Charli XCX o Same Old Love

Jak zapewne wszyscy doskonale wiedzą, młoda artystka Charli XCX nie tylko śpiewa w chórkach w piosence “Same Old Love” ale także ją napisała i pomogła wyprodukować. W jednym z ostatnich wywiadów piosenkarka zdradziła jak to się stało, że utwór trafił do naszej idolki.

Jest kilka piosenek, które napisałam i chciałam się nimi podzielić, na przykład Same Old Love, które zaproponowałam Selenie i gdy ona ją zaśpiewała pomyślałam “O Boże, chcę tą piosenkę z powrotem dla siebie”, ale potem zdałam sobie sprawę, że to był doskonały wybór dla tej piosenki, ponieważ myślę, że emocje w tej piosence od niej wychodzą trochę bardziej niż ode mnie. Była w trudnych relacjach, jej obecność w muzyce wydawała się bardzo realna i była realna, wszystko pochodziło od niej. Myślę, że wielu ludzi może się utożsamić z tym utworem, z tym o czym ta piosenka jest.


Napisane przez Kylie dnia 22/11/2016 | Skomentuj post (0)
Revival pokryło się złotem w Ekwadorze!

Wspaniała wiadomość! Jak podało IFPI Ecuador Revival pokryło się złotem! Ponadto trzy single z owego albumu – “Good For You”, “Same Old Love” oraz “Hands To Myself” pokryły się platyną!


Napisane przez Kylie dnia 15/08/2016 | Skomentuj post (0)
Nagrania z pierwszego koncertu “Revival Tour”

“Revival”, najnowszy projekt muzyczny Seleny z powodzeniem porusza się pomiędzy pop fonograficznym scenariuszem poprzednich piosenek. Piosenkarka rozpoczęła swoją długo oczekiwaną trasę “Revival” w piątek w centrum konferencyjnym w Mandalay Bay w Las Vegas, USA.

Gwiazda prezentowała się na arenie wypełnionej 12.000 widzów. Panna Gomez zaśpiewała o 5:00 czasu polskiego. Już dzisiaj możecie obejrzeć filmiki poszczególnych piosenek wykonanych przez Selenę. :)

“Revival”

“Same Old Love”

“Come & Get It”

“Sober”

 “Good For You”

“Hands To Myself”

 “Who Says”

 “Nobody”

 “Feel Me”

 “Me & My Girls”

 “Sweet Dreams”

 “I Want You To Know”

 “I Want You To Know”/ “Kill Em With Kindness”

Napisane przez Kylie dnia 07/05/2016 | Skomentuj post (0)
Certyfikat VEVO dla Same Old Love!

Same Old Love to ósmy singiel Seleny, który zdobył podwójny certyfikat VEVO, czyli przekroczył liczbę 200 mln. wyświetleń. Oprócz Same Old Love, udało się to jeszcze Naturally, Who Says, Love You Like a Love Song, Come and Get It, Slow Down, The Heart Wants What It Wants oraz Good For You. Niewiele wyświetleń brakuje – A Year Without Rain, ma ich aktualnie 193 678 174.

Napisane przez Kylie dnia 01/05/2016 | Skomentuj post (0)
Piosenki Sel w serialu New Girl!

Wczoraj w (13 kwietnia) USA został wyemitowany nowy odcinek serialu New Girl. W soundtracku odcinka znalazły się aż dwa utwory naszej Seleny, a mianowicie – The Heart Wants What It Wants’ i ‚Same Old Love’. Sprawdźcie!


Napisane przez Kylie dnia 14/04/2016 | Skomentuj post (0)
“Same Old Love” uzyskało status podwójnej platyny!

Drugi singiel z albumu Seleny “Revival” – “Same Old Love” zyskał status podwójnej platyny w Kanadzie! Singiel sprzedał się w ilości 160.000 egzemplarzy czym zasłużył sobie na certyfikat:


PS. Teledysk do singla na Youtube przekroczył 180 milionów wyświetleń! Obejrzyj teledysk klikając na ten link.

Napisane przez Kylie dnia 05/04/2016 | Skomentuj post (1)
Aktualizacja rankingów Billboard

Magazyn Billoboard na swojej stronie zaktualizował rankingi muzyczne, dzięki czemu mogliśmy odnotować jakie pozycji w owym zestawieniu zajmują utwory Selena. Jak się okazało panna Gomez jest pierwszą była gwizdą Disney, której udało się umieścić 3 single z albumu w Top10. Ponadto “Revival” wspiął się z 21 miejsca na miejsce 7.

Cieszący się stałą sprzedażą, obecnością w radiu, a także niedawnym debiutem na VEVO ‚ singiel “Hands To Myself” od Seleny Gomez wspina się na listy Billboard Hot 100!

W tym tygodniu utwór znajduje się w Top 10.

“Hands To Myself” wspiął się do góry o 14 miejsc i zajmuje obecnie 7 miejsce w Billboard Hot 100.

“Hands To Myself” to singiel który zaraz po “Same Old Love”która miał najwyższą pozycję, 5 miejsce w oficjalnej liście, a obecnie jest na 8 miejscu. Jego poprzednik, “Good for You”miał także wysoką pozycję, 5 miejsce.

Jako solidny utwór w sprzedaży, streamingu i antenach, “Same old love” radził sobie dobrze we wszystkich wymiarach wykresów. Niedawno opublikowany Fetty Wap Remix, który sprzedał się w 16,262 cotygodniowych kopie, przyczynił się znacznie do tej ogólnej aktywności.

Napisane przez Kylie dnia 03/02/2016 | Skomentuj post (0)