Selena śpiewa akustyczne wersje “Wolves” i “It Ain’t Me”!

Selena zrobiła niemały prezent fanom i na swoim Instagramie wzięła udział w transmisji na żywo. Podczas live zaśpiewała akustycznie dwie piosenki – “Wolves” oraz “It Ain’t Me”, a także odpowiedziała na kilka pytań!

– Selena zdradziła, iż nie zna daty wydania SG2. Nie planuje wydać jej w najbliższym czasie.
– Artystka zdradziła, że chciałaby nagrać piosenkę z Taylor Swift, gdyż kocha jej twórczość ale nie wie czy i kiedy to nastąpi.
– O klipie do Wolves: Wideo będzie trochę tajemnicze, ale będzie piękne. Nie będzie trudne do zrozumienia, gdyż nie będzie zbyt dużo różnych scen. Zasadniczo, to będę stała w jednym miejscu śpiewając piosenkę.

Napisane przez Kylie dnia 09/11/2017 | Skomentuj post (0)
Nowa muzyka już wkrótce?

Część fanów zdążyła już zauważyć, że Selena zmieniła swoją ikonkę na Twitterze na zupełnie czarną. Wielu fanów spekulowało, iż oznacza to nadchodzącą muzykę. Podczas Meet & Greet Selena została zapytana przez jednego z Selenator co znaczy jej ikonka:


Powiedziała “nowe rzeczy nadejdą naprawdę niedługo” o czarnej ikonce i naprawdę szeroko się uśmiechnęła ☺


Zapytałam ją czy dostaniemy nowy singiel w lipcu, a ona powiedziała “Nie tak szybko, ale wkrótce.”

Napisane przez Kylie dnia 30/06/2016 | Skomentuj post (2)
Kilka niepotwierdzonych informacji o nowym albumie!

Jak pisałam kilka postów wcześniej, nowym album Seleny ukaże się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Specjalnie dla Was zebrałam kilka niepotwierdzonych informacji dotyczących SG2, które od kilku dni krążą w sieci.

1. Selena nagrała piosenkę z SIA na nowy album, ale nie umieści jej na płycie.
2. Będzie inna wersja “Who Says”, podobna trochę do “Kill Em With Kindness”.
3. Znajdzie się tam inna wersja “Feel Me”, z utalentowanym piosenkarzem płci męskiej.
4. Selena nagrywała ten album odkąd wyszło “For You”.
5. Album ma się nazywać “Sunshine”.
6. Na płycie ma się znaleźć 3 innych, wspaniałych artystów.
7. Selena jest współautorką wszystkich piosenek, które mają się znaleźć na SG2.
8. Piosenka “Stronger” jest w stylu “Who Says”.
9. “Drown In My Own Tears” ma być o tym jak Selena się czuła kiedy była samotna i miała złamane serce. Ma być lepsze nawet od “Perfect”.
10. “Pose” jest miksem “Good For You” i “Hands To Myself” ale jest lepsze niż te dwie piosenki razem.
11. Selena chciała współpracować z Arianą przy tym albumie, ale ta była zajęta pracą nad własną płytą.
12. Podstawowa wersja albumu ma mieć 11 piosenek.

Ponadto poniżej możecie zobaczyć pełną listę utworów (oczywiście niepotwierdzoną!):

setlista

Napisane przez Kylie dnia 28/06/2016 | Skomentuj post (0)
Nowy album Seleny ukaże się już wkrótce?

Nie od dziś wiadomo, że Selena już pracuje nad swoim nowym albumem. W wywiadach mówiła o możliwości premiery krążka jeszcze w tym roku, a teraz dodatkowo podsyciła te informacje dodając na swój Twitter i Instagram następujące wpisy:

Po kilku tygodniach spędzonych w busowym studio mogę bezpiecznie powiedzieć… jesteśmy BARDZO blisko #2 #SG2*

Po dwóch tygodniach spędzonych w busowym studio mogę bezpiecznie powiedzieć, że następny album jest 👅💋 – to dopiero początek

*Selena opisuje swój najnowszy album jako 2, ponieważ “Revival” uważa za swoją pierwszą, prawdziwą płytę.

Napisane przez Kylie dnia 28/06/2016 | Skomentuj post (0)
Znamy tytuły najnowszych piosenek Seleny!

