;)

Edit od Faith: Pojawiły się dwa filmiki zza kulis nagrywania teledysku do “Kill Em With Kindness”. :)Napisane przez Kylie dnia 20/04/2016 | Skomentuj post (0)
Casting do teledysku Kill Em With Kindness

W poniedziałek jedna z agencji skapujących tancerzy poinformowała o castingu do teledysku zrealizowanego na potrzeby najnowszego singla Seleny, czyli Kill Em With Kindness. Tym samy potwierdzono, że klip będzie zawierał elementy tańca. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje ;)

Napisane przez Kylie dnia 14/04/2016 | Skomentuj post (0)