WE Day California

Wczorajszego popołudnia odbyło się długo zapowiadane wydarzenie – WE Day California, podczas którego nasza Selena była prowadzącą. Do galerii trafiło mnóstwo zdjęć z czerwonego dywanu, z show oraz z fanami.

Napisane przez Kylie dnia 28/04/2017 | Skomentuj post (0)
Selena o “Revial Tour” i Instagramie

Na początku tego miesiąca, a dokładniej 7 kwietnia odbył się festiwal “We Day”, na którym nasza Selena pojawiła się nie tylko na niebieskim dywanie, ale i też zaśpiewała oraz udzieliła kilka wywiadów. Relację z “We Day” znajdziecie tutaj, oraz tutaj. Polecamy zapoznać się.😉

Natomiast wczoraj, późnym wieczorem ukazał się dotąd nieopublikowany wywiad z panną Gomez tuż po zejściu ze ścianki zdjęciowej. Nasza idolka komentuje między innymi trasę “Revival World Tour” oraz to, że jest najbardziej znaną i najczęściej obserwowaną osobą na Instagramie. Sprawdźcie poniższe tłumaczenie rozmowy oraz filmik z samego wywiadu.😊🎤Muszę Ci coś wyznać…
Okey.
🎤 I can not keep my hands by myself!
O mój Boże! Stop!
🎤Czekałem miesiąc, żeby to powiedzieć.😂
Nic nie szkodzi.😂
🎤No dobrze. Dlaczego jest tak ważne dla dzieci to, żeby przyjechać i być odważnym dobrowolnie, nie robiąc tego dla siebie?
Ponieważ być może oglądają rzeczy, które nie powinny być przez nich oglądane. One sprawiają, że czuję się dobrze, dają mi nadzieję. To sprawia, że krok wstecz jest do nas dobry, ponieważ musimy pomyśleć, o tym, co ja robię, co zamierzam napisać o tym, co będzie kolejną piosenką, ponieważ są one słuchane właśnie przez nich. Są następnym pokoleniem i uwierz mi, że będą chcieli zmienić świat.
🎤Jesteś przed rozpoczęciem wielkiej trasy koncertowej. I co widzimy? “Zabierz, zabierz mnie ze sobą na “Selena Tour”!
Nie mogę.
🎤No, Gomez.😂
To będzie takie szalone. Nie rozumiesz, jaka jestem podekscytowana, bo tyle serca w to wkładam. Jestem osobą bardzo emocjonalną- każdy to widział, a tym bardziej na scenie! To jest takie dobre!
🎤No, nie będzie gości specjalnych, a ja to co?
Może. Rozmawiałam o tym, więc zobaczymy!
🎤A ja?
Nie. No wiesz, chodziło o piosenki!
🎤Jak to jest być bardziej śledzoną osobą, od Oprah? Podczas publikowania zdjęć/filmików zastanawiasz się ile osób to zobaczy?
Nie, nie nie. To dziwne… Nie wiem. Co mam powiedzieć? Ostatnio co robię, to coś co kocham. To oni [fani] stają się najważniejszą rzeczą dla mnie!
🎤Ale ja cię kocham!

Napisane przez Kylie dnia 21/04/2016 | Skomentuj post (1)
Selena o Selenators

Selena Gomez uczestniczyła w  “We Day California”– imprezie charytatywnej, która odbyła się 7 kwietnia na forum “Inglewood”. Nasza idolka wykonywała jej nowy singiel “Kill ‘Em With Kindness”. Piosenkarka udzieliła również kilka wywiadów, podczas przechodzenia przez “Blue Carpet”.

Prześledźcie streszczenie jednej z rozmów, albo obejrzyjcie krótki filmik. :)

Co sądzisz o swoich fanach, próbujących rozprzestrzeniać, konkretnie? Co jest dla Ciebie ważne?

