Nowe/stare zdjęcie promujące “Good For You”

Do galerii trafiło właśnie jedno nowe/stare zdjęcie, które promuje teledysk do piosenki “Good For You”.

Napisane przez Kylie dnia 10/01/2017 | Skomentuj post (0)
“Good For You” znajdzie się na soundtracku Ciemniejszej Strony Greya?

Pojawiły się pogłoski, jakoby singiel Seleny “Good For You” miał się znaleźć na soundtracku nadchodzącej produkcji filmowej “Ciemniejsza Strona Greya”. Jak myślicie, utwór wpasowałby się w klimat filmu?

EDIT: Niestety, informacja okazała się nieprawdziwa. Good For You nie znajdzie się na soundtracku.

Napisane przez Kylie dnia 11/12/2016 | Skomentuj post (0)
Revival pokryło się złotem w Ekwadorze!

Wspaniała wiadomość! Jak podało IFPI Ecuador Revival pokryło się złotem! Ponadto trzy single z owego albumu – “Good For You”, “Same Old Love” oraz “Hands To Myself” pokryły się platyną!


Napisane przez Kylie dnia 15/08/2016 | Skomentuj post (0)
“Good For You” ma już 300 milionów wyświetleń!

Pierwszy singiel Seleny z płyty “Revival” czyli Good For You został już wyświetlony na stronie Vevo.com 300 milionów razy, co jest jednoznaczne z uzyskaniem potrójnego certyfikatu Vevo! Jest to czwarty wideoklip Sel, któremu udało się to osiągnąć!

Napisane przez Kylie dnia 07/06/2016 | Skomentuj post (0)
Nagrania z pierwszego koncertu “Revival Tour”

“Revival”, najnowszy projekt muzyczny Seleny z powodzeniem porusza się pomiędzy pop fonograficznym scenariuszem poprzednich piosenek. Piosenkarka rozpoczęła swoją długo oczekiwaną trasę “Revival” w piątek w centrum konferencyjnym w Mandalay Bay w Las Vegas, USA.

Gwiazda prezentowała się na arenie wypełnionej 12.000 widzów. Panna Gomez zaśpiewała o 5:00 czasu polskiego. Już dzisiaj możecie obejrzeć filmiki poszczególnych piosenek wykonanych przez Selenę. :)

“Revival”

“Same Old Love”

“Come & Get It”

“Sober”

 “Good For You”

“Hands To Myself”

 “Who Says”

 “Nobody”

 “Feel Me”

 “Me & My Girls”

 “Sweet Dreams”

 “I Want You To Know”

 “I Want You To Know”/ “Kill Em With Kindness”

Napisane przez Kylie dnia 07/05/2016 | Skomentuj post (0)
Nagroda dla ASCAP Pop Music Award

Niedawno odbyło się rozdanie nagród ASCAP Pop Music Award. Wyróżnienia dostają piosenkarze, autorzy i producenci najpopularniejszych piosenek ostatniego roku. Tym samym również nasza Selena otrzymała nagrodę za pierwszy singiel z Revival, czyli Good For You, którego jest współautorką.

transferir-11 transferir-11 transferir-11

Napisane przez Kylie dnia 29/04/2016 | Skomentuj post (1)
Promocja “Revial Tour” w Niemczech

„Revival Tour” to druga solowa trasa koncertowa naszej Seleny, która ma się rozpocząć w Las Vegas, Nevada w Mandalay Bay Events Center w dniu 6 maja 2016 roku, a planuje się zakończyć w Guadalajarze w Meksyku w Telmex Auditorium w dniu 18 grudnia 2016.

W dniu 1 października 2015 r. panna Gomez ogłosiła, że zacznie zwiedzanie Ameryki Północnej późną wiosną następnego roku w celu wsparcia jej  albumu „Revival”. Przy omawianiu trasy stwierdziła:

„I have a very exciting announcement: I am launching my Revival World Tour. I will be going through the US and Canada from May to July and then later in the year going overseas. I’ll do anything for my fans are everything to me, as a family.”

„Mam bardzo ekscytujące ogłoszenie: niedługo zacznie się moje „Revival World Tour”. Zwiedzę  USA i Kanadę od maja do lipca, a potem jeszcze w tym samym roku będę za granicą. Zrobię wszystko dla moich fanów, są dla mnie wszystkim, jak rodzina.”

Teraz już wiecie, dlaczego trasa jest taka ważna dla naszej idolki, oraz po co Selena promuje koncertowanie. Niedawno pojawiły się reklamy “Revival Tour”. Obejrzycie je tutaj, tutaj, oraz tutaj. Wczoraj ukazała się oficjalna zapowiedź trasy w Niemczech. Zerknijcie. :)

 

 

Napisane przez Kylie dnia 28/04/2016 | Skomentuj post (1)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >