Nagrania z pierwszego koncertu “Revival Tour”

“Revival”, najnowszy projekt muzyczny Seleny z powodzeniem porusza się pomiędzy pop fonograficznym scenariuszem poprzednich piosenek. Piosenkarka rozpoczęła swoją długo oczekiwaną trasę “Revival” w piątek w centrum konferencyjnym w Mandalay Bay w Las Vegas, USA.

Gwiazda prezentowała się na arenie wypełnionej 12.000 widzów. Panna Gomez zaśpiewała o 5:00 czasu polskiego. Już dzisiaj możecie obejrzeć filmiki poszczególnych piosenek wykonanych przez Selenę. :)

“Revival”

“Same Old Love”

“Come & Get It”

“Sober”

 “Good For You”

“Hands To Myself”

 “Who Says”

 “Nobody”

 “Feel Me”

 “Me & My Girls”

 “Sweet Dreams”

 “I Want You To Know”

 “I Want You To Know”/ “Kill Em With Kindness”

Napisane przez Kylie dnia 07/05/2016 | Skomentuj post (0)
Promocja “Revial Tour” w Niemczech

„Revival Tour” to druga solowa trasa koncertowa naszej Seleny, która ma się rozpocząć w Las Vegas, Nevada w Mandalay Bay Events Center w dniu 6 maja 2016 roku, a planuje się zakończyć w Guadalajarze w Meksyku w Telmex Auditorium w dniu 18 grudnia 2016.

W dniu 1 października 2015 r. panna Gomez ogłosiła, że zacznie zwiedzanie Ameryki Północnej późną wiosną następnego roku w celu wsparcia jej  albumu „Revival”. Przy omawianiu trasy stwierdziła:

„I have a very exciting announcement: I am launching my Revival World Tour. I will be going through the US and Canada from May to July and then later in the year going overseas. I’ll do anything for my fans are everything to me, as a family.”

„Mam bardzo ekscytujące ogłoszenie: niedługo zacznie się moje „Revival World Tour”. Zwiedzę  USA i Kanadę od maja do lipca, a potem jeszcze w tym samym roku będę za granicą. Zrobię wszystko dla moich fanów, są dla mnie wszystkim, jak rodzina.”

Teraz już wiecie, dlaczego trasa jest taka ważna dla naszej idolki, oraz po co Selena promuje koncertowanie. Niedawno pojawiły się reklamy “Revival Tour”. Obejrzycie je tutaj, tutaj, oraz tutaj. Wczoraj ukazała się oficjalna zapowiedź trasy w Niemczech. Zerknijcie. :)

 

 

Napisane przez Kylie dnia 28/04/2016 | Skomentuj post (1)
Plotka: Czy znamy tytuł piosenki z trzeciej, niewydanej płyty?

Selena niedawno dodała blisko minutowy filmik na swój profil na Instagramie, na którym śpiewa kawałek nowej, nigdzie niesłyszanej piosenki, która znajdzie się na nowym albumie, nad którym wokalistka właśnie zaczęła pracować, więcej o tym tutaj.

Na nagraniu widzimy naszą idolkę oraz producenta w scenerii studyjnej. Panna Gomez ma w zwyczaju ubierać się swobodniej, gdy wybiera się do studio, by czuć się wygodniej i nie odczuwać stresu podczas nagrań.

Fani zaczęli udostępniać utwór na platformie SoundCloud pod nazwą „Nowy Snippet”, po czym dostali ostrzeżenie na swoje e-maile z powodów praw autorskich. Jak podał SoundCloud, piosenka, którą słyszymy na nagraniu nosi tytuł “Pose”.

Przez ostatni okres wielu fanów Seleny zastanawiało się, jaki tytuł może mieć utwór, który zanuciła Gomez. Selenators również w tym celu zrobiły kilka akcji na Twitterze, Instagramie oraz Facebook’u, mając nadzieję, że chociaż na jednym z portali Selena zauważy ich pracę i zdradzi tytuł.

Najprawdopodobniej utwór z filmiku dodanego na w/w portal będzie nazywał się “Pose” i zostanie zamieszczony na trzecim, najnowszym krążku wokalistki, nad którym trwają prace.

Filmik jest dostępny tutaj. :)

Napisane przez Kylie dnia 04/04/2016 | Skomentuj post (0)