Paparazzi: Selena w Radiu Disney

8 czerwca był kolejnym pracowitym dniem dla panny Gomez, gdyż został wypełniony seriom wywiadów radiowych. Tym razem artystka wybrała się do Radia Disney! Na swoim Instagramie zdradziła, że jest bardzo podekscytowana wizytą w tym miejscu, gdyż to właśnie tam dostała swoją pierwszą pracę!

Napisane przez Kylie dnia 09/06/2017 | Skomentuj post (0)
Selena do Selenators

„Radio Disney Music Awards” to coroczna gala rozdania nagród muzycznych w postaci złotych statuetek w kształcie Myszki Miki ze słuchawkami. W tym roku  miała ona miejsce 30 kwietnia. Niestety panna Gomez nie pojawiła się na tym wydarzeniu, ale przesyła nam Selenators wiadomość oraz podziękowania. Posłuchajcie.Cześć przyjaciele! Dziękuję bardzo! Tak mi przykro, że nie mogę być z wami, ale rzeczywiście przygotowuje się do mojej światowej trasy w tej chwili. I myślę, że zobaczymy się niedługo. Dostać nagrodę. Wszystko co robię jest dedykacją dla Was, tak jak ta nagroda. Wy zawsze jesteście moją rodziną Dziękuję za wsparcie, słuchanie mojej muzyki. Kocham Was bardzo, bo dzięki temu jestem dobra we wszystkim, co robię.

Napisane przez Kylie dnia 02/05/2016 | Skomentuj post (1)
Selena “Najlepszą Artystką Roku” Radio Disney

Radio Disney, czyli radio internetowe, które nadaje muzykę dla dzieci i nastolatków, jak co roku ogłosiło niedawno głosowanie w kilku kategoriach, między innymi: „Najlepsza piosenka przewodnia”, „Najlepsza Artystka”, „Najlepszy Artysta”.

„Radio Disney Music Awards” to coroczna gala rozdania nagród muzycznych w postaci złotych statuetek w kształcie Myszki Miki ze słuchawkami. W tym roku  miała ona miejsce 30 kwietnia. Niestety panna Gomez nie pojawiła się na tym wydarzeniu.

W ostatniej edycji nagrodzeni zostali m. in. Fifth Harmony („Najlepszy Zespół”), Ed Sheeran („Najlepszy Artysta”), oraz Charli XCX („Objawienie Roku”), natomiast wyróżnione piosenki to „Shake It Off” (Taylor Swift), czy „Sugar” (Maroon 5).

Miło jest nam poinformować, że panna Gomez wg Radio Disney jest tegoroczną “Najlepszą Artystką Roku”!

A oto inni laureaci:

  • “Najlepszy Muzyczny Zespół”– Fifth Harmony, czyli amerykański girlsband utworzony w drugim sezonie “The X Factor USA”.
  • “Najlepszy Artysta”– Ed Sheeran, czyli brytyjski wokalista, autor tekstów i producent, znany między innymi dzięki piosence “I see fire”.
  • “Piosenka Roku”“Bad Blood”, w wykonaniu Taylor Swift, amerykańskiej piosenkarki  country i pop, autorki tekstów oraz instrumentalistki.
  • “Najlepsi Fani”– Harmonizers, czyli fanowie zespołu “Fifth Harmony”

“Najlepsza Artystka”– Selena Gomez

Pozostałych zwycięzców w poszczególnych kategoriach  poznacie tutaj.

Napisane przez Kylie dnia 01/05/2016 | Skomentuj post (0)
Selenators do dzieła!

Radio Disney, czyli radio internetowe, które nadaje muzykę dla dzieci i nastolatków, jak co roku ogłosiło niedawno głosowanie w kilku kategoriach, między innymi: “Najlepsza piosenka przewodnia”, “Najlepsza Artystka”, “Najlepszy Artysta”.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z tegorocznymi nominacjami i oczywiście oddania głosu na naszą Selenę. Panna Gomez jest nominowana w jednej kategorii, a mianowicie: “Najlepsza Artystka”. Aby zagłosować na naszą idolkę wystarczy zajrzeć TUTAJ i kliknąć “ZAGŁOSUJ”, albo dzięki # na Twitterze: #SelenaGomez  #ShesTheOne @RadioDisneyGłosować możecie nieskończenie wiele razy!

“Radio Disney Music Awards” to coroczna gala rozdania nagród muzycznych w postaci złotych statuetek w kształcie Myszki Miki ze słuchawkami. W tym roku będzie ona miała miejsce 30 kwietnia, natomiast głosować online możemy już teraz. W ostatniej edycji nagrodzeni zostali m. in. Fifth Harmony (“Najlepszy Zespół”), Ed Sheeran (“Najlepszy Artysta”), oraz Charli XCX (“Objawienie Roku”), natomiast wyróżnione piosenki to “Shake It Off” (Taylor Swift), czy “Sugar” (Maroon 5).

Pamiętajcie o zostawieniu głosu TUTAJ. :)

Napisane przez Kylie dnia 10/04/2016 | Skomentuj post (0)