Nowe zdjęcia z sesji dla “Marie Claire”

Jak już wcześniej informowałyśmy panna Gomez pojawiła się na okładce popularnego magazynu “Marie Claire”. Egzemplarz z naszą Seleną pojawi się w czerwcowym wydaniu. Niedawno w naszej galerii znajduje się strona główna, ale i też dwa zdjęcia, które ukazały się przedpremierowo. Więcej na ten temat tutaj.

“Marie Clarie” to międzynarodowy miesięcznik dla kobiet. Opublikowany został po raz pierwszy we Francji w 1937 roku. Różne wersje są publikowane w wielu krajach i językach. W Stanach Zjednoczonych edycja skupia się na kobietach na całym świecie. Magazyn “Marie Claire” obejmuje również zagadnienia dotyczące zdrowia, urody i mody.

Dzisiaj natomiast pojawiła się reszta zdjęć. Możecie je obejrzeć w naszej galerii, albo poniżej.

Podzielcie się z nami Waszymi wrażeniami. :)

MarieClaireZdjęcie1

Napisane przez Kylie dnia 09/05/2016 | Skomentuj post (1)
Sel na okladce Marie Claire

Dyrektor kreatywna magazynu Marie Claire właśnie ujawniła, że Selena znajdzie się na okładce czerwcowego numeru tego amerykańskiego magazynu. Dodatkowo mamy możliwość zboczenia dwóch pierwszych zdjęć z sesji zdjęciowej. Jak sie Wam podoba? Mi bardzo!

Napisane przez Kylie dnia 03/05/2016 | Skomentuj post (2)
Selena na okładce magazynu Grazia

Do naszej galerii trafiła nowa okładka magazynu z Seleną! Magazyn, o którym mowa to Grazia z Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a do kiosków trafił w poprzednim tygodniu (23.03). Jak tylko pojawią się skany – od fanów z tego kraju – to na pewno wrzucimy je do albumu:

Napisane przez Kylie dnia 02/04/2016 | Skomentuj post (0)
Kulisy sesji zdjęciowej dla magazynu “LOVE”

Jak zapewne wiecie panna Gomez w ostatnim czasie uczestniczyła w sesji zdjęciowej dla magazynu “LOVE”. “LOVE” to magazyn o stylu brytyjskim, założony w 2009 roku przez stylistkę mody i dziennikarkę Katie Grand, która jest redaktorem naczelnym.

Podczas wydania kolejnego egzemplarza tym razem z Seleną na okładce, sprzedaż “LOVE” wzrosła dwukrotnie!

W ubiegłym miesiącu mogliśmy zobaczyć najnowsze fotografie wykonane na potrzeby w/w gazety. Więcej na temat sesji pisałyśmy tutaj, a okładkę z naszą idolką w najlepszej jakości znajdziecie tu.

Wczoraj jednak trafiło do sieci zdjęci, które nie miało ujrzeć światła dziennego!

Zrzućcie okiem na poniższą fotografię zza kulis, która przypadkiem trafiła do Internetu. :)

ikonkawpisu

 

 

Napisane przez Kylie dnia 02/04/2016 | Skomentuj post (0)