Lyrics Video do piosenki “Only You”

Na oficjalnym kanale Vevo Seleny pojawiło się tzw. lyrics video do piosenki “Only You”.

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2017 | Skomentuj post (0)
200 milionów wyświetleń “Same Old Love”

“Same Old Love” zyskał już status podwójnej platyny w Kanadzie (więcej tutaj), teraz nadszedł czas na kolejne osiągnięcie, czyli ponad 200 000 000 wyświetleń na serwisie YouTube. Dzięki temu dołączył do swoich wcześniejszych singlów, czyli między innymi “Come & Get It” lub “The Heart Wants What It Wants”.

Piosenka znalazła się między innymi na szczycie notowania “Pop Radio”, oraz kilka razy w “Top 10” na Spotify. Ponadto utwór pokrył się platyną, złotem i srebrem łącznie w kilkunastu krajach.

To drugi utwór, który promuje najnowszy album piosenki. W tle możemy usłyszeć Charli XCX, która jest jedną z autorek tekstu. Teledysk do utworu nagrany został w teatrze Palace w Los Angeles, podczas Revival Event.

Selena wypowiadała się niejednokrotnie na temat videoclipu, jego kulisach, czy przygotowaniach do niego. W jednym z wywiadów powiedziała:

“Same Old Love” to utwór, który nie został przypadkowo drugim singlem. Pokazuje mnie nie tylko z zewnątrz, ale i też środek mnie. Samo nagrywanie teledysku sprawiło mi dużą przyjemność, tak samo jak przygotowania. Poznałam i zawarłam więzi z kilkoma twórcami, reżyserami. Podczas nagrań poczułam siebie, co dało mi dalszą motywację do działania i pracowania nad sobą.”

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądało nagrywanie “Same Old Love” obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii: tutaj.

“Same Old Love” dostępne jest na Spotify, YouTube i iTunes.😉

Napisane przez Kylie dnia 04/05/2016 | Skomentuj post (1)
Certyfikat VEVO dla Same Old Love!

Same Old Love to ósmy singiel Seleny, który zdobył podwójny certyfikat VEVO, czyli przekroczył liczbę 200 mln. wyświetleń. Oprócz Same Old Love, udało się to jeszcze Naturally, Who Says, Love You Like a Love Song, Come and Get It, Slow Down, The Heart Wants What It Wants oraz Good For You. Niewiele wyświetleń brakuje – A Year Without Rain, ma ich aktualnie 193 678 174.

Napisane przez Kylie dnia 01/05/2016 | Skomentuj post (0)
280 milionów wyświetleń “Good For You” na Youtube!

Pierwszy singiel z “Revival”, czyli “Good For You” uzbierał już 280 000 000 wyświetleń na portalu Youtube, dzięki czemu stał się 3 piosenką naszej panny Gomez z taką dużą ilością odsłon na wspomnianym portalu.

W “Good For You” przeważa R&B. Każdy znajdzie w utworze coś dla siebie. Tekst piosenki posiada “drugie dno”, o czym przekonała nas panna Gomez w jednej z rozmów:

“Today there was a new chapter in my musical career. With this song, I realized that the feelings reflect our souls and feelings play one of the most important roles in our lives. ~ Selena Gomez, Los Angeles, June 2015.”

“Dzisiaj nastąpił nowy rozdział w mojej karierze muzycznej. Dzięki tej piosence zrozumiałam, że uczucia odzwierciedlają nasze dusze, a uczucia odgrywają jedną z najważniejszych ról w naszym życiu. ~Selena Gomez, Los Angeles, czerwiec 2015.”

Natomiast w wywiadzie do jednej z gazet podzieliła się z nami zdaniem na temat koncepcji teledysku:

“I always wanted to feel needed, important for someone, usually it felt, but it was not enough, something was missing. During the recordings for the video I realized that I did not know their value, video, and others taught me something. When I was offered this form of music video, from the times I agreed to start something new, a new life, another chapter in music. ~ Selena Gomez Los Angeles, July 2015.”

“Zawsze chciałam poczuć się potrzebna, ważna dla kogoś, zwykle to odczuwałam, ale to mi nie wystarczało, brakowało czegoś. Podczas nagrań do teledysku zrozumiałam, że nie znałam własnej wartości, to teledysk i inni mnie czegoś nauczyli. Gdy zaproponowano mi taką formę teledysku, od razy zgodziłam się, aby zacząć coś na nowo, nowe życie, kolejny rozdział w muzyce. ~Selena Gomez, Los Angeles, lipiec 2015.”

“Good For You” osiągnął status platyny, złota, srebra między innymi w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii. Utwór podbił serca słuchaczy Spotify, bo aż 5 razy znalazł się na szczycie notowania, natomiast aż 11 razy w “Top 10”.