Jak już Was informowałyśmy pojawiły się 4 tytuły przypuszczalnie nowych utworów, które znajdą się na kolejnym albumie Seleny (więcej TUTAJ).

Ostatnio na Twitterze pojawiły się pogłoski dotyczące najnowszych piosenek Seleny oraz kolejnego albumu. Sama panna Gomez powiedziała:

“Najnowszy krążek będzie w Waszych rękach szybkiej, niż się tego spodziewacie.”

Niedawno także na Twitterze Seleny i profilu Justina na tym samym portalu było niemałe zamieszanie związane z niewydaną wspólną piosenką obu twórców. Był to snippet duetu Seleny wraz Justinem od dawna krąży na Twitterze. Teraz wy możecie odsłuchać kilkusekundowe nagranie tutaj.

Teraz jest to już pewne, że 3 najnowsze piosenki panny Gomez będą nosiły tytuły “Get Stupid” (pol. “Wygłupiaj się”), “Kinda Crazy” (pol. “Trochę Szalony”) oraz “For What It’s Worth” (pol. “Za co warto”). Znajdą się one na kolejnym krążku naszej Seleny, nad którym prace już trwają. :)

Napisane przez Kylie dnia 05/05/2016 | Skomentuj post (1)
Czy znamy tytuły najnowszych piosenek Seleny?

Ostatnio na Twitterze pojawiły się pogłoski dotyczące najnowszych piosenek Seleny oraz kolejnego albumu. Sama panna Gomez powiedziała:

“Najnowszy krążek będzie w Waszych rękach szybkiej, niż się tego spodziewacie.”

Niedawno także na Twitterze Seleny i profilu Justina na tym samym portalu było niemałe zamieszanie związane z niewydaną wspólną piosenką obu twórców. Był to snippet duetu Seleny wraz Justinem od dawna krąży na Twitterze. Teraz wy możecie odsłuchać kilkusekundowe nagranie tutaj.

Czy to możliwe, że tak będą nazywały się najnowsze utwory Seleny? Między innymi to “Kinda Crazy” (pol. “Trochę Szalony”). Sam tytuł daje dużo do myślenia. Pozostało nam tylko czekać na wydanie kolejnego albumu.

piosenka

 TROCHĘ SZALONY

Kompozytorzy: Justin Tranter, Nedler, Kristoffer Fogelmark, Gabriel Yacoub, Thompson

piosenka2

ZA CO WARTO

Kompozytorzy: Persson N, Svensson P

piosenka3

WYGŁUPIAJ SIĘ

Kompozytorzy: Mason S, Poole K, Merrygold A

piosenka4

GWIAZDY

Kompozytorzy: Lovato, Kronlund, Kotecha, Yacoub, Falk

Napisane przez Kylie dnia 03/05/2016 | Skomentuj post (2)
Plotka: Czy znamy tytuł piosenki z trzeciej, niewydanej płyty?

Selena niedawno dodała blisko minutowy filmik na swój profil na Instagramie, na którym śpiewa kawałek nowej, nigdzie niesłyszanej piosenki, która znajdzie się na nowym albumie, nad którym wokalistka właśnie zaczęła pracować, więcej o tym tutaj.

Na nagraniu widzimy naszą idolkę oraz producenta w scenerii studyjnej. Panna Gomez ma w zwyczaju ubierać się swobodniej, gdy wybiera się do studio, by czuć się wygodniej i nie odczuwać stresu podczas nagrań.

Fani zaczęli udostępniać utwór na platformie SoundCloud pod nazwą „Nowy Snippet”, po czym dostali ostrzeżenie na swoje e-maile z powodów praw autorskich. Jak podał SoundCloud, piosenka, którą słyszymy na nagraniu nosi tytuł “Pose”.

Przez ostatni okres wielu fanów Seleny zastanawiało się, jaki tytuł może mieć utwór, który zanuciła Gomez. Selenators również w tym celu zrobiły kilka akcji na Twitterze, Instagramie oraz Facebook’u, mając nadzieję, że chociaż na jednym z portali Selena zauważy ich pracę i zdradzi tytuł.

Najprawdopodobniej utwór z filmiku dodanego na w/w portal będzie nazywał się “Pose” i zostanie zamieszczony na trzecim, najnowszym krążku wokalistki, nad którym trwają prace.

Filmik jest dostępny tutaj. :)

Napisane przez Kylie dnia 04/04/2016 | Skomentuj post (0)