Skany z GQ Magazine

Pamiętacie śliczną sesję Seleny, wykonaną w jej domu w Teksasie? Jeżeli nie to możecie ją sobie przypomnieć, pisaliśmy o tym tutaj. Oprócz zdjęć z sesji pojawiły się teraz skany ze środka magazynu GQ, wraz z obszernym artykułem, który pojawił się w Stanach już w tym miesiącu. Jeśli znajdę chwilkę to postaram się Wam przetłumaczyć całość ;)

Napisane przez Kylie dnia 05/05/2016 | Skomentuj post (1)
Selena o swoich zdjęciach na Instagramie

Jak wiadomo Selena Gomez znajduje się na okładce nowego wydania “GQ Magazine” (więcej tutaj). Wczoraj został opublikowany film, w którym aktorka i piosenkarka opowiada 9 historii swoich zdjęć, znajdujących się na Instagramie. Pod nagraniem znajdziecie streszczenie wypowiedzi naszej idolki. :)Witam. Jestem Selena Gomez  i pochodzę z Texasu! Mam zamiar opowiedzieć historie, związane z moimi starymi zdjęciami z Instagramu i nie ma pojęcia o tym, co widzę w mojej przeszłości.

1 zdjęcie

Miałam iść  z moją najlepszą przyjaciółką, Taylor, do Staples Center. Czułam się bardzo szczęśliwa, a następnie umieściłam w opisie: “Kiedy słyszysz muzykę na dyskotece”, bo słyszałam tylko trzy razy moją piosenkę straciłam kontrolę, to było zabawne. (Zdjęcie, o którym mowa, tutaj)

 2 zdjęcie

No. To jest jak normalny dzień po koncercie. Mam straszne kolana, kiedy tańczę. Mam dwie torby lodu na kolanach i jem hamburgera, nic zadziwiającego. (Zdjęcie, o którym mowa, tutaj)

3 zdjęcie

To ja i Taylor. Spędziliśmy 30 minut próbując uchwycić ten obraz, to my. (Zdjęcie, o którym mowa, tutaj)

4 zdjęcie

To było w Meksyku. Opis został napisany, by wyrazić siebie. Czułam, że oni sądzą moje ciało, a potem zdałam sobie sprawę, że krzywe są naprawdę sexy. Teraz jestem z tego zadowolona. (Zdjęcie, o którym mowa, tutaj)

5 zdjęcie

To było, kiedy byliśmy w Monako. To było dość zabawne, ponieważ boję się helikopterów. Mogę latać zawsze, ale facet nalegał by robić wszystkie te szalone gesty rozśmieszając mnie, więc były śmieszne i pozując  z helikoptera, chociaż to były tylko 3 minuty, to było zabawnie, aby doświadczyć tego z jednym z moich najlepszych przyjaciół. (Zdjęcie, o którym mowa, tutaj)

6 zdjęcie

I w moim środowisku Pantene jest precyzyjne i gorące Cheetos. Uwielbiam gorące Cheetos i marynat, trenerowi się to nie podoba, ale mi nie podoba się mój trener, kiedy mu się to nie podoba. (Zdjęcie, o którym mowa, tutaj)

7 zdjęcie

To było przed wyjściem z przyjaciółmi w moim domu. To był czas, kiedy wszyscy nie publikowali zdjęć, a mówili, że nienawidzą typu “GQ”. Nie jest to świetny strój, spodnie. (Zdjęcie, o którym mowa, tutaj)

8 zdjęcie

To były “Złote Globy”. Za każdym razem, gdy idę na jakiegoś wydarzenia, idę z moim najlepszym przyjacielem lub kimś, kogo znam.  Wtedy jesteś u podnóża tych ludzi, a oni mówią: “Och, tak dobrze cię widzieć zjedzmy obiad “, ale nigdy nie pozwól na tego rodzaju rzeczy. To było zabawne, myślałam, że to było dobre, aby zrobić zdjęcie. (Zdjęcie, o którym mowa, tutaj)

9 zdjęcie

To był dla teledysk “Bad Blood”. Taylor zadzwoniła do mnie pewnego dnia i powiedziała, że będziemy robić film ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi, dobrze się bawić, tworzyć historię i kiedy tam dotarliśmy to było właśnie to, co myślimy. Byliśmy z naszymi najlepszymi przyjaciółmi rozmawiając o życiu chłopców, a mimo to każdy mógł wyglądać dość gorąco i piękne. Nie, nie byliśmy, więc gdy jemy hamburgera, mówię wam, że będę zdenerwowana. (Zdjęcie, o którym mowa, tutaj)

Dzięki chłopakom, zdałam sobie sprawę, że musiałam posprzątać trochę mój Instagram. Bawi mnie wiele historii z przeszłości i były one dość zabawnymi historiami, i mam nadzieję, że spodobał Wam się. Dzięki bardzo i  kupcie “GQ”.

Napisane przez Kylie dnia 16/04/2016 | Skomentuj post (1)
Sesja Seleny dla “GQ”

Jakieś dwa miesiące temu fotograf Victor Demarchelier miał okazję współpracować z naszą idolką. Przeprowadził on sesję fotograficzną, mającą na celu promocję amerykańskiego magazynu “GQ”, w Teksasie i od tamtej pory nic nie zostało opublikowane na ten temat, aż do dzisiaj.

“GQ” to międzynarodowe czasopismo, skupiające się na modzie męskiej, z siedzibą w Nowym Jorku. Publikacje skupiają się na modzie, stylu oraz kulturze męskiej, częściowo również na odżywianiu, filmach, zdrowym trybie życia, muzyce, podróżach, sporcie, nowinkach technologicznych, a także książkach. Egzemplarze tego magazynu z Seleną na okładce ukarzą się w przyszłym miesiącu.

Rankiem we wtorek, 13 kwietnia, na Youtube ukazał się filmik zza kulis sesji zdjęciowej, przeprowadzonej z piosenkarką. Koniecznie prześledźcie poniżej fragment rozmowy, podczas pracy z gwiazdą, oraz obejrzyjcie krótki filmik: 

Technicznie rzecz biorąc, Selena Gomez ma 23 lata, ale jest starsza wbrew temu, co wszyscy wiedzą. Pracowała przez ponad połowę swojego życia. Dorastała w spokoju i opinii publicznej; dosłownie poszła do szkoły w studiu Disneya przed publicznością. “Miałam okazję poznać moje życie bez ludzi mających opinię o każdym kroku”- mówi. ~Victor Demarchelier

Oto kilka zdjęć z sesji wraz z Victor’em Demarchelier’em. Więcej fotografii ukaże się już niebawem. Zerknijcie. :)

Napisane przez Kylie dnia 13/04/2016 | Skomentuj post (2)