Oficjalna okładka singla “Kill Em With Kindness”

Aby nieco bardziej wypromować najnowszy singiel Seleny, wytwórnia Interscope Records zdecydowała się na wypuszczenie oficjalnej okładki dla “Kill Em With Kindness”.

Napisane przez Kylie dnia 11/06/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia z sesji dla “Marie Claire”

Jak już wcześniej informowałyśmy panna Gomez pojawiła się na okładce popularnego magazynu “Marie Claire”. Egzemplarz z naszą Seleną pojawi się w czerwcowym wydaniu. Niedawno w naszej galerii znajduje się strona główna, ale i też dwa zdjęcia, które ukazały się przedpremierowo. Więcej na ten temat tutaj.

“Marie Clarie” to międzynarodowy miesięcznik dla kobiet. Opublikowany został po raz pierwszy we Francji w 1937 roku. Różne wersje są publikowane w wielu krajach i językach. W Stanach Zjednoczonych edycja skupia się na kobietach na całym świecie. Magazyn “Marie Claire” obejmuje również zagadnienia dotyczące zdrowia, urody i mody.

Dzisiaj natomiast pojawiła się reszta zdjęć. Możecie je obejrzeć w naszej galerii, albo poniżej.

Podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami. :)

MarieClaireZdjęcie1

Napisane przez Kylie dnia 09/05/2016 | Skomentuj post (1)
Sel na okladce Marie Claire

Dyrektor kreatywna magazynu Marie Claire właśnie ujawniła, że Selena znajdzie się na okładce czerwcowego numeru tego amerykańskiego magazynu. Dodatkowo mamy możliwość zboczenia dwóch pierwszych zdjęć z sesji zdjęciowej. Jak sie Wam podoba? Mi bardzo!

Napisane przez Kylie dnia 03/05/2016 | Skomentuj post (2)
Selena na okładce magazynu “Elle”!

Niedawno Selena uczestniczyła w sesji zdjęciowej do magazynu “Elle”, który umieścił jedną z jej fotografii na okładce!

“Elle” to ogólnoświatowy magazyn o tematyce związanej głównie z kobietami. Najważniesze tematy nawiązują do zdrowego trybu życia, mody, urody oraz rozrywki. Obecnie jest to jedna z największych gazet na całym świecie z ponad 39 zagranicznymi wydaniami w 60 krajach i kilkudziesięciu językach.

Na razie magazyn sprzedał blisko 500 tysięcy egzemplarzy z Seleną na okładce w ciągu 2 dni. Coraz więcej magazynów z panną Gomez jest najszybciej i w największym nakładzie rozchwytywanych w Ameryce, ale też Wielkiej Brytanii i Francji.

Jak widać, Selena prezentuje się znakomicie na poniższym zdjęciu. Kolejne zdjęcia z sesji już niebawem!
Oto okłada z panną Gomez. Zerknijcie okiem niżej.

Okładka "Elle"

Napisane przez Kylie dnia 04/04/2016 | Skomentuj post (1)