Jak wyglądały kulisy teledysku do “Good For You”? Mogę Wam zdradzić, że dla Seleny były bardzo wyczerpujące, ale sądzi, że było warto. Przekonacie się o tym, oglądając poniższy filmik, który ukazuje od drugiej strony nagrania. Zerknijcie.😊W naszej galerii znajdziecie kilka zdjęć zza kulis, czy z samego teledysku. Przyjrzycie się nim za jednym kliknięciem, o tutaj, zapraszamy.😉Zapoznajcie się z teledyskiem na YouTube. Niedługo minie 10 miesięcy od premiery na w/w serwisie, 26 kwietnia.👌Napisane przez Kylie dnia 22/04/2016 | Skomentuj post (1)
Sukces “Hands To Myself” na YouTube!

“Hands To Myself” otrzymało certyfikat VEVO za 100 000 000 odsłon, teraz nadszedł czas na Youtube, aby osiągnąć podobną liczbę wyświetleń. Wczoraj teledysk do trzeciego singla z “Revival” osiągnął magiczną liczbę 100 000 000 na wspomnianym serwisie- Youtube. Dzięki temu dołączył on do swoich wcześniejszych singlów z “Revival”, czyli “Same Old Love” i “Good For You”.

Piosenka znalazła się między innymi na szczycie notowania “Pop Radio”, oraz kilka razy w “Top 10” na Spotify. Ponadto utwór pokrył się platyną, złotem i srebrem łącznie w kilkunastu krajach.

“Hands To Myself” w ciągu blisko czterech miesięcy (od premiery teledysku na YouTube) zdobyło uznanie nie tylko płci żeńskiej, ale i męskiej, bo według statystyk wspomnianego serwisu większość osób, które obejrzało teledysk do tego utworu to mężczyźni.

Selena wypowiadała się niejednokrotnie na temat videoclipu, jego kulisach, czy przygotowaniach do niego. W jednym z wywiadów powiedziała:

“Hands To Myself” to utwór, który nie został przypadkowo trzecim singlem. Pokazuje mnie nie tylko z zewnątrz, ale i też środek mnie. Samo nagrywanie teledysku sprawiło mi dużą przyjemność, tak samo jak przygotowania. Poznałam i zawarłam więzi z kilkoma twórcami, reżyserami. Podczas nagrań poczułam siebie, co dało mi dalszą motywację do działania i pracowania nad sobą.

Jeśli jesteście ciekawi, co działo się za kulisami “Hands To Myself” przeczytajcie ten post.😊

Piosenka doczekała się także oficjalnego remiksu.Twórcami remiksów są Betablock3r, Fareoh oraz KANDY, a kupić możecie je tutaj. Jeśli chcecie posłuchać utworów, możecie zrobić to poniżej oraz dzięki Spotify. 

 

“Hands To Myself” dostępne jest na Spotify, YouTube i iTunes.😉

 Napisane przez Kylie dnia 15/04/2016 | Skomentuj post (2)
Sto milionów wyświetleń na VEVO!

Niedawno poinformowałyśmy Was, o między innymi srebrze w Wielkiej Brytanii, platynie oraz złocie w innych państwach. Ostatnio także “Hands To Myself” uzbierało ponad 95 milionów wyświetleń na Youtube, teraz nadszedł czas na odznaczenie VEVO, gdzie trzeci singiel z “Revival” osiągnął certyfikat, za 100 000 000 odsłon na w/w serwisie.

Jak się okazuje utwór był strzałem w dzisiesiątkę, bo zachwycił użytkowników VEVO, jak YouTube, Spotify i innych.
Certyfikat ten przyznawany jest utworom, które osiągnęły 100 000 000 wyświetleń. W ostatnim czasie, oprócz “Hands To Myself” to odznaczenie otrzymało “Hello” w wykonianiu Adele, czy “Love Yourself” Justina Biebera.

Panna Gomez niedugo osiągnie również okrągłą liczbę odsłon teledysku do tej piosenki również na YouTube.
Obejrzyjcie jeden z najczęściej słuchanych utworów na VEVO (tutaj), który aktualnie znajduje się w “Top 15” najlepszych piosenek na tym portalu.

Teraz czekamy na 100 000 000 na YouTube! :)Napisane przez Kylie dnia 12/04/2016 | Skomentuj post (0)
Ponad 9 milionów subskrybcji na YouTube!

Ostatnio Selena może doliczyć do swoich osiągnięć również ponad 9 000 000 widownię, zainteresowaną jej kanałem na YouTube. Dzięki temu, konto panny Gomez znalazło się “Top 20 najpopularniejszych kanałów w Ameryce”.

Kanał Seleny wyświetlono razem ponad 3, 5 miliarda razy, co sprawia, że wokalistka należy do 15 osób w Amryce i na świecie na tym portalu z tak dużą, łączną ilością odsłon. Gomez obserwują ważne i znane ikony muzyki, co również należy do kolejnych osiągnięć.

Profil Seleny na tym serwisie, ma już siedmioletnie doświadczenie. Pierwszym filmikiem, wstawionym waśnie na ten kanał był teledysk do duetu naszej idolki z  Drew’em Seeley’em do piosenki “New Classic”, który obejrzycie tutaj.

Filmiki na kanale panny Gomez, które osiągnęły największą liczbę odsłon:

“Come & Get It”

The Heart Wants What It Wants”

“Good For You”

“Same Old Love”

“Who Says”


Napisane przez Kylie dnia 09/04/2016 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >