Szybkie newsy

Zebrałam dla Was kilka drobnych newsów, które pojawiły się w sieci w przeciągu ostatnich kilku dni:

» “It Ain’t Me” oraz “Kill Em With Kindness” pokryły się diamentem w Polsce!
» “Hands To Myself” pokryło się diamentem w Brazylii!
» “Good For You” sprzedało się już w ponad 7 milionach egzemplarzy na całym świecie
» Piosenka “Come & Get It” pojawiła się w reklamie Amazon Echo
» Podczas wizyty Seleny w Nowym Jorku (16 stycznia), artystka odwiedziła studio Sony Entertainment, do tego studio nagraniowego należy Zayn Malik, który podobno tego samego dnia również pojawił się w siedzibie Sony Entertainment! Podsyciło to plotki o wspólnym duecie wokalistów!

Napisane przez Kylie dnia 22/01/2018 | Skomentuj post (0)
Wzmianka o THWWIW i Hands To Myself w Saturday Night Live

Podczas jednego z odcinków popularnego programu Saturday Night Live pojawiła się krótka wzmianka o The Heart Wants What It Wants oraz Hands To Myself.

– To jest dla wszystkich fanów American Idol, ten kot nazywa się Simon Cowell, bo jest kłótliwym brytyjczykiem z krótkimi włosami i stuknął żonę najlepszego przyjaciela.
– Serce chce tego czego chce. [The Heart Wants What It Wants]
– Trzymaj ręce przy sobie proszę, nagrywamy. [Hands To Myself].

Napisane przez Kylie dnia 24/11/2016 | Skomentuj post (0)
Nagrania z pierwszego koncertu “Revival Tour”

“Revival”, najnowszy projekt muzyczny Seleny z powodzeniem porusza się pomiędzy pop fonograficznym scenariuszem poprzednich piosenek. Piosenkarka rozpoczęła swoją długo oczekiwaną trasę “Revival” w piątek w centrum konferencyjnym w Mandalay Bay w Las Vegas, USA.

Gwiazda prezentowała się na arenie wypełnionej 12.000 widzów. Panna Gomez zaśpiewała o 5:00 czasu polskiego. Już dzisiaj możecie obejrzeć filmiki poszczególnych piosenek wykonanych przez Selenę. :)

“Revival”

“Same Old Love”

“Come & Get It”

“Sober”

 “Good For You”

“Hands To Myself”

 “Who Says”

 “Nobody”

 “Feel Me”

 “Me & My Girls”

 “Sweet Dreams”

 “I Want You To Know”

 “I Want You To Know”/ “Kill Em With Kindness”

Napisane przez Kylie dnia 07/05/2016 | Skomentuj post (0)
DNCE coveruje Hands to myself

Zespół DNCE, który już wkrótce wyruszy w trasę z Seleną, podczas wizyty w radiu BBC Radio 1 wykonał cover jednego z hitów Gomez, a mianowicie Hands to Myself. Jak się wam podoba wersja Joe’go Jonasa i jego zespołu? ;)

Napisane przez Kylie dnia 22/04/2016 | Skomentuj post (1)
Kolejny sukces „Hands To Myself”!

„Hands To Myself” jako trzeci singiel z drugiej solowej płyty „Revival”  właśnie uzyskał 90 milionów wyświetleń na serwisie YouTube. Dzięki temu, utwór dołączył do dwóch poprzedników, czyli „Same Old Love” oraz „Good For You” z tak dużą ilością odsłon w ciągu trzech miesięcy.

Piosenka panny Gomez znalazła się kilkanaście razy w czołówce bardzo ważnych, ogólnoświatowych notowań, przez co wzrosła ilość sprzedanych kopii singla oraz samego krążka „Revival”.

Utwór został bardzo dobrze odebrany przez wielu krytyków świata muzyki oraz miliony Selenators, nie tylko płci żeńskiej, ale i też męskiej! Według statystyk YouTube, „Hands To Myself” zostało obejrzane w 53% przez mężczyzn, a w 47% przez kobiety. To jeden z wielu singli, który zdobył poważanie na tak wielu płaszczyznach!

Słuchajcie „Hands To Myself” na YouTube oraz na Spotify.

Napisane przez Kylie dnia 02/04/2016 | Skomentuj post (0)
Platynowe Hands to Myself

Trzeci singiel z ostatniego albumu Seleny “Revival”, czyli Hands to Myself zdobył właśnie platynowy certyfikat od Recording Industry Association of America w Stanach. Gratulacje ;)

tumblr_o4zcgpIzc01rq03t7o1_1280

Napisane przez Kylie dnia 02/04/2016 | Skomentuj post (0)
Selena w czołówce najczęściej słuchanych piosenkarek na Spotify!

Spotify, jako najpopularniejszy serwis do słuchania muzyki całkowicie za darmo na całym globie w ostatnim czasie udostępnił ranking najczęściej słuchanych osób na tym portalu.
Czołówkę tworzą trzy piosenkarki, które uzbierały największą ilość słuchaczy w danym miesiącu. Notowanie znajduje się na oficjalnej stronie w/w portalu.
Na pierwszym miejscu bezkonkurencyjnie zobaczymy Rihannę z najnowszym singlem „Work”.
Tuż po niej znajduje się Adele, która od listopada utrzymywała się na pierwszym miejscu notowania. Niestety teraz znajduje się na drugiej pozycji z utworem „Hello”.
Pierwszy raz, na tak wysokim miejscu ku naszemu zaskoczeniu znajduje się Selena z blisko 18 milionami słuchaczy! Wszystko dzięki singlowi „Hands To Myself” nasza idolka jest prawie na szczycie listy najbardziej słuchanych piosenkarek na Spotify!
Co będzie za miesiąc? Czy Selena nadal będzie na tak wysokim miejscu? Wszystko zależy od Was! Obserwujcie profil Seleny na Spotify  i słuchajcie albumu „Revival”, by Selena znalazła się na szczycie notowania!

ranking-spotify

Napisane przez Kylie dnia 01/04/2016 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >