Kolejny sukces “It Ain’t Me”!

Wspólny hit Seleny i Kygo odniósł kolejny sukces w Australii! Ich utwór “It Ain’t Me” pokrył się poczwórną platyną! Ponadto ww. utwór na platformie Spotify przesłuchano już ponad 600 milionów razy, a oficjalną wersję audio na kanale Vevo odtworzono już ponad 400 milionów razy!

Napisane przez Kylie dnia 16/11/2017 | Skomentuj post (0)
Sukces serialu “13 Reasons Why”

Selena zdecydowanie ma powód do świętowania! Serial, którego jest producentką został mianowany najpopularniejszym serialem w historii Netflix! Mowa oczywiście o “13 Reasons Why”, który szturmem podbił serca widzów nie tylko fabułą, ale również bardzo ważnym przekazem. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć owej produkcji, sprawdźcie poniższy zwiastun! :-)

Napisane przez Kylie dnia 13/04/2017 | Skomentuj post (0)
Kolejny sukces “Trust Nobody”

“Trust Nobody”, czyli piosenka Cashmere Cat, Tory Lanez oraz Seleny odniosła kolejny sukces! Utwór został odtworzony w serwisie Spotify już ponad milion razy!

Napisane przez Kylie dnia 12/04/2017 | Skomentuj post (0)
Szybkie newsy

Z racji ostatnich tygodni starego jeszcze roku, w sieci pojawia się mnóstwo podsumowań. Z tej też okazji postanowiłam stworzyć tzw. “szybkie newsy”, w których będą gromadzone sukcesy Seleny! :-)

1. Teledysk Seleny do piosenki “Kill Em With Kindness” osiągnął 300 milionów wyświetleń na VEVO!
2. “Revival” jest na 5 miejscu najlepszych albumów żeńskich w 2016 roku. Wyprzedzają go jedynie “25” Adele, “Lemoniade” Beyonce, “Anti” Rihanny oraz “1989” Taylor Swift.
3. Brak nominacji Seleny do nagrody Grammy jest jednym z największych rozczarowań. Wiele gwiazd wypowiedziało się na temat ciężkiej pracy Gomez nad tym albumem oraz o sukcesach jakie odniósł.
4. “We Don’t Talk Anymore” sprzedało się w więcej niż 2 milionach kopii na całym świecie. Jest to 8 piosenka Seleny, która to osiągnęła.
5. Najpopularniejsze zdjęcie Seleny na Instagramie (oraz najpopularniejsze zdjęcie na Instagramie), które promuje Coca-Colę osiągnęło 6 milionów polubień!
6. Selena, Rihanna oraz Adele były najczęściej puszczanymi artystkami w radiu w USA w 2016 roku.
7. Revival od 60 tygodni utrzymuje się na liście Billboard 200!
8. Selena i Rihanna są jedynymi artystkami z 3 singlami w top 10 na liście Billboard Hot 100 w 2016 roku.
9. Selena znalazła się na 4 miejscu osób, o których się najczęściej bloguje na portalu Tumblr.
10. Selena została wpisana do księgi rekordów Guinessa jako osoba z największą ilością obserwatorów na Instagramie.
11. W 2016 roku dostała ponad 345 milionów polubień na Instagramie, dodając jedynie 146 postów.
12. “Revival” jest 4 najczęściej słuchanym żeńskim albumem na Spotify w 2016 roku z liczbą 1,3 miliarda odtworzeń. Jest jednocześnie najczęściej odtwarzanym albumem artysty z wytwórni Interscope Records.

Napisane przez Kylie dnia 09/12/2016 | Skomentuj post (0)
Come & Get It osiągnęło 5-krotny certyfikat VEVO!

Pierwszy singiel promujący Stars Dance, czyli Come & Get It osiągnął właśnie 500 milionów wyświetleń na kanale VEVO, co jest jednoznaczne z 5-krotnym certyfikatem VEVO. Jest to pierwszy teledysk Seleny, któremu udało się to osiągnąć!

Napisane przez Kylie dnia 23/11/2016 | Skomentuj post (0)
Kolejne sukcesy singli z Revival i WDTA

Mimo przerwy Seleny, fani nie zawodzą! Zarówno Revival oraz single z owej płyty a także piosenka We Don’t Talk Anymore zyskują kolejne sukcesy! “Kill Em With Kindness” oraz “We Don’t Talk Anymore” (70 tyś sprzedanych kopii) pokryło się platyną w Australii. Revival również pokryło się platyną z ilością 20 tysięcy egzemplarzy, Same Old Love uzyskało podwójną platynę, natomiast “Kill Em With Kindness”, a to wszystko w Polsce! Ponadto “Good For You” uzyskało status złoty w Wielkiej Brytanii!

Napisane przez Kylie dnia 06/10/2016 | Skomentuj post (0)
KEWK i WDTAM pokryły się złotem

Dobra wiadomość Selenators! Ostatni singiel z Revival – Kill Em With Kindness oraz singiel z gościnnym udziałem Sel – We Don’t Talk Anymore pokryły się złotem w Stanach Zjednoczonych!


Napisane przez Kylie dnia 21/09/2016 | Skomentuj post (0)