Wywiad dla “Radio MIX 106,5”

Selena podczas “We Day” na temat “Revival Tour”:

“Ta trasa jest dla mnie wszystkim. To podczas niej rozwinę do końca swoje strzydła, to ona właśnie nauczy mnie pełnej dojrzałości muzycznej, wskarze w niej drogę, którą będę kroczyć w przeszłości! Do zobaczenia na Revival Tour.”

“This tour is everything to me. What when it develops to the end of their strzydła, she would just teach me full of musical maturity, you specify the name of the path that I walk past! See you at the Revival Tour.”

Dlatego, chcąc promować swoją nową trasę “Revival Tour”, którą otwiera ten piątek (6 maja) w Las Vegas, Selena daje kilka wywiadów w  amerykańskim radiu. W rozmowie  dla udzielonym “MIX 106,5”, Selena mówi o trasie i wielu innych sprawach. Sprawdźcie poniższy filmik oraz tłumaczenie.

O “Revival Tour”

“Nie mogę się doczekać. Wkładam wszystko, w tą trasę. Chcę, żeby ludzie się mogli być zaskoczeni.”

Czy uważa, że posiadanie konta na Instaramie jest dziwne

“Wiele gwiazd ma tam konto. Mam Instagram, ponieważ został stworzony. Ja naprawdę nie przyjmuję do wiadomości tego, że to może być dziwne, bo szczerze kocham to, co publiczne. Umieszczam tam coś, co jakiś czas. Uwielbiam być w kontakcie z moimi fanami, dlatego głównie kocham ten portal.”

O “DNCE”

“Dorastałam z Joe. Zna mnie od czasu, kiedy miał 14 lat, więc to tak zabawnie być w trasie z ludźmi, z którymi dorastałam. Mam nadzieję, że chłopcy to chłopcy- nadal tacy sami. To będzie tyle radości, aby z nimi koncertować.”

O współpracy z “DNCE”

“Przede wszystkim, rzeczy z nimi, robią coś zupełnie innego. To jest tak zabawne, że pomogli mnie napisać swoje nowe utwory, są naprawdę fantastyczni, bo tak ciężko pracowali.”

O tym, czy jest ktoś, kto chciał pracować przy “Revival”, ale nie miał szans

“Może, po prostu chcę pracować z ludźmi, którzy chcą ze mną pracować. To zawsze była moja rola. Stworzyłam dużą rodzinę, moich pisarzy, których kocham, są dla mnie jak rodzina i idą ze mną podróżować i pracować z ludźmi, których podziwiam. Nie chcę ludzi, którzy chcą być częścią czegoś, ale nie są zdecydowani. Staram się zawsze być uczciwa.”

O próbach do “Revival Tour”

“Chcę śpiewać najlepiej na tej trasie. Nie ma dużo ruchu, ale tu nie chodzi o mnie. Jestem tancerką i dlatego trasa jest naprawdę wyjątkowy. I ma to być bardzo intymne i chcę, żeby ludzie czuli, że są inspirowani, i mogą zrobić wszystko, o czym marzą. Więc chcę śpiewać całym sercem, dla moich fanów, którzy są zawsze w moim sercu na najważniejszym miejscu.”

Napisane przez Kylie dnia 06/05/2016 | Skomentuj post (1)
DNCE coveruje Hands to myself

Zespół DNCE, który już wkrótce wyruszy w trasę z Seleną, podczas wizyty w radiu BBC Radio 1 wykonał cover jednego z hitów Gomez, a mianowicie Hands to Myself. Jak się wam podoba wersja Joe’go Jonasa i jego zespołu? ;)

Napisane przez Kylie dnia 22/04/2016 | Skomentuj post (1)
DNCE i Olivia Holt o Selenie

Zespół DNCE (który będzie supportem panny Gomez podczas “Revival Tour”) i młoda aktorka Olivia Holt podczas dywanu na gali “iHeart Radio Awards”, wspomnieli o naszej Selenie. DNCE wypowiedziało się  na temat nadchodzącej trasy “Revival”, natomiast Olivia wspomniała o czasach Disneya. Sprawdźcie:

 


Na poniższym zdjęciu jesteśmy w łóżku z Seleną Gomez i informujemy, że będziemy razem koncertować. Zaczynamy w maju i będzie to obejmować około 50 koncertów i będzie świetnie. Jesteśmy znajomymi – nie było wcześniej czasu na wspólne wycieczki, więc będzie dobrze. Zobaczymy publiczność i fanów, których nie widzieliśmy od dłuższego czasu.


 


Kiedy zaczynałam w Disneyu, one [Selena i Demi Lovato] kończyły swoje seriale. Są fantastyczne w tym, co robią i przypatruję się jak ich kariera niesamowicie wzrasta.

Napisane przez Kylie dnia 10/04/2016 | Skomentuj post (0)