Nagrania z pierwszego koncertu “Revival Tour”

“Revival”, najnowszy projekt muzyczny Seleny z powodzeniem porusza się pomiędzy pop fonograficznym scenariuszem poprzednich piosenek. Piosenkarka rozpoczęła swoją długo oczekiwaną trasę “Revival” w piątek w centrum konferencyjnym w Mandalay Bay w Las Vegas, USA.

Gwiazda prezentowała się na arenie wypełnionej 12.000 widzów. Panna Gomez zaśpiewała o 5:00 czasu polskiego. Już dzisiaj możecie obejrzeć filmiki poszczególnych piosenek wykonanych przez Selenę. :)

“Revival”

“Same Old Love”

“Come & Get It”

“Sober”

 “Good For You”

“Hands To Myself”

 “Who Says”

 “Nobody”

 “Feel Me”

 “Me & My Girls”

 “Sweet Dreams”

 “I Want You To Know”

 “I Want You To Know”/ “Kill Em With Kindness”

Napisane przez Kylie dnia 07/05/2016 | Skomentuj post (0)
Selena do Selenators

„Radio Disney Music Awards” to coroczna gala rozdania nagród muzycznych w postaci złotych statuetek w kształcie Myszki Miki ze słuchawkami. W tym roku  miała ona miejsce 30 kwietnia. Niestety panna Gomez nie pojawiła się na tym wydarzeniu, ale przesyła nam Selenators wiadomość oraz podziękowania. Posłuchajcie.Cześć przyjaciele! Dziękuję bardzo! Tak mi przykro, że nie mogę być z wami, ale rzeczywiście przygotowuje się do mojej światowej trasy w tej chwili. I myślę, że zobaczymy się niedługo. Dostać nagrodę. Wszystko co robię jest dedykacją dla Was, tak jak ta nagroda. Wy zawsze jesteście moją rodziną Dziękuję za wsparcie, słuchanie mojej muzyki. Kocham Was bardzo, bo dzięki temu jestem dobra we wszystkim, co robię.

Napisane przez Kylie dnia 02/05/2016 | Skomentuj post (1)
Wiadomość dla Selenators od samej Seleny!

Jak zapewne wiecie Selena uważa swoich fanów za rodzinę. Często wypowiada się na ten temat. Ostatnio przesłała nam Selenators pewną wiadomość, którą możecie odsłuchać poniżej, oraz przeczytać tłumaczenie. ♥

“Hey guys! It’s Selena. I just wanna to take a moment and thank you to each of you for everything. This passed your a have is such been a traditional period for me and my period and you are part o me. I have three number one: it is my album, my completly applause my mind. There are I am looking for so much more every knows, how hard I work now in everything I do, so thank you and heards more right more…”

“Witajcie! To Selena. Chcę tylko poświęcić chwilę i podziękować każdemu z was za wszystko. Teraz przeszedł czas na poświęcenie się temu. Jest to tak tradycyjny okres dla mnie i mojej twórczości, dlatego jesteś częścią mnie. Mam trzy numery jeden, między innymi to jest mój album, oklaski na mój widok, słowa. Istnieje dużo ludzi, ale szukam bardziej każdego, kto wie, jak ciężko pracuję, przykładając się do wszystkiego, co robię, więc dziękuję. I słyszę więcej, dużo więcej…”

 

Napisane przez Kylie dnia 29/04/2016 | Skomentuj post (1)
Selenators do dzieła!

Radio Disney, czyli radio internetowe, które nadaje muzykę dla dzieci i nastolatków, jak co roku ogłosiło niedawno głosowanie w kilku kategoriach, między innymi: “Najlepsza piosenka przewodnia”, “Najlepsza Artystka”, “Najlepszy Artysta”.

Już teraz zapraszamy do zapoznania się z tegorocznymi nominacjami i oczywiście oddania głosu na naszą Selenę. Panna Gomez jest nominowana w jednej kategorii, a mianowicie: “Najlepsza Artystka”. Aby zagłosować na naszą idolkę wystarczy zajrzeć TUTAJ i kliknąć “ZAGŁOSUJ”, albo dzięki # na Twitterze: #SelenaGomez  #ShesTheOne @RadioDisneyGłosować możecie nieskończenie wiele razy!

“Radio Disney Music Awards” to coroczna gala rozdania nagród muzycznych w postaci złotych statuetek w kształcie Myszki Miki ze słuchawkami. W tym roku będzie ona miała miejsce 30 kwietnia, natomiast głosować online możemy już teraz. W ostatniej edycji nagrodzeni zostali m. in. Fifth Harmony (“Najlepszy Zespół”), Ed Sheeran (“Najlepszy Artysta”), oraz Charli XCX (“Objawienie Roku”), natomiast wyróżnione piosenki to “Shake It Off” (Taylor Swift), czy “Sugar” (Maroon 5).

Pamiętajcie o zostawieniu głosu TUTAJ. :)

Napisane przez Kylie dnia 10/04/2016 | Skomentuj post (0)
Selena o Selenators

Selena Gomez uczestniczyła w  “We Day California”– imprezie charytatywnej, która odbyła się 7 kwietnia na forum “Inglewood”. Nasza idolka wykonywała jej nowy singiel “Kill ‘Em With Kindness”. Piosenkarka udzieliła również kilka wywiadów, podczas przechodzenia przez “Blue Carpet”.

Prześledźcie streszczenie jednej z rozmów, albo obejrzyjcie krótki filmik. :)

Co sądzisz o swoich fanach, próbujących rozprzestrzeniać, konkretnie? Co jest dla Ciebie ważne?

Dialog. Jestem bardzo szczęśliwa, że platformy, albo sieci społeczne, które mam, są błogosławieństwem i zabawą, ale mogą one pozwolić ludziom spadać na sam dół. Ja zawsze mam nadzieję, że osoby, które się angażują i wspierają mnie, mogą rozprzestrzeniać się i razem kochać. Moja mama i ja jesteśmy zaangażowane w kilka projektów. Razem coś kochamy, zawsze tworzymy treści, które inspirują ludzi. To jest powód. Kocham robienie filmów i tworzenie muzyki dlatego, że wpływają one na ludzi. To coś, co zawsze chciałam. Być częścią, będąc w środku czy nie, chcę robić rzeczy dobrze.

 Napisane przez Kylie dnia 10/04/2016 | Skomentuj post (0)