Carpool Karaoke z Seleną!

Wreszcie, po długim oczekiwaniu mamy w końcu możliwość zobaczenia “Carpool Karaoke” z Seleną! Artytka zaśpiewała swoje hity takie jak “Same Old Love”, “Hands To Myself”, “Come & Get It”, “Kill Em With Kindness” oraz “Love You Like a Love Song”, a także piosenkę swojej przyjaciółki Taylor Swift “Shake It Off”. Na nagraniu widzimy gwiazdę śpiewającą “Come & Get It” na rollercoasterze oraz zamawiającą jedzenie w McDonalds :-)

Napisane przez Kylie dnia 22/06/2016 | Skomentuj post (0)
Carpool Karaoke z Seleną już w poniedziałek!

Jak zapewne wszyscy dobrze pamiętamy, jeszcze przed rozpoczęciem Revival Tour, Selena nagrała sceny do programu Carpool Karaoke. Dzięki prowadzącemu program, wiemy że premiera odcinka z naszą idolką będzie miała już w najbliższy poniedziałek, czyli 20 czerwca!


Napisane przez Kylie dnia 17/06/2016 | Skomentuj post (0)
Sel w show “Inside Amy Schumer”

Okazuje się, że przyjęcie urodzinowe Samuela Krosta to nie jedyny cel wizyty Seleny na Wschodnim Wybrzeżu. Panna Gomez udała sie również do Nowego Jorku po to aby wystąpić w jednym z odcinków komediowego show – “Inside Amy Schumer“. Amy oraz Selena podzieliły się z nami zdjęciami zza kulis. Nie znamy jednak daty emisji epizodu z Sel.

 

Napisane przez Kylie dnia 10/02/2016 | Skomentuj post (0)
Saturday Night Live (23.01)

Wczoraj (23.01) Selena wystąpiła gościnnie w programie Saturday Night Live, gdzie wykonała swoje hity “Good For You”, “Same Old Love”, “Hands to Myself” oraz kawałek piosenki “Come & Get It”. Oprócz występu muzycznego, Gomez wystąpiła w jednym z standardowych dla programu skeczów.

Do galerii dodałam kilka zdjęć, które zostały opublikowane ale w najbliższym czasie będzie ich więcej i koniecznie je wrzucimy do albumu! W galerii możecie także zobaczyć trzy zdjęcia wykonane podczas programu jako sesja zdjęciowa SNL kliknij, aby zobaczyć.
Napisane przez Kylie dnia 24/01/2016 | Skomentuj post (0)
Zaległe nagrania z próby do DWTS

Pamiętacie, kiedy 16 kwietnia 2013 roku Selena pojawiła się na parkiecie amerykańskiej wersji “Tańca z Gwiazdami”, gdzie wykonała swój pierwszy singiel “Come & Get It”? Właśnie teraz, po prawie roku pojawiły się nagrania jakości HD, kiedy to odbywały się próby dźwięku i choreografii do występu! Nagranie zostało podzielone na 4 części, które będziecie mogli obejrzeć, po kliknięciu na “więcej…”.

(więcej…)

Napisane przez Kylie dnia 04/04/2014 | Skomentuj post (0)
Selena w programie “The Talk”

Już w tą środę Selena pojawi się w telewizyjnym programie “The Talk”. Będzie on o godzinie 14:00 (ET) na kanale CBS.

Napisane przez Kylie dnia 10/08/2013 | Skomentuj post (0)
Selena u Jimmy Kimmel Live!

Selena pojawiła się 1 sierpnia w Jimmy Kimmel Live! Dodałam do galerii właśnie 5 zdjęć, które pojawiło się w internecie.

Click to view full size imageClick to view full size image

Napisane przez Kylie dnia 04/08/2013 | Skomentuj post (0)