Nowe zdjęcie z sesji dla Revival

W galerii zdjęć znajdziecie jedną nową fotografię wykonaną w 2015 roku na potrzeby trasy Revival.

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2017 | Skomentuj post (0)
Nowe/stare zdjęcie zza kulis Revival Tour

Do galerii trafiły właśnie trzy nowe/stare zdjęcia, które zostały wykonane za kulisami trasy Revival oraz jedno zza kulis nagrywania filmików promujących trasę.

Napisane przez Kylie dnia 22/12/2016 | Skomentuj post (0)
Stroje Seleny z Revival Tour

Do galerii zdjęć trafiły właśnie fotografie, które przedstawiają stroje Seleny z trasy Revival. Outfity zostały zaprojektowane przez takie nazwiska jak Monse & Swarovski, Karl Lagerfeld czy Christian Classen.

Napisane przez Kylie dnia 13/11/2016 | Skomentuj post (0)
Revival Tour w Auckland

13 sierpnia Selena wykonała swój 55 koncert w ramach Revival Tour, a ostatni w Oceanii. Artystka pojawiła się na Vector Arena w Auckland (Nowa Zelandia), śpiewając dla ok. 12 tysięcy osób!

Napisane przez Kylie dnia 15/08/2016 | Skomentuj post (0)
Revival Tour w Brisbane

Wczorajszego wieczoru wszystkie światła w Brisbane skupiły się na Selenie. Artystka zagrała już 54 koncert w ramach trasy Revival Tour, a zarazem czwarty i ostatni w Australii. Nasza idolka, pomimo infekcji gardła dała z siebie wszystko i z pewnością nie zawiodła fanów.

Napisane przez Kylie dnia 12/08/2016 | Skomentuj post (0)
Revival Tour w Sydney

Dzisiaj selena wykonała 53 już koncert w ramach Revival Tour, natomiast 3 w Australii i Oceanii. Artystka zaśpiewała na Quados Bank Arena, śpiewając dla prawie 21 tysięcy ludzi! Nasza idolka zażartowała, że powinna mieszka w złym miejscu, ponieważ w Australii jest mnóstwo słodkich chłopców :D

Napisane przez Kylie dnia 09/08/2016 | Skomentuj post (0)
Revival Tour w Singapurze

Wczorajszego wieczoru (27 lipca) Selena zagrała 46 koncert Revival Tour, który odbył się w Singapurze. Zgodnie z przewidywaniami artystka zmieniła zupełnie kostiumografię, a na scenie jako support po raz pierwszy pojawił się artysta Gentle Bones.

Zdjęcia od profesjonalnych fotografów

Zdjęcia od fanów

Napisane przez Kylie dnia 28/07/2016 | Skomentuj post (0)