Nowy zwiastun teledysku do Wolves!

Selena za pomocą Instagram Story podzieliła się z nami nowym zwiastunem teledysku do Wolves! Premiera odbędzie się zgodnie z zapowiedziami jutro, a jako pierwsi będą mogli zobaczyć go użytkownicy Apple Music.


Napisane przez Kylie dnia 17/11/2017 | Skomentuj post (0)
Wideo: Selena śpiewa “Wolves” na próbach do AMA

Selena dodała na swój Instagram nowe nagranie, na którym śpiewa swój najnowszy utwór “Wolves”, który ma wykonać podczas nadchodzącej gali American Music Awards. Nowy filmik pojawił się także na profilu przyjaciółki Sel – Petry Collins. Jak możemy zauważyć, na filmiku obecny jest motyw róży, co może być podpowiedzią co do występu artystki.

Napisane przez Kylie dnia 16/11/2017 | Skomentuj post (0)
Promocja “Revial Tour” w Niemczech

„Revival Tour” to druga solowa trasa koncertowa naszej Seleny, która ma się rozpocząć w Las Vegas, Nevada w Mandalay Bay Events Center w dniu 6 maja 2016 roku, a planuje się zakończyć w Guadalajarze w Meksyku w Telmex Auditorium w dniu 18 grudnia 2016.

W dniu 1 października 2015 r. panna Gomez ogłosiła, że zacznie zwiedzanie Ameryki Północnej późną wiosną następnego roku w celu wsparcia jej  albumu „Revival”. Przy omawianiu trasy stwierdziła:

„I have a very exciting announcement: I am launching my Revival World Tour. I will be going through the US and Canada from May to July and then later in the year going overseas. I’ll do anything for my fans are everything to me, as a family.”

„Mam bardzo ekscytujące ogłoszenie: niedługo zacznie się moje „Revival World Tour”. Zwiedzę  USA i Kanadę od maja do lipca, a potem jeszcze w tym samym roku będę za granicą. Zrobię wszystko dla moich fanów, są dla mnie wszystkim, jak rodzina.”

Teraz już wiecie, dlaczego trasa jest taka ważna dla naszej idolki, oraz po co Selena promuje koncertowanie. Niedawno pojawiły się reklamy “Revival Tour”. Obejrzycie je tutaj, tutaj, oraz tutaj. Wczoraj ukazała się oficjalna zapowiedź trasy w Niemczech. Zerknijcie. :)

 

 

Napisane przez Kylie dnia 28/04/2016 | Skomentuj post (1)
Zapowiedź “Revival Tour”

Dzisiaj pojawiły się dwa nagrania, które promują zbliżającą się trasę koncertową Seleny- “Revival Tour”. Możemy zobaczyć naszą idolkę, piszącą piosenki, śpiewającą, zajmującą się tańcem. Na scenie pannę Gomez zobaczymy już za 24 dni.

Nagrania dostępne są poniżej.

To nie jest takie złe, aby okazać siebie wobec. Myślę, że to właśnie muzyka pokazuje siebie, własnego siebie. Ja już teraz chcę, żeby ludzie poczuli chęć, do zrobienia tego- odnalezienia siebie. Naprawdę chcę to osiągnąć- tworzenie czegoś w ludziach.

 

Nie mogę uwierzyć w to, że mogę stworzyłam ten album [“Revival”]. Teraz wiem, ile czasu mi to zajęło. On [album] jest wszystkim.

Napisane przez Kylie dnia 14/04/2016 | Skomentuj post (3)
Revival World Tour: Zdjęcie zza kulis nagrywania scen

Selena zaskoczyła fanów za pomocą nowego zdjęcia na Instagramie. Gomez wrzuciła na portal fotografię zza kulis nagrywania filmiku, który będzie pokazywany w trakcie koncertów. Na zdjęciu widzimy twarz Sel pomalowaną w motyw meksykańskiej czaszki (co symbolizuje życie i wypędza złe duchy). Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej oraz w naszej galerii!

coming soon/ / REVIVAL tour ’16

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Selena Gomez (@selenagomez)

Napisane przez Kylie dnia 05/04/2016 | Skomentuj post (0)
Dwie nowe daty REVIVAL World Tour – Malezja & Singapur!

Dzisiaj (04.04) zostały oficjalnie ogłoszone dwie nowe daty koncertów w ramach azjatyckiej części trasy REVIVAL World Tour! Selena wystąpi w Malezji i Singapurze pod koniec lipca 2016. Oficjalnym sponsorem tych koncertów będzie marka lodów Cornetto. Do galerii dodałam reklamę koncertów oraz ich zdjęcia promocyjne na opakowaniach lodów:

Malezja
Miejsce: Shah Alam, Selangor
Data: 25 lipca
Arena: Stadium Malawati/Malawati Indoor Arena
Liczba miejsc: 13 000 osób

Singapur:
Miejsce: Kallang
Data: 27 lipca
Stadion: Singapore Indoor Stadium
Liczba miejsc: 12 000 osób

Napisane przez Kylie dnia 04/04/2016 | Skomentuj post (0)
Selena na okładce magazynu Gossips

Selena pojawiła się na okładce japońskiego magazynu Gossips wydanego na miesiąc kwiecień 2016. Sesja wykorzystana na ‘pierwszej stronie’ magazynu pochodzi z 2010 roku i została wykonana na potrzeby DailyMail. Do galerii dodałam średniej jakości zdjęcie okładki z Gomez.

Napisane przez Kylie dnia 17/03/2016 | Skomentuj post (0)
  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >