Tłumaczenie przemowy Seleny z gali poświęconej toczniowi

Poniżej przetłumaczyłam dla Was przemowę, którą wygłosiła Selena podczas Lupus Research Alliance ‘Breaking Through Lupus Gala’.

Jestem bardzo zaszczycona tym, że mogę dzisiaj tutaj być z wami wszystkimi. Jak pewnie wielu z was wie, czy może dowiedzą się właśnie teraz, 5 czy 6 lat temu zdiagnozowano u mnie toczeń. Rozmawiałam o tym, aby wszyscy mogli lepiej poznać tą chorobę. Po dłuższej obserwacji moich nerek, lekarze powiedzieli mi że mam nefropatię toczniową, która została wywołana przez toczeń. Lekarze powiedzieli mi, że musimy zrobić przeszczep nerki. Może powinnam brać bardziej poważnie te słowa i wiedzieć więcej na ten temat, ale wtedy byłam na granicy życia i śmierci. Na szczęście jedna z moich najlepszych przyjaciółek dała mi swoją nerkę i to był dar mojego życia. Więc teraz czuję się dobrze. Jestem zaszczycona, aby móc podziękować takim ludziom jak wy [lekarzom]. Być może w moim świecie wydaje się to być próżne i puste, ale nie dla mnie. Dla mnie jest to naprawdę wyjątkowe. Nie każdy ma szczęście mieć dawcę, więc myślę, że przeszczep nie musi być jedynym i najlepszym sposobem leczenia. Chciałabym, aby nastał taki dzień, w którym wszystkie kobiety mogłoby realizować marzenia o zdrowym życiu bez tocznia rumieniowatego. To jest powód, dla którego zaangażowałam się w badania Alliance. Chcę powiedzieć, że nikt z nas nie jest sam, zwłaszcza młode kobiety, z którymi dorastałam i słyszałam wiele historii. Chcę wam podziękować, mając nadzieję, że będziemy w stanie coś zrobić dla wszystkich ludzi, którzy chcą wiedzieć co to znaczy. Dziękuję.

Napisane przez Kylie dnia 22/11/2017 | Skomentuj post (0)
Selena na gali Lupus Research Alliance ‘Breaking Through Lupus Gala’

Wczorajszego popołudnia w Nowym Jorku odbyła się gala poświęcona toczniowi, a dokładniej Lupus Research Alliance ‘Breaking Through Lupus Gala’. Zgodnie z zapowiedziami, pojawiła się na niej nasza Selena. W galerii znajdziecie zdjęcia z dywanu, przemówienia oraz zza kulis.

Napisane przez Kylie dnia 21/11/2017 | Skomentuj post (0)
Selena na 2017 American Music Awards

Zgodnie z zapowiedziami, wczorajszego wieczoru Selena pojawiła się na długo wyczekiwanej przez fanów gali 2017 American Music Awards. Ale, ale… w jakim stylu się pojawiła! Artystka zdecydowała się na dość drastyczną zmianę i zafundowała sobie blond kolor włosów! Początkowo, na dywanie pozowała w skórzanej sukience od Stuarta Vevers (Coach), aby na czas występu założyć delikatną białą sukienkę. Sprawdźcie koniecznie zdjęcia z dywanu, z występu oraz ze środka gali, a także obejrzyjcie poniższe wideo z występem Sel!

Napisane przez Kylie dnia 20/11/2017 | Skomentuj post (0)
Paparazzi: W radiu 97.1 AMP

Wczorajszego ranka Selena została sfotografowana, kiedy to udawała się na wywiad radiowy do studia 97.1 AMP. W galerii znajdziecie zdjęcia od paparazzi, a także te ze środka studia.

Napisane przez Kylie dnia 09/06/2017 | Skomentuj post (0)
Selena w radiu 92.3 AMP [Zdjęcia]

Do galerii trafiły właśnie dwa zdjęcia z poniedziałkowej wizyty Seleny w radiu 92.3 AMP w Nowym Jorku.

Napisane przez Kylie dnia 07/06/2017 | Skomentuj post (0)
Selena w studiu Music Choice

3 radiem, które wczorajszego dnia odwiedziła Selena, było Music Choice. Panna Gomez udzieliła wywiadu oraz wzięła udział w mini sesji portretowej.

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2017 | Skomentuj post (0)
Selena w wywiadzie dla The Morning Mash Up

Wczorajszego popołudnia (5 czerwca) panna Gomez pojawiła się w programie radiowym The Morning Mash Up, w którym udzieliła wywiadu. W galerii znajdziecie pierwsze zdjęcia z tego wydarzenia!

Napisane przez Kylie dnia 06/06/2017 | Skomentuj post (0)