Dialog. Jestem bardzo szczęśliwa, że platformy, albo sieci społeczne, które mam, są błogosławieństwem i zabawą, ale mogą one pozwolić ludziom spadać na sam dół. Ja zawsze mam nadzieję, że osoby, które się angażują i wspierają mnie, mogą rozprzestrzeniać się i razem kochać. Moja mama i ja jesteśmy zaangażowane w kilka projektów. Razem coś kochamy, zawsze tworzymy treści, które inspirują ludzi. To jest powód. Kocham robienie filmów i tworzenie muzyki dlatego, że wpływają one na ludzi. To coś, co zawsze chciałam. Być częścią, będąc w środku czy nie, chcę robić rzeczy dobrze.

 Napisane przez Kylie dnia 10/04/2016 | Skomentuj post (0)
Zdjęcie zza kulis “We Day”

Wczoraj panna Gomez zaktualizowała swoje konto na Instagramie nowym zdjęciem zza kulis “We Day”. W naszej galerii pojawiło się kilkadziesiąt zdjęć z tego wydarzenia w najlepszej jakości. Zapraszamy do przejrzenia chociaż kilku fotografii. :)

 

@weday Jestem dumna, że oprócz tego, co robię, inspiruję świat. Jesteśmy następnym pokoleniem. Z łaski przez wiarę. Wszystko co wiem to to, że  można zmienić świat. @alfy2trill

Napisane przez Kylie dnia 08/04/2016 | Skomentuj post (0)
Selena na “My Day California” (07.04)

Jak informowałyśmy wcześniej, Selena wczoraj (07.04) pojawiła się na imprezie edukacyjnej “My Day California”, gdzie wystąpiła z piosenką “Kill Em With Kindness“. Gomez pojawiła się na czerwonym dywanie w długim żółtym płaszczu (podoba Wam się ta stylizacja?). Do galerii dodałam zdjęcia z czerwonego dywanu oraz występu:
Napisane przez Kylie dnia 08/04/2016 | Skomentuj post (1)
Selena pojawi się na ‘We Day 2016″!

Ostatnio zostaliście poinformowani, że Selena w tym roku weźmie udział w kolejnej edycji festiwalu “We Day” [więcej tutaj]. Dzisiaj pojawiły się także potwierdzone informacje, że po raz pierwszy, Selena wygłosi nam przemowę, ale także wystąpi! Jaką piosenkę zaśpiewa panna Gomez? Tego nie wiemy, ale przypuszczenia padają na najnowszy singiel “Kill Em With Kindness”, który pojawi się w radio już 3 maja!


Dzisiaj pojawił się wywiad z Seleną. Dotyczył on między innymi “We Day”. Oto streszczenie rozmowy:

Jaka jest Twoją ulubioną częścią prezentowania podczas “We Day”?

Uwielbiam mówić o rzeczach, które są dla mnie ważne, mają dla mnie jakieś znaczenie. To właśnie sprawia, że czuję się bardzo dobrze. Po prostu używam swojego głosu dla czegoś, co niesie dobro, wiesz? Patrzę na swoje życie i na to, ile te dzieci robią dla świata i to mnie inspiruje.

Co sprawia, że ten akurat festiwal jest tak bliski Twojemu sercu?

Myślę, że to dzieci zawsze były blisko mojego serca. To one nauczyły mnie, jak żyć własnymi marzeniami. Dlatego bardzo szanuję to, że mogę był wzorem do naśladowania.

Jeśli mogłabyś dać sobie jako szesnastolatce jakieś rady, co by to było?
O Boże, by być milszym dla samej siebie! Myślę, że ja wciąż się tego uczę. Ty jesteś jedyną osobą, która musi kochać siebie. Nikt Cię nie wypełni. Sam musisz to zrobić.

Wydarzenie odbędzie się już dzisiaj w samym sercu Los Angeles! A niżej znajdziecie nagrania z prób do “We Day”!Napisane przez Kylie dnia 07/04/2016 | Skomentuj post (0)