Nowe zdjęcia z sesji dla Marie Claire

Do galerii dodałam nowe zdjęcia z sesji Seleny, która została wykonana na potrzeby magazynu Marie Claire.

Napisane przez Kylie dnia 15/08/2016 | Skomentuj post (0)
Nowe zdjęcia z sesji Seleny dla IHeart Radio (2015)

Pamiętacie galę IHeart Radio, która odbyła się na koniec 2015 roku? Selena wzięła udział w sesji portretowej na zakończenie imprezy i właśnie teraz pojawiły się nowe zdjęcia! Na fotografiach widzimy Gomez pozującą ze znakami, które opisują po kolei kawałek tekstu piosenki “Good For You”. Koniecznie zajrzyjcie do galerii:

Napisane przez Kylie dnia 24/04/2016 | Skomentuj post (1)
Nowe zdjęcie z sesji wykonanej na potrzeby Sony Pictures

Do galerii dodałam nowe zdjęcie z sesji portretowej wykonanej na potrzeby Sony Pictures, a dokładniej filmu Hotel Transylvania 2. Sesja została wykonana w 2015 roku.

Napisane przez Kylie dnia 17/03/2016 | Skomentuj post (0)
Selena w Las Vegas (snapchat & koncert Celine Dion)

Chociaż stwierdzono przez magazyn People i potwierdzono na twitterze telewizji Nickelodeon, że Selena będzie na gali “Kids Choice Awards” – artystka nie pojawiła się i nagrała filmik, na którym potwierdziła, że jest obecnie w Las Vegas (NV) i obecnie aktualizuje swoje konto snapchat z filmikami obok swoich przyjaciół: Ashley Cooka, Courtney Barry i Raquelle Stevens! Oprócz tego videa, Selena pojawiła się wczoraj (12 marca) na koncercie Celine Dion.


Napisane przez Kylie dnia 13/03/2016 | Skomentuj post (0)
Okładka W Magazine już w naszej galerii!

Do galerii dodałam okładkę magazynu W Magazine, który zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych. Kilka postów niżej możecie zobaczyć zdjęcia z sesji wykonanej właśnie dla tego pisma.

Napisane przez Kylie dnia 08/02/2016 | Skomentuj post (0)
Witajcie z powrotem!

Witajcie z powrotem na stronie SelGomez.pl!
Zapewne wiecie, że na tej stronie różnie bywało ale tym razem z wielkim zapałem widzimy przyszłość jednego z największych stron o Selenie w internecie! Jak zapewne widzicie, na stronie zagościł nowy wygląd w barwach różowo-beżowych i mamy nadzieję, że Wam tak jak nam się podoba. Za całość odpowiedzialna jest Liza, której serdecznie dziękujemy! W naszej galerii nadal jest wygląd, który już trochę tam gości ale już niedługo wielkie zmiany też się zdarzą (: Jak zapewne wiecie prowadzenie strony przez jedną osobę nie zdaje testu. Do załogi strony dołączyły Rose oraz Crosey, które zapewne tak jak ja podchodzą do pisania na stronie na dłużej. Dziękujemy, że odwiedziłeś naszą stronę oraz zapraszamy ponownie! (PS. Nowe newsy już niedługo!)

Pozdrawiamy! Załoga strony SelGomez.pl

Napisane przez Kylie dnia 23/01/2016 | Skomentuj post (0)
Zdjęcie z sesji V Magazine w jakości HQ!

Pojawiło się zdjęcie z sesji Seleny dla V Magazine, które zostało użyte na okładce pisma. Fotografia jest bez tagów i w jakości HQ!

Napisane przez Kylie dnia 04/11/2015 | Skomentuj post (0)