Paparazzi: Selena zauważona na meczu Justina

Wczoraj, tj. 15 listopada, Selena wraz z Charlie wybrała się na mecz hokeja Justina Biebera, który odbył się w Los Angeles. Na zdjęciach widzimy krótki pocałunek Justina i Seleny. Co ciekawe, noc wcześniej Justin został zauważony, gdy próbował w nocy opuścić dom Gomez! Czyżby Jelena powróciła?

Napisane przez Kylie dnia 16/11/2017 | Skomentuj post (0)
Selena i Justin zauważeni przez fanów na spacerze!

13 października fanom udało się spotkać Selenę i Justina, którzy postanowili wybrać się na spacer po Los Angeles. W galerii znajdziecie dwa zdjęcia z tego dnia!

Napisane przez Kylie dnia 16/11/2017 | Skomentuj post (0)
People o spotkaniach Seleny i Justina

Popularna amerykańska gazeta People wypowiedziała się krótko na temat ostatnich spotkań Justina Biebera i Seleny.

Selena i Justin postanowili być bardziej powściągliwi w miejscach publicznych. Biebierowi nie podoba się ten cały chaos, który ich otacza podczas spotkań. Chcieli jechać do odosobnionego miejsca w Los Angeles, ale nawet tam nie pozwolono im spędzić czasu sam na sam. Przyjaciele postanowili być bardziej powściągliwi w stosunku do siebie i nie okazywać sobie żadnych uczuć publicznie. Nie chcą popełnić błędów z przeszłości.

Napisane przez Kylie dnia 16/11/2017 | Skomentuj post (0)
Selena broni fanów Justina!

Jak zapewne większość fanów wie – w sieci w ostatnim czasie pojawiły się zdjęcia Justina z dziewczynami, które nie wpłynęły dobrze na Selenę. Artystka śpiewała utwór “Feel Me” z wyraźnym zdenerwowaniem a ponadto na zdjęciach wyglądała na rozdrażnioną. Były chłopak Seleny – Justin zagroził ostatnio fanom, że przestanie dzielić się z nimi ważnymi momentami, jeżeli nie przestaną obrażać jego nowej dziewczyny. Selena napisała komentarz, w którym broni fanów Biebera!

Jeżeli nie potrafisz znieść hejtu, przestań publikować zdjęcia swojej dziewczyny lol – to powinno być czymś specjalnym, tylko między waszą dwójką. Nie bądź zły na fanów. Oni cię kochają.

Napisane przez Kylie dnia 15/08/2016 | Skomentuj post (0)
Justin Bieber publikuje manip Seleny!

Głównie na Twitterze Seleny i profilu Justina na tym samym portalu było niemałe zamieszanie związane z niewydaną wspólną piosenką obu twórców.

Snippet duetu Seleny wraz Justinem od dawna krąży na Twitterze. Teraz wy możecie odsłuchać kilkusekundowe nagranie tutaj

Krążą nawet plotki, że powyższy snippet jest jego autorstwa. Wokalista cały czas nas zaskakuje coraz to odważniejszymi fotografiami Seleny. Wcześniej opublikował jedno z wspólnych zdjęć z naszą panną Gomez, więcej tutaj.

Ostatnio Justin Bieber zaktualizował swój profil na Instagramie nowym zdjęciem. Tym razem był to manip naszej Seleny! Na fotografii panna Gomez ubrana jest w żółtą bluzę, reklamującą trasę “Purpose Tour”. Po krótkim czasie piosenkarz usunął je ze swojego konta. Niestety obiegło to już cały wspomniany serwis!

Przyjrzyjcie się bliżej manipowi. Co myślicie?

75 milionów obserwujących na Instagramie!

Profil Seleny na Instagramie jest jednym z portali, któremu w krótkim czasie przybywa wielu nowych obserwujących. Wczoraj panna Gomez zebrała 75-milionowe grono fanów właśnie tam.

Wokalistka ostatnio została nazwana “Królową Instagramu” ze względu na to, że posiada najwięcej follow na tym portalu. Ponadto wyprzedza o ponad 1,3 miliona Taylor Swift, która od niedawna znajduje się na #2 miejscu najpopularniejszych kont na Instagramie.

selena_instagram

taylor_instagram

Aktualnie Taylor z Seleną przyjaźni się i utrzymuje zażyłe kontakty. To niejedyny rekord, jaki posiada profil panny Gomez na Instagramie. Selena jest w posiadaniu 4 z 6 zdjęć zdjęć na całym świecie, które każde z nich zebrało ponad 3 miliony serduszek! Kolejne- piąte zdjęcie należy do konta Justina Biebera, na którym jest również nasza wokalistka! O historii dodania właśnie tego zdjęcia przeczytacie tutaj.
Niżej znajdziecie 5 zdjęć w najwyższej jakości, które zebrały ponad 3 miliony polubień na Instagramie Seleny i Justina. Zerknijcie. :)

Napisane przez Kylie dnia 17/04/2016 | Skomentuj post (1)
Snippet duetu Seleny i Justina!

Głównie na Twitterze Seleny i profilu Justina na tym samym portalu było niemałe zamieszanie związane z niewydaną wspólną piosenką obu twórców.

Snippet duetu Seleny wraz Justinem od wczoraj krąży na Twitterze. Teraz wy możecie odsłuchać kilkusekundowe nagranie poniżej.

Jak Wam się podoba?☺Napisane przez Kylie dnia 06/04/2016 | Skomentuj post (2)